Kimyona Yama [2k3][Download]

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Kontakt:

Re: Kimyona Yama [2k3][Download]

Postautor: Preki » 12 maja 2019, 23:01

Screen nie działa (cba.pl zabrania hotlinkowania).
Obrazek
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Postautor: Dragon Kamillo » 13 maja 2019, 20:48

Obrazek

To, to - ja sam nie pamiętam, ale taki błąd był chyba w grze, ale nie do końca pamiętam co by mogło go wywoływać...
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Ska'ciu » 24 maja 2019, 13:09

Przeciwnicy moga chodzic po powietrzu bo gracz moze wejść na powietrze by spaść w przepaść. Przy czym przeciwnicy powinni być blokowani zdarzeniami. Sprawdzę, bo widzę że ewidęntnie coś jest przeoczone, albo w ogóle nie dałem tych zdarzeń, albo maja złe wlaściwości. Poprawię to i wydam wersję z poprawioną.
A co do mgły, pożyczyłem ją sobie z "bogini wojny", nie sądziłem ze cokolwiek przesłania.

Ps. Sposób na walkę:
Dotykamy przeciwnika na chwilkę i zaraz się odsuwamy - powinien wtedy na chwilę unieść miecz i być podatny na obrażenia. Gdy miecz opuści powtarzamy aż do skutku.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!

Wróć do „Gry”