[RM2k] Roguald [download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2008, 20:40

Re: [RM2k] Roguald [download]

Post autor: LasTTurN »

Dla mnie Roguald ma głównie wartość sentymentalną. Z przyjemnością błąkałem się po korytażach wspominac dawne czasy. W którymś momencie zaczęła dość mocno lagować więc nie zasiedziałem się przy niej za długo. Trzeba przyznać, że BeVoo zaskakujesz oryginalnością na poletku RM. Oby tak dalej. Gratuluję kojenego ukończonego projektu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vahiman
Posty: 105
Rejestracja: 17 maja 2009, 19:17
Lokalizacja: Dolny śląśk
Kontakt:

Re: [RM2k] Roguald [download]

Post autor: Vahiman »

Niezła gra choć są w niej cięcia, ale da się grać. Podoba mi się też Title. Ale gdzie się zapisuje grę?
Jan Kowalski - jedyna osoba w tym kraju którą nie dotyczy ochrona danych osobowych

Obrazek
Michaeldz
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2009, 15:09

Re: [RM2k] Roguald [download]

Post autor: Michaeldz »

Przeszedłem grę na poziomie 30... najgroźniejszy potwór jakiego spotkałem, to smok... znalazłem tę kulkę... fabułę gra ma lichą(tu, komnata jest cudem :D). Sama gra niezła, nie najlepsza, ale na tydzień muszę Cię pochwalić, mi się podobała... 2 zakończenie to samobójstwo? Jeśli tak, to jakie jest trzecie?

O! Zapomniałem dodać, jak pierwszy raz grałem, padłem na 4 poziomie, ale zacząłem grę od nowa i postarałem się utrzymywać życie powyżej 20. Miałem farta, dobre mapki, udało mi się mieć ponad 200 życia, ale na smokach spadło do 130, i na tym zakończyłem.... liczę, że skoro artefakt uratował już świat, to można wchodzić do komnat? ...chyba z ciekawości jeszcze raz spróbuję przejść komnatę, może wreszcie mi się uda(ciekaw jestem zakończenia :D)
ODPOWIEDZ