Death Knight [download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Death Knight [download]

Post autor: Zombik »

To mój pierwszy post na forum i mam nadzieję, że nie ostatni. A więc zaczynam.

Tytuł: Death Knight DEMO
Wersja Rpg Makera: 2003

Gra zaczyna się podczas jednej z uczt szlachty w zamku, kiedy to nagle zjawia się posłaniec i informuje wszystkich, że król nie żyje. Domniemanie nowym władcą ma zostać poteżny wojownik i rycerz Lord Igor. Niestety, ludzie zawsze chcą zrobić wszystko by osiągnąć władzę i Lord Igor zostaje zamordowany na jednym z korytarzy w zamku, następnie zaciągnięty w gęstwiny lasu i zakopany, a nowym władcą zostaje Sir Orin. Los chciał, że w lesie żyje pewien nekromanta, który nie mogąc godzić się na ludzką chciwość i żądze władzy przywraca Lorda Igora do życia i pomaga mu w dokonaniu zemsty.
To tyle jeśli chodzi o fabułę. Gra nie jest typowym RPG-em. Troche z niej Zręcznościówka, Przygodówka i gra akcji. Naszym głównym bohaterem jest sam Lord Igor i jako nieumarły musi uważać na różne czynniki jak np: Ogień, Krzyże, Woda Święcona czy Światło Słoneczne.
Gra posiada dość szybki w zrobieniu Battle System, lecz pasujący do niej w zupełności.
Nasi pierwsi pzreciwnicy nie są praktycznie z stanie nas zabić. Zmorą staną się w puźniejszej części gry dopiero różni Magowie, Księża a zwłaszcza Palladyni.
Grafiki podstawowe + pare innych.
Oto pare screenów:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeśli chodzi o stan produkcji to jest aktywny, a gra wyjdzie (ohoho... trudno powiedzieć) może za pare miesięcy jak dobrze pujdzie.
Narazie daje wam wersje Demo.

http://rapidshare.com/files/220925828/D ... t.rar.html
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2009, 20:09 przez Zombik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: Death Knight

Post autor: Secretman »

nieżyje
niemogąc
niejest
pzreciwnicy niesą
puźniejszej
pujdzie
2 gry dzisiaj wyszły. Nieźle. Popraw błędy w twoim poście, bo tracisz na wstępie. Opis gry brzmi trochę jakby był robiony na brudno/odwal się. Screeny natomiast przyzwoicie wyglądają (przyzwoicie, bo te chipsety są popularne). Mogę obiecać, że jak będę miał czas, to zagram.
Przy okazji - witamy na forum i powodzenia.
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Death Knight

Post autor: master miller »

mam nadzieje, ze ortografia bedzie w grze lepsza niz ta, ktora nam zaprezentowales.

Pomysl ciekawy ale nekromanci raczej odbieraja zycie i przywoluja zmarlych wbrew ich woli :P

screeny tez mi sie podobaja, wiec zapowiada sie smakowity kasek.... mniam..,.
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: Death Knight

Post autor: Zombik »

Dzięki za wypisanie błędów, z takowymi zawsze mam problemy. Co do ortografii w grze to musze ją przejrzeć.
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Death Knight

Post autor: master miller »

Przejrzyj bo masz w cholere błędów w demie. Demko strasznie krótkie, cóż poznajemy dokładnie to, co opisałeś. Podoba mi się styl gry, lecz mapping w kilku miejscach ma drobne błędy.

Walka też niezbyt ciekawa. Po ciosie uciekamy od stworka, cios, ucieczka, cios itd....

Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony. Mam nadzieję, że ukończysz swą produkcję :) Zawsze mogę być betatesterem i powyłapywać ci błędy w finalnej wersji :P
nickexile
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2009, 19:23

Re: Death Knight

Post autor: nickexile »

Nawet fajnie sie gra :-)
Nie podobają mi się ekrany ładowania. Są zbędne
Fight fire with fire.

Fight gayness with... oł szit
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Death Knight

Post autor: master miller »

A właśnie zapomniałem o tych ekranach. Rzeczywiście są zbędne i długo "ładuje" ;/
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: Death Knight

Post autor: Zombik »

Ekraniki ładowania miały dodać smaczku grze.
Co do ich długości to dla mnie czas odpowiedni. Jestem przyzwyczajony do czekania, gdyż po włączeniu komputera musze czekać ok. 20 minut zanim się Avast w pełni załaduje.
No cóż, mam kompa z 1999 a do dzisiaj żadna z jego części nie była wymieniana.
Co do pisowni, zaczołem już ją poprawiać a aktualnie jestem w trakcie robienia 4 misji.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Death Knight

Post autor: X-Tech »

Pomysł na fabułę zombiakiem OK. Wykonanie średnie - grafika i muzyka. Nie podoba mi się ABS...widziałem taki w zagranicznej grze i po chwili wyłączyłem...no nie lubię takiego rozwiązania, bo jest mało grywalne - w dodatku brak animacji ataku.

Zobacz ABS w grze, którą zrobił Ska'ciu powiedz mu, że chodzi o część 2 tam był niezły i dość prosty. Ekrany ładowania powinny trwać max 4 sekundy w takiej grze. Wg. mnie najlepiej 2 sekundy. Ogólnie czuję, że to jedna z tych pierwszych gier tyle po 10 minutach grania.
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Death Knight

Post autor: master miller »

Ja mam nadzieje, że to będzie na tak 2 godzinki. Przyjemnie i nie za długo :)

Co do ładowania, to wiesz, nie każdy czeka 20 minut.... ;x
Awatar użytkownika
Lloyd
Posty: 119
Rejestracja: 27 gru 2007, 21:59

Re: Death Knight

Post autor: Lloyd »

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
I dupa. Mógłbyś może wysłać na inny host albo co, bo chętnie bym zagrał? Bardzo podoba mi się twój pomysł na martwego głównego bohatera :)
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Death Knight

Post autor: master miller »

Jak uploadne (o ile bo strasznie długo to idzie) to wam dam link ;x ale narazie czekajcie na edita tego posta...

edit 1:
dzisiaj juz na bank nie uswiadczycie tego, ale moze jutro.... MOŻE.

Jak do niedzieli nie uploadne, albo autor gry mnie wyprzedzi, to usuńcie tego posta ;x

edit 2:
jednak macie farta (tylko chomikuj.pl):
http://chomikuj.pl/telomo

wchodzie w folder Pierdoły. Tam jest hasło, a jest nim: tsukuru

i ściągacie plik :)
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: Death Knight

Post autor: Zombik »

Dziękuje ci Telomo, że shostowałeś plik na innym serwerze.
Co do gry, to jestem mile zaskoczony, że aż taka popularność. Niespodziewałem się tego, ale ja cieszył bym się nawet dwiema osobami.
Awatar użytkownika
Amadik

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 3)
Posty: 185
Rejestracja: 05 wrz 2007, 23:21
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Re: Death Knight

Post autor: Amadik »

Łapać normalnego mirrora.

http://uploading.com/files/289DW8RV/Dea ... t.rar.html

I niech ktoś skasuje mojego poprzedniego posta;)
Amvi
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2009, 16:03

Re: Death Knight

Post autor: Amvi »

W połowie spoko ale TiTle coś dziwne :? . Screeny cóż takie no nie wiem jak to powiedzieć ... . cóż przejże dobrze i zobaczę jaka gra .
ODPOWIEDZ