Dragon Hell [download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Post autor: Deathwing »

IMO nic nie jest w stanie przebić tego tekstu:
Marynarz pisze:Uwielbiam żeglugę! Ciągłą adrenalinę o swoje życie
podczas sztormu! Uwielbiam to!
Co jak co, ale wypada znać znaczenie słów, których się używa.

Ale mniejsza z tym, nie będę się już czepiał poszczególnych wypowiedzi, chociaż jest czego. Interesuje mnie inna sprawa: sam autor mówi, że początek jest słaby w porównaniu do dalszej części gry. No więc mam tylko jedno pytanie: gdzie się kończy początek a zaczyna ta właściwa gra? :> Ja osobiście nie mam do DH cierpliwości, ale moja siostra doszła do momentu walki z "ulepszonym Shivoshem" (czy jak mu tam) i jak na razie akcja toczy się w równie beznadziejnie chaotyczny sposób; mapy i dialogi też nie są lepsze. Dlatego też zastanawiam się, kiedy sprawdzi się to "im dalej tym lepiej"...
Sarge pisze:Moje główne pytanie do Was jest takie - czego spodziewaliście się po Dragon Hell?
Przyznaję, że nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego, ale nie sądziłem, że będzie aż tak źle. Myślałem że w grze znajdą się nieco lepsze mapy, dialogi i akcja. W gruncie rzeczy nie liczyłem na zbyt wiele i niestety moje przewidywania się sprawdziły.
turn up the silence
Awatar użytkownika
Sarge
Posty: 92
Rejestracja: 29 wrz 2007, 19:23
Kontakt:

Post autor: Sarge »

Ludzix pisze:Mało nas obchodzi, że nie chcielibyśmy grać w pierwotną wersję, kiedy nie chcemy grać w tę =D Inaczej mówiąc, nie zwracaj uwagi na to, co poprawiłeś, tylko na to, czego nie poprawiłeś XD
Ależ ja tylko poinformowałem :) . Nie usprawiedliwiam tu gry Luke'a, w końcu każdy ma prawo do własnej opinii.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Właściwie gra jest bardzo dobra - te pojedyncze błędy denerwują głównie przez czas, jaki poświęciliście na testowanie :)
Awatar użytkownika
Luke
Posty: 42
Rejestracja: 12 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Luke »

Zaktualizowałem pierwszego posta - postanowiłem w końcu umożliwić ściąganie gry także osobom niezarejestrowanym na forum Triangle Quest. Linki do downloadu znajdziecie zarówno na stronie http://www.trianglequest.xt.pl jak i na początku tego topicu.

Oczywiście czytam wszystkie Wasze opinie i wszelkie uwagi są dla mnie bardzo cenne - zapamiętam je przy okazji tworzenia kolejnego projektu. Mam jednak nadzieję, że to jeszcze nie koniec Waszych opinii :) .
Awatar użytkownika
Uchicha666
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2009, 16:35
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: Dragon Hell [download]

Post autor: Uchicha666 »

Ja grałem w tą grę i sądzę że jest swietna jak na grę robioną w RPG Makerze.
Czekam na 2 czesc
I pamiętaj nie zapominaj.Wiem jestem sensem twojego istnienia.
と覚えて、忘れないでください . 私はあなたの存在の意味を知っている.クラウド
(Cloud) FF Advent Children
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Dragon Hell [download]

Post autor: Rahim »

Można poprosić o nowy link jeśli ktos posiada grę na dysku?
Autor nie wchodzi od 2 lat, więc raczej nie ma sensu pytać~
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Dragon Hell [download]

Post autor: Rahim »

Dziękuję serdecznie ;)
Jazz ty masz chyba wszystkie gry z Tsukuru :P
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Dragon Hell [download]

Post autor: Dragon Kamillo »

Chyba nie... A to było na TA zawsze przeglądaj TA i Twierdze, a jak tam nie ma to pytaj się dopiero tu.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Dragon Hell [download]

Post autor: McLaren »

Luke kolejne projekty? jakie jeśli można wiedzieć? ;)
ps. Pograłem chwilę w Twoją grę, czcionka jest niekiedy rozmazana i nieczytelna...
ODPOWIEDZ