Dragon Hell [download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Powtórzę to, co mówił Ludzix: Rób, rób, rób. :P
I zgodzę się z Michem, frontowa ściana domku nie powinna być prostokątna, powinna być skierownym w górę ekranu klinem.
Awatar użytkownika
Luke
Posty: 42
Rejestracja: 12 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Luke »

Tak, żeczywiście widać na screenie niedopracowany domek. Poprawię go, ale również postanowiłem wrzucić kolejne 4 screeny. Na drugim widać bohatera z wcześniej wspominanym niestandardowym charem.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Kolejne screeny potwierdzaja niestety, ze mapowanie nie jest twoja najlepsza strona. ;(
Naprawienie tych czterech nie naprawi całej gry, zreszta to Ty jestes tworca nie 'my', w kazdym razie wszystko prezentuje takie wrazenie prostoty myslowej, mapy sa uzupelniane roznego rodzaju losowymi wrzutkami, zbite z niepasujacych do siebie elementow i robione jakby na predce. W oczy rzuca sie nieprzyjemny brak dbalosci o szczegoly, niestety, z pewnoscia samymi screenshotami nic nie zwojujesz, ale zycze powodzenia, czekam na rezultaty :).
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Szczerze, Jazz, to na moje oko jego mapy nie różnią się specjalnie od innych polskich produkcji... Tia, zapomniałem, już przecie pancerne 40mm okulary muszę nosić... ;(
Awatar użytkownika
Luke
Posty: 42
Rejestracja: 12 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Luke »

Duzo czasu minelo od ostatniej aktualizacji wiec postanowilem dac kilka nowych screenow zebyscie nie pomysleli ze zaprzestalem prac nad swoim projektem. Oto kilka zdjec:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To na tyle. Zapraszam do kometowania.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Dragon Hell

Post autor: Jazzwhisky »

Luke pisze:Jest on już w bardzo zaawansowanym stadium produkcji i mam zamiar go wydać w I kwartale 2007 roku.
Bez przytykow, bo sam wiem jak jest z motywacja: jak oceniasz postepy w pracy? ^.^

Screeny wporzo, grafiki znamy chyba wszyscy, mapowanie w porzadku, aczkolwiek troszke za duzy balagan (ostatni screen!) i polecam taka piekna porade by Ludzix:
http://tsukuru.pl/index.php?link=porady/grafika/shift (chodniki itp.).

Kontynuuj koniecznie.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Luke
Posty: 42
Rejestracja: 12 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Luke »

Mozna smialo powiedziec ze jestem juz przy samym koncu tworzenia gry. Niedlugo bede robic pierwsze beta testy (mniej wiecej 10 - 18 marca) wiec mysle ze powinienem wyrobic sie w terminie :wink: .
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

postanowilem dac kilka nowych screenow zebyscie nie pomysleli ze zaprzestalem prac nad swoim projektem
Spokojnie, nie jesteśmy tym typem community >XD

Pracuj, pracuj, może załapiesz się do Tokei ;'D

BTW, właśnie - sam nie wiem po co - sformatowałem sobie dysk XDDD
Awatar użytkownika
Hyster
Posty: 74
Rejestracja: 02 paź 2006, 13:24
Kontakt:

Post autor: Hyster »

Zauwazylem ze gry z prosta fabula czesciej wychodza niz gry z jakas mega super wypasiona full wypas i extra mega lajt i wogole ;f fabula....
Niektore mapy za bardzo regularne sa ;)
na ktoryms tam screenie przestawiajacym farme z krowami w zagrodzie zauwazylem ze od drzwi domku wychodzi cos.... jakby drozka ;P Nie wiem czy to cos pasuje na drozke, mi bardziej to przypomina ziemie uprawna ;)
Awatar użytkownika
Luke
Posty: 42
Rejestracja: 12 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Luke »

Hyster pisze:Zauwazylem ze gry z prosta fabula czesciej wychodza niz gry z jakas mega super wypasiona full wypas i extra mega lajt i wogole ;f fabula....
Pisalem to juz w poprzednim poscie, ale powtorze jeszcze raz. Fabula, ktora napisalem na poczatku tematu jest tylko minimalnym zarysem calosci. Gra po niedlugiej chwili grania mozna powiedziec ze zmienia calkowicie swoja fabule. Glowny watek nie bedzie polegal na: "jestes wybrancem, uratuj swiat..." ble, ble, ble - zenada. Calosc nie bedzie opierac sie na tym by uratowac mistrza czy swiat - nie! Nie chce zdradzic czegos z fabuly by udowodnic wam ze to nie bedzie prosta fabula wiec lepiej bedzie jesli dalej juz nic nie bede pisac.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

ble, ble, ble - zenada.
Czemu? :V Nie trać czasu na udowadnianie nam, że twoja gra jest ubercool - i tak cieszymy się, że cokolwiek robisz ^^

Ah, konstruujesz zbyt duże domy. Ogranicz trochę przestrzenie, takie olbrzymie powierzchnie są trochę nienaturalne.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Luke, spoko, sam sie gubie, ale nie zrozum ich zle... Oni po prostu sie ciesza, ze cos robisz :D
Co do tej fabuly, tez uwazam ze powinnismy zapoznawac sie z nia grajac... Consensus?
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Bimbrownik
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bimbrownik »

fajne cukierkowe domki i trawka ^^
Hej lubie placki.
Awatar użytkownika
Luke
Posty: 42
Rejestracja: 12 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Luke »

Ludzix pisze:Ah, konstruujesz zbyt duże domy. Ogranicz trochę przestrzenie, takie olbrzymie powierzchnie są trochę nienaturalne.
Zbyt duze? Jesli porownujac domy z innych gier do mojej to byly one nawet wieksze!

Jezzwhisky pisze:Co do tej fabuly, tez uwazam ze powinnismy zapoznawac sie z nia grajac... Consensus?
Dema raczej na pewno nie wydam bo sie nie oplaca poniewaz juz niedlugo pelna wersja. Wiec mysle ze nie pozostanie nic innego jak czekac na wydanie pelnej wersji gry. W koncu premiera juz niedlugo.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Zbyt duze? Jesli porownujac domy z innych gier do mojej to byly one nawet wieksze!
To tylko źle o nich świadczy, ale nie znaczy, że masz brać przykład =)

Czy Tokei załapie się na jakieś ekskluzywne materiały o DH? XD
ODPOWIEDZ