Kwadrat [download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Kwadrat [download]

Post autor: Jazzwhisky »

Telomo pisze:kvachu: szczegolnie mozna je ominac, kiedy nie widac ich na lcd-ku badz trzeba przytknac nos do monitora, a blokuja droge do niezbednego przecisku : P
To już wina ustawień twojego monitora, jeśli masz LCD nie powinieneś mieć najmniejszych problemów z ustwieniem odpowiedniego balansu jasności i kontrastu.

A co do newsa, po wściekłym ataku "nowej jakości" po ostatnim numerze Tokei dałem sobie spokój z przeszukiwaniem stron i for w poszukiwaniu nowości spod RMXP, dając jednocześnie wyraźny znak, że jeśli ktokolwiek przygotuje materiały na newsa z przyjemnością je zamieścimy. Oczywiście sprowadziło się to do braku wiadomości tego typu :D, bo lepiej planuje się własną, wielką przyszłość niż zajmuje czymkolwiek (zwłaszcza cudzym) dzisiaj.
Anyway, wszystko to w odniesieniu do naszego forum jest raczej mało ważne, wcześniej po prostu nie mieliśmy okazji, a fajny tytuł spod RMXP na RMA to dobry precendens, zwłaszcza, że wreszcie znalazłem demo HoodWooda, które planuję wrzucić na TA od wielu, wielu miesięcy. ^^

//edit-dół
zamieściłem jakiegoś solidnego posta na rmxp.pl, coś było też na TA - newet ktoś tam wyraził zainteresowanie, ale nic z tego nie wyszło... ;)
Uważasz, że powinienem postarać się bardziej?
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Kwadrat [download]

Post autor: Kalashnikov »

Jazzwhisky pisze:A co do newsa, po wściekłym ataku "nowej jakości" po ostatnim numerze Tokei dałem sobie spokój z przeszukiwaniem stron i for w poszukiwaniu nowości spod RMXP, dając jednocześnie wyraźny znak, że jeśli ktokolwiek przygotuje materiały na newsa z przyjemnością je zamieścimy. Oczywiście sprowadziło się to do braku wiadomości tego typu :D, bo lepiej planuje się własną, wielką przyszłość niż zajmuje czymkolwiek (zwłaszcza cudzym) dzisiaj.
Anyway, wszystko to w odniesieniu do naszego forum jest raczej mało ważne, wcześniej po prostu nie mieliśmy okazji, a fajny tytuł spod RMXP na RMA to dobry precendens, zwłaszcza, że wreszcie znalazłem demo HoodWooda, które planuję wrzucić na TA od wielu, wielu miesięcy. ^^

Co nie zmienia faktu - tekstu i screenów jeszcze nie mam, więc jeśli ktoś ma ochotę - nie widzę problemu.
Nie żebym się czepiał, ale jaki to "wyraźny znak" dałeś? :D

A co do HoodWood - temat o nim stoi w Gry i Emulacja od roku chyba, ktoś mi podrzucił linka nawet, zdążyłem już 100 razy przejść, a Ty teraz piszesz, że "wreszcie znalazłeś plik" :)

Dzięki za wersję rar, w końcu zagram.
LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2008, 20:40

Re: Kwadrat [download]

Post autor: LasTTurN »

Widzę teraz ile zaległości sobie narobiłem pod moją nieobecność. Na całe szczęście Wy nie śpicie i wydajecie coraz ciekawsze projekty drodzy scenowicze :)

Zagram i się wypowiem. Nie wiem tylko kiedy. Pewnie przy najbliższej okazji. ;)
Tyranus
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2010, 19:35

Re: Kwadrat [download]

Post autor: Tyranus »

Fajna gra :-D chciałbym takie robić...
ODPOWIEDZ