Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Vahiman
Posty: 105
Rejestracja: 17 maja 2009, 19:17
Lokalizacja: Dolny śląśk
Kontakt:

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: Vahiman »

Popieram. Nie sądzisz X-tech ,że takie ciągłe wchodzenie do menu i wybieranie skili nie widząc wroga troszkę odbiera frajdę z grania?
Jan Kowalski - jedyna osoba w tym kraju którą nie dotyczy ochrona danych osobowych

Obrazek
Awatar użytkownika
Grimm
Posty: 18
Rejestracja: 03 mar 2009, 11:41

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: Grimm »

Pograłem chwilę. Ciężkie jak cholera, ale początek jest na tyle interesujący, że nie odrzuca. Czary rzeczywiście, takie se i mało intuicyjne. Muzyczka na wysokim poziomie (+5 do fajności za użycie kawałka z Fallouta).

Ile jeszcze z tych 30 projektów, które zalegają ci na dysku są tak fajne, X-Techu?
We saw the shadows of the morning light;
The shadows of the evening sun;
Until the shadows and the light were one.
LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2008, 20:40

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: LasTTurN »

Świetni zbudowany klimat i ciekawa historia sprawia, że chce się grać, jednak dość wygórowany poziom trudności zmusza do wysiłku. Wolę jednak CBS turowy, obmyślanie strategi na spokojnie. Nie lubię gier które stresują. Nie jest jednak na tyle ciężko, aby zniechęcić. Sporo pograłem, jednak jeszcze nie przeszedłem. Do gry wrócę jeszcze gdy znajdę więcej czasu.
Solidna gra godna polecenia.
X Tech gratuluję kolejnego świetnego projektu!
ODPOWIEDZ