[RMXP]Wrota Arkany (pełna wersja)

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: [RMXP]Wrota Arkany (pełna wersja)

Post autor: Kleo »

ravenone pisze:Kolejne rozdziały sprawiają, że rośliny znowu rosną w tych samych lokacjach
No wszystko pięknie, ale roślinki rosną co rozdział, a zwierzaczki odrastają przy każdym wejściu na mapę.
A tak w ogóle to jeszcze ci nie podziękowałam za pomoc. Więc niniejszym dziękuję.
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: [RMXP]Wrota Arkany (pełna wersja)

Post autor: Soul »

Okej mam pytanko. Chciałem sobie odświeżyć pierwszą część i zostałem Azarianinem. Kiedy pytam karczmarza o nocleg, mówi, że jakiś dom jest wolny i mogę w nim spać w nieskończoność. Ale najlepsze jest to, że nie wiem o jakim domu on mówi. Ktoś wie, gdzie można przenocować?
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: [RMXP]Wrota Arkany (pełna wersja)

Post autor: Rave »

Kleo pisze:
ravenone pisze:Kolejne rozdziały sprawiają, że rośliny znowu rosną w tych samych lokacjach
No wszystko pięknie, ale roślinki rosną co rozdział, a zwierzaczki odrastają przy każdym wejściu na mapę.
A tak w ogóle to jeszcze ci nie podziękowałam za pomoc. Więc niniejszym dziękuję.
Dokładnie. Oczywiście respienie roślin co wejście też by się mijało z celem (zbyt łatwy sposób na kasę), ale jakiś timerek co by sprawiał że po jakimś czasie roślinka by odrosła by był fajny.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: [RMXP]Wrota Arkany (pełna wersja)

Post autor: Kleo »

Soul pisze:Okej mam pytanko. Chciałem sobie odświeżyć pierwszą część i zostałem Azarianinem. Kiedy pytam karczmarza o nocleg, mówi, że jakiś dom jest wolny i mogę w nim spać w nieskończoność. Ale najlepsze jest to, że nie wiem o jakim domu on mówi. Ktoś wie, gdzie można przenocować?
Też grałam Azarianinem. Ten dom znajdziesz, idąc w lewo od karczmy, to będzie ten drugi. Wcześniej był zamknięty. Jak go nie znajdziesz, to daj znać, zrobię jakiś obrazek, na którym go będzie widać.
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: [RMXP]Wrota Arkany (pełna wersja)

Post autor: Shadow EX »

Proszę bardzo.

Kleo nie musi się męczyć.

Pozdrawiam,
Shadow EX.

PS. Ze względu na rozmiar nic lepszego o takiej godzinie nie mogłem zrobić.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: [RMXP]Wrota Arkany (pełna wersja)

Post autor: Soul »

Okej, już znalazłem ten domek, ale mam kolejny problem.
Królowa Elfów każe mi iść do Azarian, a przy przejściu do nich stoi elf i mówi, że nie mogę tam iść. Chyba, że chodzi o to, że mam wrócić przez Scylię, no ale ten koleś mówił mi, żebym szybko nie wracał. Więc co mam zrobić?

Edit:
A i przy okazji znalazłem buga stopującego w 100% grę.
Kiedy uciekniemy przed potworem, wpadniemy na teleport, a tam potwór nas dopadnie, to zawalczymy z nim, a następnie się przyblokujemy. I wtedy tylko pomaga "wczytaj".
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: [RMXP]Wrota Arkany (pełna wersja)

Post autor: Dragon Kamillo »

Noruj w recenzji WA 2 pisze:Uciekanie we Wrotach Arkany to tajne techniki, które opanowali tylko najlepsi z ninja. Przy ucieczce nasza postać jest odpychana i w tym samym czasie potwór znów zaczyna nas gonić. Stanie przy ścianie i uciekanie kończy się czasem zawieszeniem gry.
Jak widać błąd znany, nie wiem dlaczego nadal nie rozwiązany. Nie znam tej gry ale z opisów wnioskuje że postać jest odpychana, lepszym rozwiązaniem byłoby zamrożenie na kilka sekund potwora tak że sami zdarzymy uciec, no chyba że stoimy pod ścianą i nie ma gdzie XD.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: [RMXP]Wrota Arkany (pełna wersja)

Post autor: ravenone »

Soul, jeśli osiagnąłeś wymaganą reputację u elfów, to czas żeby wrócić do Scylii.
Gdy dalej będziesz się gubił polecam solucje.
http://www.rvstudio.cba.pl/1solucja.html

System ucieczki - cóż, każda ucieczka jest w osobnym evencie z potworkami, więc poprawek nie robiłem. A odkąd nie mam już otwartego projektu z grą update'ów nie będzie.
Awatar użytkownika
Hubertov
Posty: 253
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:07

Re: [RMXP]Wrota Arkany (pełna wersja)

Post autor: Hubertov »

Wszystkie linki wygasły... Mogę prosić o link?
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: [RMXP]Wrota Arkany (pełna wersja)

Post autor: Soul »

Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [RMXP]Wrota Arkany (pełna wersja)

Post autor: Rahim »

Zawsze aktualne linki znajdziecie na stronie autora:
http://www.rvstudio.cba.pl/
ODPOWIEDZ