The True [download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1151
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

The True [download]

Post autor: Michu »

The True - przygodowka z elementami RPG. Intro w formie krotkiego demka ktore mozna przejsc na 3 sposoby. Projekt padl bo okazalem sie kiepskim wymyslaczem historii. Polecam ze wzgledu na zaklecia (zwlaszcza iluzji), z ktorych jestem dumny =]

http://tsukuru.pl/gry/2k3-thetrue.rar

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
ShaQ
Posty: 77
Rejestracja: 18 kwie 2006, 10:55

Post autor: ShaQ »

Ja znalazlem tylko jeden sposob na przejscie, nic nie robic :) A ta skała, na której miała zostać wykonana egzekucja miała jakiś znajomy kształt ;]
tsukuru.pl
okrutny spam w sygnaturze.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Pomijając błąd gramatyczny w tytule (true to nie rzeczownik, więc nie poprzedzamy go partykułą the), gra jest roxująca XD
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

No hoho-dosc-srogie.. Na razie udalo mi sie umknac z celi, poziom trudnosci powoduje widze niewielka ilosc komentarzy... xD
Jeszcze sie odezwe, gdy zalicze juz wszystkie trzy zakonczenia.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Ja zaliczyłem przedwczoraj D:
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Ludzix pisze:Ja zaliczyłem przedwczoraj D:
Ale Ty oszukiwales, przeciez to oczywiste >.>
..........................
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Ciekawe, ciekawe, trochę słabe dialogi i wypalający oczy ortograf w jednym miejscu, ale poza tym całkiem przyjemnie. Ciekawym pomysłem byłoby samodzielne tworzenie zaklęć.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2007, 01:18 przez Super Vegeta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Całkiem niezły pomysł, spróbuję coś takiego zrobić =)
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1151
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Przy okazji napisz porade i zrob skrypt ~~
Obrazek
Awatar użytkownika
DE
Posty: 272
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:56

Post autor: DE »

Ludzix pisze:Pomijając błąd gramatyczny w tytule (true to nie rzeczownik, więc nie poprzedzamy go partykułą the), gra jest roxująca XD
"The True" to rzeczywiscie nie rzeczownik, a nominalized adjective.
"The" to nie partykula, a przedimek.
W tytule nie ma zadnego bledu.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Crap, a już myślałem, że jestem bezpieczny XDDD Rzeczywiście article to nie partykuła, sry ;_; Jednak:
The use of the signals that the reference is to a specific and unique instance of the concept (such as person, object, or idea) expressed in the noun phrase. Here, the implication is that there is one end of time, and that it has arrived.
...a prawdziwych rzeczy może być od cholery - o ile prawda jest tylko jedna, rzeczy, które możemy określić jako prawdziwe, jest całkiem sporo. Nyo XD
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Ludzix pisze:Crap, a już myślałem, że jestem bezpieczny XDDD Rzeczywiście article to nie partykuła, sry ;_; Jednak:
The use of the signals that the reference is to a specific and unique instance of the concept (such as person, object, or idea) expressed in the noun phrase. Here, the implication is that there is one end of time, and that it has arrived.
...a prawdziwych rzeczy może być od cholery - o ile prawda jest tylko jedna, rzeczy, które możemy określić jako prawdziwe, jest całkiem sporo. Nyo XD
Tylko taka moja mala uwaga.....
Ludzix, dalbys spokoj, wiedza itd. swoja droga, ale chyba niektorzy juz po prostu nie reguja wiedzac, ze rownie czesto, beztrosko i pewnie wypowiadasz sie na tematy, o ktorych nie masz pojecia :/
To nie jest fajne. Tak jak kontrowanie belkotem, ktore stosowales za czasow Oazy.

"rotlmao!!!!1111oeNoeN kretyn!! O.O" w co drugim poscie jest rownie zalosne jak ctrl+v, 'dzieci neo' czy kolejne pytanie o kolor przezroczystosci charsetu. Netykieta, do cholery.

P.S. 'The True' jest poki co chyba poza moimi mozliwosciami... Ale jeszcze kiedys nad nim przysiade.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
ODPOWIEDZ