Gakkou [2k3][download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Gakkou [2k3]

Post autor: master miller »

I daj mi do testów, głównie ortograficznych :D
Awatar użytkownika
Caesum
Posty: 126
Rejestracja: 22 lip 2008, 11:23

Re: Gakkou [2k3]

Post autor: Caesum »

Pamiętajcie tylko, że tydzień lub dwa mogą się przerobić w miesiąc.
Awatar użytkownika
Sabikku

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 305
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:36

Re: Gakkou [2k3]

Post autor: Sabikku »

Nie do końca rozumiem co za różnica, czy tydzień przerodzi się w miesiąc. Imo piękno gier skacia tkwi w ich prostocie, i czasem tym niedopracowaniu. I niezależnie czy jeszcze nad grą popracuje, czy wyda tak jak zamierzał, i tak zagram i (jeśli dorówna np misji skacia) będę miał z tego jakąś zabawę ;).
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Gakkou [2k3]

Post autor: X-Tech »

Caesum pisze:Pamiętajcie tylko, że tydzień lub dwa mogą się przerobić w miesiąc.
Myślałem, że już skończyła się wasza "współpraca" http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd :lol:
Sabikku pisze: Imo piękno gier skacia tkwi w ich prostocie, i czasem tym niedopracowaniu.
Raczej gry Ska'cia kojarzą się z tymi dwoma elementami z prostotą i niedopracowaniem. Gdyby były dopracowane bardziej to tylko by to zwiększyło ich zainteresowanie. I głównie tu chodzi o gameplay.
nickexile
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2009, 19:23

Re: Gakkou [2k3][download]

Post autor: nickexile »

=W poscie pierwszym jest juz link do gry jakby co=

Grę przeszedłem, przed oficjalną premierą (lans), mozna powiedzieć, ze jako tester. [ocenzurowano] Szkoła duża nie jest, ale na grę o takiej długości w zupełności wystarcza - ba, wchodzenie do każdej klasy i szukanie kluczy itp. było dość męczące. Na szczęscie, jeśli jakiś klucz posiadamy, to w submenu "przedmioty" będzie nam pisało napisane, jaki pokój on otwiera. [ocenzurowano] I tu największa wada gry - długość! Sam Ska'ciu powiedział, że da się ją przejść w 5 minut!

Ogółem dałbym tej grze chyba 8/10, bo jest ciekawa, ale krótka.

Wkurzające jest też to, że bohater się męczy po chwili -niby realistyczne, ale wkurza.

EDIT: Komuniści mi się do posta dobrali.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 13:34 przez nickexile, łącznie zmieniany 1 raz.
Fight fire with fire.

Fight gayness with... oł szit
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Gakkou [2k3][download]

Post autor: Foxer »

Klimat naprawdę niezły, powinieneś to przetłumaczyć i dać na rpgmaker.net. W kilku momentach się naprawdę wystraszyłem. Co chwila było słychać jakieś głosy, pukania... brrr.... ;). Gry nie przeszedłem, nie wiem za bardzo czego i gdzie szukać. Pałętam się tylko po szkole, sprawdzając każdą klasę... co jakiś czas trza od nowa zaczynać ;P
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: Gakkou [2k3][download]

Post autor: Ska'ciu »

Exile! Dziękuję w imieniu wszystkich za spoilery xD (dobrze że ocenzurowano)
A nieskończone bieganie byłoby bez sensu. Co do szukania kluczy, wbrew pozorom nie szukamy ich tak na oślep! Wystarczy czytać i zwracać uwagę na szczegóły.
Foxer, a co ty byś zrobił w takiej sytuacji jak Soujiro? Sprawdzał każdą salę czy natychmiastowo udał się do wyjścia? W każdym wypadku coś nam albo podpowie albo nas zabije (taki mały spoiler dla zagubionych, mały bo szybko można się o tym przekonać :p)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 05:10 przez Ska'ciu, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Gakkou [2k3][download]

Post autor: Jazzwhisky »

Nie ukończyłem gry, bo jest za straszna.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Gakkou [2k3][download]

Post autor: master miller »

Dobra giera, wbiłem do kibla i padłem :D

Trochę denna fabuła, ale fajnie to zrobiłeś.

Gry nie ukończyłem, bo mój wzrok nie przebija się za bardzo przez tę ciemność, ale postaram się to zmienić ;D
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Gakkou [2k3][download]

Post autor: Foxer »

master miller pisze: Gry nie ukończyłem, bo mój wzrok nie przebija się za bardzo przez tę ciemność, ale postaram się to zmienić ;D
Dziwne, u mnie jest wręcz za jasno ;)
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Gakkou [2k3][download]

Post autor: master miller »

Foxer:
tylko ze u mnie cos szwankuje obraz w grach z rm 2k lub 2k3 (podobnie mialem z Perfect World, Romancing Saga. Tylko, ze tam na ogol bylo jasniej ;P)
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gakkou [2k3][download]

Post autor: Powczan »

Gierka spoko tylko mogles sobie darować ten dzwiek jak sie chodzi ( o te kroki ) bo troche wkurza :P

EDIT:

Ty chcesz zebym ja mial zawal? xDDDD
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Gakkou [2k3][download]

Post autor: Foxer »

Racja, kroki bohatera trochę przeszkadzały. Powinny być ciut cichsze i odtwarzać się ciut szybciej - bo niezbyt wpasowywały się w chód bohatera.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gakkou [2k3][download]

Post autor: Powczan »

Ja też tego nie przeszedłem, bo nie bardzo wiedziałem gdzie mam iść. Gdybym ja robił horror to pewnie bym dał coś, np. jakąś dziewczynke która by biegała po tej szkole i pokazywala nam droge ( mamy rozgalezienie, z jednego miejsca wybiega i do drugiego biega i trzeba isc za nią ). Znaczy ja bym tak zrobił, ale to twoja gra i nie bede niczego narzucał ;)
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: Gakkou [2k3][download]

Post autor: Ska'ciu »

Dobra, podpowiem wam bo widzę że nikt na to nie wpadł, są dwie możliwości aby znaleźć zaczepienie: pierwsza - udać się do wyjścia z budynku (parter, gdzieś na środku "poziomego" korytarza) druga przeszukać dokładnie drugie piętro. Więcej nie powiem aby nie psuć nikomu zabawy.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
ODPOWIEDZ