Gakkou [2k3][download]

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

master miller

Re: Gakkou [2k3]

Postautor: master miller » 15 lut 2010, 15:30

I daj mi do testów, głównie ortograficznych :D
Awatar użytkownika
Caesum

Postautor: Caesum » 15 lut 2010, 20:00

Pamiętajcie tylko, że tydzień lub dwa mogą się przerobić w miesiąc.
Awatar użytkownika
Sabikku

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 3)

Postautor: Sabikku » 15 lut 2010, 22:21

Nie do końca rozumiem co za różnica, czy tydzień przerodzi się w miesiąc. Imo piękno gier skacia tkwi w ich prostocie, i czasem tym niedopracowaniu. I niezależnie czy jeszcze nad grą popracuje, czy wyda tak jak zamierzał, i tak zagram i (jeśli dorówna np misji skacia) będę miał z tego jakąś zabawę ;).
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 16 lut 2010, 14:14

Caesum pisze:Pamiętajcie tylko, że tydzień lub dwa mogą się przerobić w miesiąc.

Myślałem, że już skończyła się wasza "współpraca" http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd :lol:
Sabikku pisze:Imo piękno gier skacia tkwi w ich prostocie, i czasem tym niedopracowaniu.

Raczej gry Ska'cia kojarzą się z tymi dwoma elementami z prostotą i niedopracowaniem. Gdyby były dopracowane bardziej to tylko by to zwiększyło ich zainteresowanie. I głównie tu chodzi o gameplay.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
nickexile

Re: Gakkou [2k3][download]

Postautor: nickexile » 20 lut 2010, 20:17

=W poscie pierwszym jest juz link do gry jakby co=

Grę przeszedłem, przed oficjalną premierą (lans), mozna powiedzieć, ze jako tester. [ocenzurowano] Szkoła duża nie jest, ale na grę o takiej długości w zupełności wystarcza - ba, wchodzenie do każdej klasy i szukanie kluczy itp. było dość męczące. Na szczęscie, jeśli jakiś klucz posiadamy, to w submenu "przedmioty" będzie nam pisało napisane, jaki pokój on otwiera. [ocenzurowano] I tu największa wada gry - długość! Sam Ska'ciu powiedział, że da się ją przejść w 5 minut!

Ogółem dałbym tej grze chyba 8/10, bo jest ciekawa, ale krótka.

Wkurzające jest też to, że bohater się męczy po chwili -niby realistyczne, ale wkurza.

EDIT: Komuniści mi się do posta dobrali.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 13:34 przez nickexile, łącznie zmieniany 1 raz.
Fight fire with fire.

Fight gayness with... oł szit
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)

Postautor: Foxer » 20 lut 2010, 22:07

Klimat naprawdę niezły, powinieneś to przetłumaczyć i dać na rpgmaker.net. W kilku momentach się naprawdę wystraszyłem. Co chwila było słychać jakieś głosy, pukania... brrr.... ;). Gry nie przeszedłem, nie wiem za bardzo czego i gdzie szukać. Pałętam się tylko po szkole, sprawdzając każdą klasę... co jakiś czas trza od nowa zaczynać ;P
Zapraszam na irc: irc.irchighway.net kanał #rpgmaker
Last.fm: http://lastfm.pl/user/foxer13
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Ska'ciu » 21 lut 2010, 00:47

Exile! Dziękuję w imieniu wszystkich za spoilery xD (dobrze że ocenzurowano)
A nieskończone bieganie byłoby bez sensu. Co do szukania kluczy, wbrew pozorom nie szukamy ich tak na oślep! Wystarczy czytać i zwracać uwagę na szczegóły.
Foxer, a co ty byś zrobił w takiej sytuacji jak Soujiro? Sprawdzał każdą salę czy natychmiastowo udał się do wyjścia? W każdym wypadku coś nam albo podpowie albo nas zabije (taki mały spoiler dla zagubionych, mały bo szybko można się o tym przekonać :p)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 05:10 przez Ska'ciu, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 21 lut 2010, 04:04

Nie ukończyłem gry, bo jest za straszna.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
master miller

Postautor: master miller » 21 lut 2010, 08:09

Dobra giera, wbiłem do kibla i padłem :D

Trochę denna fabuła, ale fajnie to zrobiłeś.

Gry nie ukończyłem, bo mój wzrok nie przebija się za bardzo przez tę ciemność, ale postaram się to zmienić ;D
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)

Postautor: Foxer » 21 lut 2010, 10:08

master miller pisze:Gry nie ukończyłem, bo mój wzrok nie przebija się za bardzo przez tę ciemność, ale postaram się to zmienić ;D

Dziwne, u mnie jest wręcz za jasno ;)
master miller

Postautor: master miller » 21 lut 2010, 10:47

Foxer:
tylko ze u mnie cos szwankuje obraz w grach z rm 2k lub 2k3 (podobnie mialem z Perfect World, Romancing Saga. Tylko, ze tam na ogol bylo jasniej ;P)
Awatar użytkownika
Gedharm

Postautor: Gedharm » 21 lut 2010, 10:53

Gierka spoko tylko mogles sobie darować ten dzwiek jak sie chodzi ( o te kroki ) bo troche wkurza :P

EDIT:

Ty chcesz zebym ja mial zawal? xDDDD
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Foxer

Postautor: Foxer » 21 lut 2010, 11:54

Racja, kroki bohatera trochę przeszkadzały. Powinny być ciut cichsze i odtwarzać się ciut szybciej - bo niezbyt wpasowywały się w chód bohatera.
Awatar użytkownika
Gedharm

Postautor: Gedharm » 21 lut 2010, 12:24

Ja też tego nie przeszedłem, bo nie bardzo wiedziałem gdzie mam iść. Gdybym ja robił horror to pewnie bym dał coś, np. jakąś dziewczynke która by biegała po tej szkole i pokazywala nam droge ( mamy rozgalezienie, z jednego miejsca wybiega i do drugiego biega i trzeba isc za nią ). Znaczy ja bym tak zrobił, ale to twoja gra i nie bede niczego narzucał ;)
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Ska'ciu » 21 lut 2010, 16:24

Dobra, podpowiem wam bo widzę że nikt na to nie wpadł, są dwie możliwości aby znaleźć zaczepienie: pierwsza - udać się do wyjścia z budynku (parter, gdzieś na środku "poziomego" korytarza) druga przeszukać dokładnie drugie piętro. Więcej nie powiem aby nie psuć nikomu zabawy.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!

Wróć do „Gry”