Agnosco

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
puniek

TA Project Extravaganza #1 (miejsce 1); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1)
Posty: 153
Rejestracja: 05 sty 2011, 08:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnosco

Post autor: puniek »

@Fear: Jakoś nie sądzę, by jakikolwiek autor szukał beztalenci do horroru o takim klimacie. Jeśli szuka głosu odpowiedniego do danej postaci, raczej weźmie pod uwagę, czy dana osoba zwyczajnie nadaje się do tej roli. c;
Autorka gier konkursowych z TA Project Extravaganza
(Zakażenie #1, Oddanie #6, Poznanie #8)
Redaktorka RMteki, opiekunka profilu FB (RPG Maker News Polska)
Ikonka: wi.wiu (IG)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: Agnosco

Post autor: Zombik »

Użyj tego gościa z IVONY xDDDDD
Od razu grywalność -10 xDDDD

A co do samej gry to podoba mi się. Lubię tego typu przygodówki i czekam z niecierpliwością chociaż na demko. ^^
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

Ogłaszam, że mam wszystkie zdjęcia do agnosco.
= ]
Obrazek
Obrazek
Solo Lee
Posty: 147
Rejestracja: 13 maja 2011, 03:49

Re: Agnosco

Post autor: Solo Lee »

Noruj pisze:Ogłaszam, że mam wszystkie zdjęcia do agnosco.
= ]
ooooo...! To super, cieszę się. Ale...masz coś jeszcze czy rok zdjęcia same robiłeś?

...mnie projekt interesuje :) Ale weź przyspiesz...jak możesz...
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

Kwestie do dubbingu poszły do aktora już, ja w tej chwili jeszcze dodaje pewne efekty, a potem już konkretne beta-testy i publikacja gry : }
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

No i się stało się.
Agnosco jest ukończone. Zaczynam ostro beta-testować grę, która potem przejdzie przez jeszcze inne beta-testy i gra pojawia się na forum : ]
Obrazek
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Agnosco

Post autor: Powczan »

A później na 100 innych forach oraz YouTube ;p
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

Ofc, szanuje swoją pracę i wiem, że reklama jest bardzo ważna :P
Obrazek
Awatar użytkownika
gwrona1
Posty: 118
Rejestracja: 27 lip 2011, 19:17

Re: Agnosco

Post autor: gwrona1 »

No,skoro skończona,to testuj szybciej,bo się doczekać nie mogę:P.
Bo do mnie anioły wchodzą bez pukania i kawę mi słodzą uśmiechem...
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

DOWNLOAD:
http://hotfile.com/dl/131141040/d5f3c25 ... o.exe.html

Łoto Agnosco, możliwe, że moja ostatnia gra. Grajta!
Obrazek
Awatar użytkownika
puniek

TA Project Extravaganza #1 (miejsce 1); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1)
Posty: 153
Rejestracja: 05 sty 2011, 08:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnosco

Post autor: puniek »

...pierwsza! ‹:
Mimo, że ostatnimi (haha) czasy nie zaglądam z taką lubością na polską scenę RM, a sam program włączam stosunkowo rzadko... jak tylko z ciekawości zajrzałam i zobaczyłam „Agnosco”, który z zapowiedzi ewoluował w grę (level up, yay!) — niemalże odruchowo ściągnęłam, by czym prędzej sprawdzić. Nawet jak nie lubię horrorów, to jednak zainteresowania tak niecodziennym tytułem spod RM sama w sobie korci.
Spoiler:
Ze spraw technicznych — sterowanie dość intuicyjne i łatwe w obsłudze. Irytujące jest jednak, że przy niektórych obiektach niemalże wymacałam wszystko, byle znaleźć określony punkt, gdzie muszę dokładnie nacisnąć. Dodatkowo też dziwne wydaje się, że po użyciu klucza i otworzeniu drzwi — gdy opuścimy pokój... musimy ponownie je otworzyć poprzez klucz. Wydaje się to całkiem nierealne, nieprawdaż?
Może i nie są to poważne błędy, wymuszające na mnie siarczystych przekleństw — niemniej, nieco wadzą i psują niektóre rzeczy, tak dobrze skonstruowane w „Agnosco”. Nie zmienia to jednak faktu, że jak na razie gra wypada dobrze i może śmiało stanowić przykład dla innych, co chcą stworzyć grę point&click. Jestem na tak i mam nadzieję, że im dalej w las, tym więcej emocji. :3
Autorka gier konkursowych z TA Project Extravaganza
(Zakażenie #1, Oddanie #6, Poznanie #8)
Redaktorka RMteki, opiekunka profilu FB (RPG Maker News Polska)
Ikonka: wi.wiu (IG)
Obrazek
Solo Lee
Posty: 147
Rejestracja: 13 maja 2011, 03:49

Re: Agnosco

Post autor: Solo Lee »

O. Cooki. Wróciłaś. :) Pierwsza to może na tym forum :)

Ja niestety nie zdołałem otworzyć tej papierowej skrzynki w której jest zapewne klucz do drzwi. Nie mam zielonego pojęcia gdzie lub jak można zdobyć to hasło. Szukałem myszką po całym mieszkaniu i nie znalazłem. Poległem. To jest dopiero demotywujące.
Awatar użytkownika
puniek

TA Project Extravaganza #1 (miejsce 1); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1)
Posty: 153
Rejestracja: 05 sty 2011, 08:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnosco

Post autor: puniek »

@Solo Lee: Oj tam, oj tam! o 3 o
Akurat dla mnie ta zagadka nie była specjalnie wymyślna, bo wystarczyła chwila namysłu i pośredni trop, który utwierdził mnie w przekonaniu. Uwierz, że następna będzie bardziej wymyślna i tu dopiero będziesz mógł mówić o braku tropu.
Spoiler:
Autorka gier konkursowych z TA Project Extravaganza
(Zakażenie #1, Oddanie #6, Poznanie #8)
Redaktorka RMteki, opiekunka profilu FB (RPG Maker News Polska)
Ikonka: wi.wiu (IG)
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

Wcale nie papierowa : <

Co do zagadki, nie chcę podpowiadać, żeby nie pozbawiać Cię satysfakcji, ale książka ma tu duże znaczenie.
Obrazek
Solo Lee
Posty: 147
Rejestracja: 13 maja 2011, 03:49

Re: Agnosco

Post autor: Solo Lee »

Może coś się popsuło ale nie znalazłem żadnej kuchni, nie ma blatu na którym leżą dwa przedmioty i nie otwiera mi się żadna książka. Przykro mi.
ODPOWIEDZ