Agnosco

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Fehu
Posty: 333
Rejestracja: 24 lip 2010, 10:58

Re: Agnosco

Post autor: Fehu »

Usuń kropki po wyrazach [na HUDzie]. Brzydko to wygląda.
Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa.
- Paul Remarque
Pinkel
Posty: 86
Rejestracja: 16 lip 2010, 15:34

Re: Agnosco

Post autor: Pinkel »

Czekam na Agnosco :) . W sumie tylko dla tej gry po raz pierwszy od dawna wszedłem na forum, bo gnojenie robionych przez dzieciaków z brakami w ortografii, śmeciowatych "gier" zupełnie przestało mnie kręcić (po dziesiątej z rzędu takiej "produkcji").
Patrz, post Pinkela! Przeczytaj, zanim usuną!
Narzucanie innym swojego zdania w celu bycia trollem jest czymś, czemu tylko najlepsi są w stanie sprostać.
MMX
Posty: 9
Rejestracja: 31 mar 2012, 11:49

Re: Agnosco

Post autor: MMX »

Uwielbiam takie klimaty i wogóle jestem fanem przygodówek xD Super, czekam.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Agnosco

Post autor: X-Tech »

@Pinkel święte słowa.

@Noruj ta gra wygląda dobrze, ale ciekawe jak to będzie z tym całym pisarstwem czy to będzie ten poziom co był w Szlampie. W Szlampie postaci nie miały żadnych osobowości jak tu będzie to samo to klapa. Prezencja prezencją to wygląda jak klasyczna przygodówka, ale czy to jest w pełni tego słowa znaczeniu przygodówka czy kolejny chłam. Ja szczerze czekam na tę grę. Jak to spierdzielisz i zrobisz postaci jak ochłapy to zrobie nowy podpis z wrzutami i w ogóle. Nie możesz spierdzielić tej gry i zrobić z tego dziecinnej papki, w którą uwierzy tylko 10 latek, bo zepsujesz postrzeganie przygodówek w makerze na kolejne papki dla dzieciaków.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

Witam, dawno nie pisałem.
Po skończeniu Opowieści z Asgun chciałem zrobić sobie przerwę, ale po jakimś czasie nagle tak mi się zachciało "pomejkerzyć". No i zacząłem dalej robić Agnosco. Gra ma się całkiem ok. Zdjęc mam jakoś ponad 200. Robienia też nie zostało dużo... Tzn, do ogólnego skończenia gry zostało mało, ale potem będę ją dopracowywał.

Ktoś jeszcze kibicuje grze? ; )
Cóż. To może jakiś screen:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Agnosco

Post autor: Powczan »

Ja czekam na Agnosco, joł!
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Mantiq
Posty: 428
Rejestracja: 21 mar 2011, 21:41
Lokalizacja: Mszanowo

Re: Agnosco

Post autor: Mantiq »

Ja też.Ciekawie wygląda.Pomysł wykonania też bdb. dobry.Zobaczymy, jak to wygląda w praktyce.
Powodzenia.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Agnosco

Post autor: Kalashnikov »

A ja myślałem już, że to trup.

Trzaskaj te zdjęcia i finiszuj.
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 319
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: Agnosco

Post autor: Mikisi »

Kalashnikov pisze:A ja myślałem już, że to trup.

Trzaskaj te zdjęcia i finiszuj.
Hah, a ja myślałem, że ty to trup. xD (bo coś dawno twoich postów nie widziałem. :D)

Co do gry- trochę nie w moich klimatach, ale wygląda interesująco. Jak wyjdzie to przebadam, kto wie może mi się spodoba. :P
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Asuda
Posty: 316
Rejestracja: 30 maja 2011, 01:37

Re: Agnosco

Post autor: Asuda »

Rób ;D
-Why, i must do it?
-Because you are jrpg...
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: Agnosco

Post autor: Secretman »

Sam screen nie przedstawia czegoś ciekawego, ale ja bym chętnie pograłbym w Agnosco. Trzymam kciuki, bo ta gra w zapowiedzi wygląda wyjątkowo-super i super-wyjątkowo.
Awatar użytkownika
puniek

TA Project Extravaganza #1 (miejsce 1); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1)
Posty: 153
Rejestracja: 05 sty 2011, 08:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnosco

Post autor: puniek »

Ach, ta polskość dróg. Nad wyraz dobrze sprawdza się jako sceneria do horrorów, ke ke ke. c:
(Nie, bynajmniej nie jest to jakaś złośliwość czy coś — nie wyobrażam sobie, by do opuszczonego domu prowadziła piękny, totalnie płaski asfalt.)

Słowami Jazzwhisky, rzeczywiście hardkorowa konwencja i ciężki klimat. Choć pomysł godny podziwu i pozazdroszczenia, „Agnosco” zapowiada się daniem dla koneserów takich posiłków. Sama raczej odmówię sobie całego obiadu (mnie sama świadomość gry w horror kusi do szybkiego wyłączenia), trzymam kciuki za sukces. I to nie tylko na polskiej scenie RM — kto wie, może znajdzie smakoszy poza naszej małej rodziny (...jak to żałośnie brzmi, ach XD) i trafi również do wielbicieli point&click...?

Jedna rzecz mnie tylko intryguje — czy dałoby się na ładne oczka wyżebrać jakąkolwiek darmową próbkę wiadomości. Od pierwszego przeczytania zapowiedzi, mnie tak ostro ciekawi, jak wiadomości będą się wyświetlać na tle tych zdjęć. Owszem, zauważyłam, że będzie przy tym wykorzystany Advanced Message System — chcę jednak wiedzieć, czy skrypt pozostanie w swej nienaruszonej postaci (ctrl + c/v) czy jednak babrałeś się nieco w RUBY, by dostosować go do całości.
...i cii, to w żadnym stopniu nie jest pretekst dla przeczytania urywku dialogu. oεo
Autorka gier konkursowych z TA Project Extravaganza
(Zakażenie #1, Oddanie #6, Poznanie #8)
Redaktorka RMteki, opiekunka profilu FB (RPG Maker News Polska)
Ikonka: wi.wiu (IG)
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

Dialogi prawdopodobnie będą mówione, prowadzę od jakiegoś czasu już rozmowy w tym kierunku z wieloma osobami, żeby znaleźć jakiś odpowiedni głos.
Obrazek
Mantiq
Posty: 428
Rejestracja: 21 mar 2011, 21:41
Lokalizacja: Mszanowo

Re: Agnosco

Post autor: Mantiq »

Noruj pisze:Dialogi prawdopodobnie będą mówione, prowadzę od jakiegoś czasu już rozmowy w tym kierunku z wieloma osobami, żeby znaleźć jakiś odpowiedni głos.
Wow, nigdy nie myślałem, że w Agnosco dialogi będą mówione o_O.
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Agnosco

Post autor: Fear »

Noruj pisze:Dialogi prawdopodobnie będą mówione, prowadzę od jakiegoś czasu już rozmowy w tym kierunku z wieloma osobami, żeby znaleźć jakiś odpowiedni głos.
W takich grach właśnie najważniejsze mają być dialogi i klimat. Jeśli a) będzie ich wiele i będą długie, to gra będzie zajmować ponad 200mb, może znów ten oklepany temat wagi gier, ale cóż, b) jeśli zajmą się tym aktorskie beztalencia: zniszczą ci całą grę :)
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
ODPOWIEDZ