Agnosco

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

Skriniacza ino zarzuciłem.

Jak idzie fabuła... To znaczy, ile wymyśliłem, czy ile wcieliłem w życia?
Bo wymyśloną mam całą, a wcieloną tak ponad 1/4.

niżej@
Zamknij oczy :P
Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 16:49 przez Noruj, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Agnosco

Post autor: Inq »

Inq, jak ty dobrze wiesz co oceniać :P
Gdyby nie ten teledysk to i muzykę pewnie lepiej bym ocenił. A tak kojarzy mi się ze smutnymi dziewczynkami w wieku 15 lat, które starają się wyglądać smutno i strasznie.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
nickexile
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2009, 19:23

Re: Agnosco

Post autor: nickexile »

Ale to mroczne :D Dość oryginalny pomysł, mam jednak wieeelką nadzieję, że nie będzie screamerów. Wszystkie lokacje w grze to twój dom, czy zeszłeś może do piwnicy lub do babci albo kumpla?
Fight fire with fire.

Fight gayness with... oł szit
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

A co to screamer? Wnioskuję, że jakiś typ horrorów, gdzie tylko krzyczą, czy o co chodzi? : d

W tej chwili zejście do piwnicy jest moje, piwnica kumpla, kawałek domu mój, pokój jeden jeszcze kogoś innego. Schody na piętro kumpla z drugiego końca miasta. : P
Obrazek
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Agnosco

Post autor: GameBoy »

Screamery to takie strony/aplikacje gdzie pierw każą robić Ci coś wymagającego skupienia (np. ja się spotkałem z odnajdywaniem różnic na obrazkach), żeby po chwili wywalić bardzo głośny krzyk, najlepiej dorzucając na cały ekran mordę zombiaka, albo jakiegoś piekielnego pomiotu. Najsłabszy sposób straszenia w grach.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

Ah, znam to.
Nie, nawet nie przemknęło mi przez głowę, żeby coś takiego robić
Obrazek
Awatar użytkownika
DE
Posty: 272
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:56

Re: Agnosco

Post autor: DE »

Agropolis: Unicestwienie - 06/06/06.
Agropolis: Sianokosy - 07/07/08.
Agropolis: Dożynki - 15/15/15.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

Hi : )
Właśnie zaczynam robić piętro, mam użytych ponad 80 zdjęć, 7 itemów Streamer udostępnił mi fajne dźwięki kroków, tak więc przy poruszaniu się(wybieraniu kierunku) słyszymy mhroczne dźwięki kroków.
Muzyka nadal ta sama, Kurisu czeka niby na wenę, ale widać chyba mu nie sprzyja : <
Gra się rozwija ; ]

News bez screena to jak policjant bez pały, więc oto on:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Agnosco

Post autor: Powczan »

To fajnie ^^
Noruj pisze:News bez screena to jak policjant bez pały
A policjantka? xF
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Agnosco

Post autor: X-Tech »

Uwierzył ktoś za was, że nastoletni chłopak wymyślił, by coś takiego ? Bo ja się nie dałem na to nabrać. To tylko leciutka przeróbka fabuły z gry Scratches, oraz ksero zachowania Jacka Thoreanca z Lśnienia jako Jacka tytułowego. Praktycznie to jest spisane...A więc co dostaniemy znowu nie trzymającą się kupy grę będącą wynikiem zafascynowania nastolatka tworem dla dorosłych tu mamy tę nudną przygodówkę Scratches i skserowaną postać z Lśnienia + zwykłe opisanie tak jak było to z Jackiem Thorancem w Lśnieniu. Poziom fabuły intra skończy się wraz z rozpoczęciem gry i poczytamy dialogi na poziomie ucznia szkoły gimnazjum, który udaje przeżycia dorosłego no chyba, że znowu skseruje dialogi dosłownie spisze z wspomnianych tworów. Nie szkoda czasu ci na takie co ? Nie wymyśliłeś tej fabuły ty tylko skleiłeś to co widziałeś w dwóch tworach...Scratches było strasznie nudne tak BTW. Kolejny projekt o którym powiem jedno - NIE - szkoda czasu. 2/10 za foty to chyba jedyna rzecz, którą sam zrobiłeś do tej gry, ale i tak nie wymyśliłeś, bo dokładnie tak jest prowadzona gra Scratches, którą praktycznie próbujesz skserować.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Agnosco

Post autor: Noruj »

O lol, wrzuć na luz człowieku bo ci żyłka pęknie. Aż śmiać mi się chce, bo nie myślałem ANI o Scratches ani o LŚNIENIU przy wymyślaniu tej gry x d.
Pewnie dlatego, że fabułę wymysliłem ZANIM pograłem w Scratches. Poza tym - fabuła nie ma ŻADNEGO związku ze Scratchesem(tylko opuszczony dom, ale ten motyw przewija się w wielu produkcjach) Scratches opowiada o pisarzu, który wprowadza się do domku i odkrywa jego mroczną przeszłość. LOL, gdzie tu związek ja się pytam? Lecimy Lśnienie, Jack z rodziną wprowadzają się do hotelu, który jest nawiedzony,a jego syn ma paranormalne zdolności. SPOILER Jack dostaje świra i chce zabić całą rodzinę. Doobra? Gdzie ten związek?

Przestań oceniać grę po zapowiedzi, ale w sumie rób co chcesz, i tak jesteś niereformowalny i będziesz gadał te bzdury do końca.
Obrazek
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Agnosco

Post autor: Powczan »

X, tylko nie jedź mojej gry, fabułę sam wymyśliłem X_X

Noruj, mi się ta gra podoba, X po prostu pisze bardzo rzeczowo xF
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Agnosco

Post autor: master miller »

X-tech mamy tylko skromny wycinek z fabuly. Dlaczego go z gory przekreslasz? Moze sie wzorowal na tych tworach, ale dalej prowadzi fabule sam? Nie znam ani gry a Lśnienia nie bylo mi dane przeczytac.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Agnosco

Post autor: X-Tech »

Przecież Jack Thoreance to alkoholik. Nie wymyślisz już nic. Po prostu cię zdemaskowałem - dosłownie. Scratches również polega na na chodzeniu po domu, który nas więzi i jest to gra, po której przejściu zacząłeś lansować się tym projektem tam też chodzi o duchy zmarłych i pokazywanie ich na zasadzie znikające przedmioty w domku itd. Twoja gra to ksero Scratches.
Basta. Nie chce mi się nawet tego ciągnąć dalej.
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Agnosco

Post autor: master miller »

X-tech pozwij tez inne firmy komercyjne za to, ze kopiowali z tych scratches zamykajac gracza w domkach/lochach/zamkach/lasach ktore wiezily gracza =.=
ODPOWIEDZ