[XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1244
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: Noruj »

Odwalcie się od Mateusza niech robi swoje tylko żeby to działało.

Ym, to chyba trochę niefajna jak ktoś oskarża kogoś, że ten nie testuje projektu, a własną grę daje z zepsutą możliwością zapisywania gry.
A w tym waszym gońcu będzie ocenianie oprawy i na podstawie tego wystawicie ocenę - czyli jak zawsze niezgodnie z aktualną radością i dawką rozrywki jaką gra/filmik może dawać, bo tu akurat ma się do czynienia z filmikiem nie grą bardziej.
Ok, nie czytujesz recenzji. Widać.
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: X-Tech »

Noruj ja czytuje recenzję i grywam w te gry - ile tam gier jest które zamulają strasznie a mają wysokie oceny bo oprawa ładna - to przewaga. Na podstawie tego napisałem że ocenia się oprawę gier, a nie same gry - a fakt jest taki że mało które gry przyciągają na długi czas co powinno być najważniejszym powodem wysokiej oceny. Ja powiem tak zastanówcie się czy tak naprawdę gry które dostają wysokie oceny są bóstwami graczy i odrywają się od komercyjnych gier na rzecz tych wysoko ocenionych żeby je całe przechodzić i odpalać kolejne. Wątpię. Ja na przykład oderwałem się od grania w FF6 na rzecz tej gry MN3 i dało mi to więcej radości niż większość crapu, który w Gońcu ma wysoką ocenę, bo ma ładną oprawę także mówię szkoda czasu - niektóre rzeczy w rpgmaker zaskakują - a recenzje przeważnie kłamią.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: Powczan »

Nie możecie sie pokłócić na PW? Zaśmiecacie temat.

Co do gry, mapping mi sie nie bardzo podoba, tak samo grafika, jedna nie pasuje do drugiej. Fabuła nie jest zła, jak będę miał chęci do przebijania się przez lagi -,- to ściągnę i zagram.
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: Secretman »

DE pisze:Fajna gra. Rob dalej.
To kolejna ironia czy piszesz prawdę? To jakich epitetów użyć przy dużo lepszych grach?
Szczerze, to spodziewałem się zamętu z powodu MN3, ale z autorem w roli głównej, który olewał wszelkie krytyczne opinie.


I drugie czyszczenie tematu, tym razem z ciągu dalszego
dyskusji nie na temat, proszę przestać, bo i admin się wkurzy :]
Awatar użytkownika
DE
Posty: 272
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:56

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: DE »

Secretman pisze:
DE pisze:Fajna gra. Rob dalej.
To jakich epitetów użyć przy dużo lepszych grach?
Bardzo fajna gra.
Agropolis: Unicestwienie - 06/06/06.
Agropolis: Sianokosy - 07/07/08.
Agropolis: Dożynki - 15/15/15.
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: Inq »

PS. Co Ci zrobiły te bociany, że nazywasz je potworami? ;<
Przyniosły go.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Podejrzewam, że mapa jest powodem, ale nie jestem pewien, bo u mnie nie było zawieszenia się gry.

EDIT 30 CZERWIEC 2010
A swoją drogą od teraz zbieram wersje. Nie usuwam starych po zuploadowaniu poprzednich.
Link do wersji 1.4, gdyby nikt nie chciał za pierwszy temat wątku.
EDIT 30 CZERWIEC 2010 #2
Link do wersji 1.5
Ostatnio zmieniony 30 cze 2010, 07:45 przez Mateusz SSJ8, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Piterevo
Posty: 44
Rejestracja: 08 sie 2010, 19:33
Kontakt:

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: Piterevo »

Ta gra jest świetna tylko do jednego, no może do dwóch rzeczy. Pokazywania początkującym jak gra NIE ma wyglądać i do zrobienia parodii tego tytułu(jakaś słaba postać z FF,np. Rydia jak była mała,leje jak chce tych piździołków. No może jeśli ta gra to tylko parodia to jest całkiem. Jako pełnoprawny tytuł NIE! Nie dawaj bocianów jako potwory tylko dlatego że jak cię przyniosły z jakimś uszczerbkiem.
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Nie na temat, ale 3 sprawy, Piterevo.
1. Mam już dość, że wszyscy po mnie jeżdżą.
2. Teraz bym ci rzucił wyzwanie na pojedynek, ale tego nie zrobię.
3. Zaraz zamienię link na aktualny.

Teraz bardziej na temat. Po akcji tej gry nadchodzi "Miasteczko Nowoczesne 4", a wraz z nim "Miasteczko Nowoczesne 4-2", ale wcześniej możecie pośmiać się z historii "Virtua Modern: die Fuehreschein", zanim historia z gry "Miasteczko Nowoczesne 4" ujrzy światło dzienne. Link niebawem podam. Właśnie powinniśmy my ze sceny robić "Naruto Shippuden RPG". Nie wpychać na siłę całej fabuły anime do gry, tylko zrobić wiele gier, w których kawałek po kawałku opowiemy całą historię. Obecna opowieść, o której opowiada gra "Miasteczko Nowoczesne", nosi tytuł "New Green Levithan". A "Miasteczko Nowoczesne 3" opowiada już trzecią część historii. Kto wie, może kiedyś zrobię o wydarzeniach sprzed pierwszej części. A tymczasem trójka niech was zadowoli.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: X-Tech »

Pomysł z bocianami jest odrażający.

BTW Mateusz czy ty w ogóle czytasz nasze wskazówki i to co nam się w grze podoba, a co nie ?
Ostatnio zmieniony 23 sie 2010, 22:14 przez X-Tech, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
radek02
Posty: 111
Rejestracja: 08 mar 2010, 15:34

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: radek02 »

heh ,ściągnąłem . otwieram grę , tak , to to , super title . odpalam grę , o nie ! wina porypanego skryptu :(
Teksty ze chatów, for i innych rm'woych duperelków:
Spoiler:
Dołącz do grupy makerowiczów na nk ! http://nk.pl/#grupy/29610
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: GameBoy »

Właśnie powinniśmy my ze sceny robić "Naruto Shippuden RPG".
Jacy MY? Mów za siebie.
1. Mam już dość, że wszyscy po mnie jeżdżą.
Sorry, ale tak słabej gry nie było na scenie od dawna. Przecież to przebija chyba wszystkie kultowe twierdzówki (te najsłabsze) razem wzięte.
No ale po co słuchać uwag rzeszy bardziej doświadczonych ludzi, lepiej uważać się za gurusa i mieć wszystko i wszystkich gdzieś, a później płakać, że gra się ludziom nie podoba.
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: Secretman »

Mateusz SSJ8 pisze:1. Mam już dość, że wszyscy po mnie jeżdżą.
Stworzyłeś totalnie słabe gry i zachowujesz się jak odmieniec(olewanie uwag i pytań, pisanie o skryptach w niezrozumiały sposób, lista trupów :cry: ) do tego stopnia, że niektórzy na każdy twój post odpowiadają ironią lub gorzej. Najstraszniejsze w tym wszystkim jest to, że masz 22 lata, a w MN występuje np. Sonic, Tails no i ty sam(niektórzy w tym wieku, to już są po ślubie). Pisanie o tym, jaki to jesteś niepełnosprawny jest dużym nietaktem, ale jeżeli tak jest naprawdę, to Ci współczuje. A sam temat chyli się chyba do zamknięcia.
Pinkel
Posty: 86
Rejestracja: 16 lip 2010, 15:34

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: Pinkel »

Nie mam co oceniać, bo przy próbie zapisania gra zgłasza error (nie tylko u mnie), podobnie jak przy próbie wylogowania czy zrobienia "zahasłowanego" profilu. Jedyne, co mogę więc ocenić, to totalnie niedopasowane grafiki - paintowy "rysunek" w menu i jakiś ladny obraz na liście autorów. Paintowa, zrobiona na odwal grafika nie jest zła (ba, potrafi budować specyficzny klimat), ale bądź konsekwentny i nie mieszaj stylów.
Gdybym miał oceniać Twoją grę, dałbym 1/10 - ze względu na niemożliwą rozgrywkę. Popraw bug, a ściągne i napiszę sumienną recenzję.
Patrz, post Pinkela! Przeczytaj, zanim usuną!
Narzucanie innym swojego zdania w celu bycia trollem jest czymś, czemu tylko najlepsi są w stanie sprostać.
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: [XP] Miasteczko Nowoczesne 3

Post autor: Fear »

Pinkel pisze:przy próbie zapisania gra zgłasza error (nie tylko u mnie), podobnie jak przy próbie wylogowania czy zrobienia "zahasłowanego" profilu
Obrazek
:D by Secretman

W tej grze brakuję mi przede wszystkim samokrytycyzmu twórcy i jakiejkolwiek obiektywnego spojrzenia autora na jego grę...
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Zablokowany