Strona 1 z 1

Pola Grunwaldu

: 04 sie 2010, 21:45
autor: Colombos
Obrazek

Jest to gra stworzona w niecałe trzy tygodnie na konkurs Ultima Championship.
Poruszamy się po planszy, naszym celem jest odkrywanie pól. Wystrzegać musimy się pól z Krzyżakami.
To właśnie ich musimy pokonać, aby dostać się na kolejny poziom.
(Więcej informacji w tutorialu.)

Autor: Colombos
Wersja RM: XP
Testy i autozapis: Sabikku
UMS - Ccoa
Muzyka użyta w grze pochodzi z gry Heroes of Might and Magic III.

Screen 1
Screen 2
Screen 3

POBIERZ

Re: Pola Grunwaldu

: 05 sie 2010, 01:12
autor: Akwarelek
Fajnie się grało ale jest bug. Od pewnego momentu, przy zaczęciu bodajże 4 planszy, klikając na jakąkolwiek opcję, ta rameczka odkrywania (kursor) zostawała nad wszystkimi ikonkami zamiast na polu bitwy - tak jakby zapamiętane współrzędne na polu walki zostały zapisane nad w/w ikonkami.

Re: Pola Grunwaldu

: 12 sie 2010, 17:08
autor: Jazzwhisky
Dopiero zacząłem grać, nawet nawet, chociaż zapowiada się strasznie prosto, ale mam dwa pytania - co z tym bugiem, o którym napisał Akwarelek i czy całość powinna ruszać bez RM/RTP?

Re: Pola Grunwaldu

: 12 sie 2010, 22:39
autor: Colombos
Co do buga to szczerze nie wiem. Zagrałem testowo ten poziom i zdzierałem ten manewr, ale niczego złego nie uświadczyłem. Czasem też rączka zamiast teleportować się ze skrajnych opcji przejeżdża dalej na bok. Może po prostu jakaś "sprężynka nie doskakuje". Zdarza to się bardzo rzadko i nie wiem na prawdę w czym leży problem.
Co do prostoty (jeżeli chodzi o monotonię) to rzeczywiście, ale kolejne gry będę starał się robić bardziej urozmaicone w przeciwieństwie do poprzednich, gdzie praktycznie cała akcja rozgrywa się w tej samej scenerii. :)
Gra działa bez RM/RTP.

Re: Pola Grunwaldu

: 15 sie 2010, 09:53
autor: Michu
Pogralem pol godziny. Zapowiadalo sie niezle, ale juz po chwili robi sie strasznie monotonnie. Juz po pierwszej planszy odkrylem sposob odkrywania planszy (nie bug), dzieki ktoremu mam 100% pewnosci, ze nie trafie na krzyzaka.

Re: Pola Grunwaldu

: 15 sie 2010, 10:54
autor: radek02
lecisz po każdym polu i jak krzyżaka odkryjesz , to po przekątnej . łatwe :-P

Re: Pola Grunwaldu

: 15 sie 2010, 15:19
autor: Sabikku
Pogralem pol godziny. Zapowiadalo sie niezle, ale juz po chwili robi sie strasznie monotonnie. Juz po pierwszej planszy odkrylem sposob odkrywania planszy (nie bug), dzieki ktoremu mam 100% pewnosci, ze nie trafie na krzyzaka.

Taaaa, bo to dopiero pierwsze plansze. Wraz z przybywaniem kolejnych robi się coraz trudniej - krzyżaki mogą bowiem stać koło siebie :). Powyżej 15 poziomu gra kilka razy bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.
Polecam, choć szkoda właśnie, że dopiero tak późno staje się ciekawie i czuć napięcie.

Re: Pola Grunwaldu

: 24 mar 2011, 20:47
autor: Mantiq
Gra mi się bardzo spodobała.Lubię Windowskiego Sapera,ale najwidoczniej dla mnie to taka podróbka. :mrgreen: Lecz całkiem nieźle.

Re: Pola Grunwaldu

: 27 mar 2011, 19:43
autor: X-Tech
Tytuł jest pretensjonalny a sama gra casualowa. Wystarczy jeździć po planszy odkrywając każde tylko sąsiednie pole od odkrytej strefy żeby nic nie stracić także to pozornie tylko gra na myślenie. Ładnie oprawione kufienko - zabawa w rozwalanie bąbelków na folii bąbelkowej, albo zdzieranie starej farby ze ścian niż gra także tylko dla zdesperowanych, bo ogólnie to już lepiej zrobić coś pożytecznego niż w to "grać" - efekt będzie ten sam tylko pożyteczny xd.

Jeśli mam wystawić ocenę to z racji tego, że lubię porozwalać bąbelki na takiej folii, a to jest to samo praktycznie TYLKO w komputerku to dam ocenę 1 za oprawę 1 za to, że lubię bombelki. a jak ktoś pomyślał, że to gra to niech przeczyta tego posta jeszcze raz. To taki wirtualny odstresowywacz i absolutnie działa, ale jako gra:

2/10

Sabikku pisze:Polecam, choć szkoda właśnie, że dopiero tak późno staje się ciekawie i czuć napięcie.

Mi się wydaje, że po prostu zachciało ci się siku, bo przejście tych 15 etapów może trochę zająć.

Michu pisze:Pogralem pol godziny. Zapowiadalo sie niezle, ale juz po chwili robi sie strasznie monotonnie. Juz po pierwszej planszy odkrylem sposob odkrywania planszy (nie bug), dzieki ktoremu mam 100% pewnosci, ze nie trafie na krzyzaka.


Nobla mu !

Re: Pola Grunwaldu

: 03 kwie 2011, 11:41
autor: Mantiq
Bug jest w 11 planszy.Wziąłem opcje odkrywania i zamiast być na polu gry byłem w menu.