[VX] System RPG - Stukoczące Kopytka alias Mord Kruków

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: [VX] System RPG - Stukoczące Kopytka alias Mord Kruków

Post autor: X-Tech »

Dobra oprawa, ale tempo gry nie ma nic wspólnego z muzyką, oraz często gra gubi sygnały z klawiatury tak jak napisał sabbiku.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2013, 19:54 przez X-Tech, łącznie zmieniany 1 raz.
Lartarin

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 3)
Posty: 36
Rejestracja: 25 lis 2010, 13:27
Lokalizacja: Ergard
Kontakt:

Re: [VX] System RPG - Stukoczące Kopytka alias Mord Kruków

Post autor: Lartarin »

Aloha!
Prace nad Stukotkami trwają. Właśnie jesteśmy na etapie testowania trybu "Trening", a plansz w nim zabraknąć nie powinno ^^. Ciesze się, że przedstawiony przez nas zamysł, został odebrany w miarę pozytywnie. Ayene pracuje nad dodaniem bonusowych postaci, które odsłonięte w odpowiednich trybach rozgrywki, będą nieco lepsze niż podstawowa czwórka ^^. Mając na względzie dobro ogółu, nie tylko poszczególnych jednostek, myślimy nad wprowadzeniem poziomu trudności. Pozwoliłby on jednostkom wybitnie manualnie niewybitnym, przejście choć kilku etapów rozgrywki ^^. Wszystko zmierza ku upadkowi... znaczy się jest na dobrej drodze ^^. Pamiętajcie jednak, że "Oni budują naszą przyszłość"... Nie ma to jednak żadnego związku z tematem ^^.
Pozdrawiam samą siebie dwa razy :lol:.
Obrazek
Obrazek
Lartarin

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 3)
Posty: 36
Rejestracja: 25 lis 2010, 13:27
Lokalizacja: Ergard
Kontakt:

Re: [VX] System RPG - Stukoczące Kopytka alias Mord Kruków

Post autor: Lartarin »

Sorka za dubla!

Odświeżam z okazji pełnej wersji ^^

Po wielu miesiącach intensywnych prac i ogromnym problemie technicznym, mamy zaszczyt przedstawić Wam kolejny projekt TagTeamu - tym razem w pełnej wersji. Mamy nadzieję, że się spodoba. Liczymy na Wasze opinie.

Screeny
Spoiler:
Pełna wersja gry: ok. 52 MB
Obrazek

A to krótka uwaga:
Gra może być wymagająca dla słabszych komputerów. By zniwelować lagi proponuje się wyłączyć niepotrzebne równolegle działające aplikacje/programy. Wymagania minimalnie można zmniejszyć w opcjach gry.

Dziękujemy za uwagę! Pozdrawiamy TagTeam.

Mirror mediafire :arrow: http://www.mediafire.com/?karhy5v1pbhnl1l Tak w razie "W" ^^
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayene

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 3)
Posty: 49
Rejestracja: 11 mar 2011, 11:08

Re: [VX] System RPG - Stukoczące Kopytka alias Mord Kruków

Post autor: Ayene »

Dodatkowe informacje o pełnej wersji gry :-D

Fabuła?!
Fabuła gry nie jest skomplikowana. W końcu minimalne ograniczenia wiekowe jakie ustaliliśmy to 7 lat. :-D Gwiazda muzyki 'alternatywnej' zaprasza amatorów do wzięcia udziału w turnieju. Uczestniczki decydują się, ale bez wzniosłych, patetycznych powodów (nie ten typ gry). Wybrana postać w trybie przygody spotyka kolejno swoje przeciwniczki, prowadzi z nimi mądry wcale dialog i mierzy się z nimi (a bardziej ze stawianymi przez nie przeszkodami) na planszy z kulkami. To by było na tyle :wink:

Lista modyfikacji i dodatków:
Finalny projekt różni się nieco od - zaprezentowanego kilka miesięcy temu - dema.

Dodano:
  • tryb 'Przygoda' (z rozmowami między postaciami),
  • wszystkie plansze w trybie 'Wyzwanie' (wcześniej 'Trening'),
  • postać, która odblokowuje się po zaliczeniu wszystkich planszy w wyzwaniach,
  • kulki (prezent, monetę, węglika),
  • utrudnienia (brak koloru, ruchoma ramka, ruchome kulki),
  • statusowe przedmioty (auto-łapacz, niewrażliwość),
  • nieaktywne w demie opcje gry takie jak przedmioty i 'ekstra',
  • statystykę działania przedmiotów,
  • procent ukończenia gra,
  • czcionkę obrazkową.
Zaktualizowano:
  • Tutorial,
  • zakładkę 'Najlepsze Wyniki',
  • ekran wyboru postaci,
  • zakładkę Zapowiedzi,
  • 'creditsy',
W grze usłyszeć można m.in.:
Spoiler:
Mam nadzieję, że informacje te skłonią więcej osób do pogrania w Stukotki :wink: ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: [VX] System RPG - Stukoczące Kopytka alias Mord Kruków

Post autor: Secretman »

Dziwne. Gra ma wszystko dopracowane, ale nie potrafiłem się dobrze przy niej zabawić. Chyba potrzebuję czegoś bardziej szalonego, bo Stukoczące Kopytka to zdecydowanie dla mnie za łatwa gra - żeby zwiększyć sobie poziom trudności odwróciłem sobie klawiaturę i zacząłem używać jednego palca do obsługi klawiszy. Najbardziej brakowało mi dreszczyku emocji, który powinien wystąpić chociaż wtedy, gdy ilość HP bohaterki była bliska zeru(w sumie skupiałem się wyłącznie na kulkami, więc wszelkie dodatki były poza zasięgiem mojego wzroku). Cóż nie każda gra musi być moją ulubioną, ale nie żałuję, że w ogóle SKaMK uruchomiłem. Jeśli w przyszłości się nabawię depresji, albo najdzie mnie ochota na słuchanie disco - zagram ponownie.
Lartarin

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 3)
Posty: 36
Rejestracja: 25 lis 2010, 13:27
Lokalizacja: Ergard
Kontakt:

Re: [VX] System RPG - Stukoczące Kopytka alias Mord Kruków

Post autor: Lartarin »

Secretman pisze:Chyba potrzebuję czegoś bardziej szalonego, bo Stukoczące Kopytka to zdecydowanie dla mnie za łatwa gra - żeby zwiększyć sobie poziom trudności odwróciłem sobie klawiaturę i zacząłem używać jednego palca do obsługi klawiszy.
W "stukotkach" spotykamy się tylko ze skrajnymi opiniami. Dla jednych gra jest za łatwa, dla drugich wręcz odwrotnie. Cóż mogę napisać... "Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził" :wink:
Abstrahując jednak widzę, że większych zastrzeżeń do gry brak. To akurat bardzo mnie cieszy ^^. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie komentarze, a z tego co wyczytaliśmy, na pewno wyciągniemy wnioski na przyszłość. Najwyraźniej nie ma sensu zamieszczać dema, bo po "szczerych" wyrazach zachwytu bądź dezaprobaty emocje się kończą... Jak jednak napisałam wcześniej, z tego wynika doskonałość tego projektu :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich twórców, tylko głośno szczekających nie pozdrawiam ^^
Obrazek
Obrazek
Narzew
Posty: 68
Rejestracja: 01 mar 2012, 21:27
Kontakt:

Re: [VX] System RPG - Stukoczące Kopytka alias Mord Kruków

Post autor: Narzew »

Gra jest trudna. Szczególnie na początku, jak się nie jest przyzwyczajonym :)
Obrazek
Lartarin

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 3)
Posty: 36
Rejestracja: 25 lis 2010, 13:27
Lokalizacja: Ergard
Kontakt:

Re: [VX] System RPG - Stukoczące Kopytka alias Mord Kruków

Post autor: Lartarin »

Sry za mały odkopik, ale jakoś mnie tknęło, aby zamieścić plakat Kopytkowych Stukotek promujący wersję ENG gry.
Spoiler:
Pozdro dla zręcznych :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ