Qmai World [download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Qmai World [download]

Post autor: Sobriquet Gaido »

Niektórzy być może już grali w tą grę.

Pierwszy epizod do pobrania tu.
Jakby ktoś sobie nie radził z zagadkami bądź jakimś bossikiem, solucje można pobrać z tąd.

Drugi epizod jest już gotowy, choć jeszcze nie znajdziecie go na Innerworldzie, za to nieoficjalnymi ścieżkami dostaniecie go tutaj.

Drugi epizod w porównaniu z pierwszym posiada znacznie potężniejszych bossów, jednak i na to są ospowiednie "pomoce naukowe" w postaci (niestety dość sporych) filmików.
Bardzo silny bosik
Niesamowicie silny bossik

A w razie jakichkolwiek innych problemów jest forum to, bądź to.

Wypadało by jednak napisać coś o samej grze :P Zaczyna (od pierwszego epizodu rzecz jasna :]) się dosyć skromnie i typowo. Nasz bohater dosteje zadanie odnalezienia pewnego miecza. Po dosyć monotonnej i trudnej przeprawie zdobywa go i od tej pory już nic nie będzie takie jak nam się wydawało... A przynajmniej nie będzie nam się wydawało tak jak nam się wydawało, ponieważ i tak wszystko jest inne od tego jak nam się wydaje... A jak jest w rzeczywistości? Odpowiedzi szukajcie w kolejnych odcinkach Qmai World, he he he...

No i jakieś ponętne screeny by się przydały ;p

Kawałek mapy Świata...
http://nexhost.info/pic.php?u=483HpxPC&i=13229

Lost Order - Miasteczko słynące z najmocniejszych trunków...
http://nexhost.info/pic.php?u=483HpxPC&i=13228

Walka z Bossem i fikuśny summon...
http://www.nexhost.info/pic.php?u=483HpxPC&i=13225


Wersja Makera: 2k3
Pierwszy epizod to jakieś 19 mega. Drugi 18. Trzeci - In Progress (choć 20 mega nie powinien przekroczyć).
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2007, 22:13 przez Sobriquet Gaido, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

To jest lepsze od klatchiańskiej telenoweli =D
Blessed Warrior
Posty: 57
Rejestracja: 28 mar 2007, 08:37
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Blessed Warrior »

Pierwszy screen od razu mi przypomniał czasy, gdy gierczyłem w Breath of Fire...
Ta grafika :D
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Post autor: Sobriquet Gaido »

Mi też się bardzo miło kojarzyło, ponadto grafika z BoF jest bardzo ładna i dlatego używam dość sporo chipsetów z tej gry ;p Po za tym można znaleźć coś FFV, Tales of Phantasia... I o dziwo podczas gry wcale się nie odczuwa jakieś specjalnej "nierówności" pomiędzy stylem grafik. Pewnie to przez mapping ;p
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kalafior »

nie moge uruchomic gry
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Post autor: Inq »

A mi sie nie podoba. Bledy w mappingu, sztuczne, dziecinne dialogi... pfe.
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Post autor: Sobriquet Gaido »

Dziecinne dialogi? A od którego epizodu zacząłeś grać? Jeśli od drugiego, to zapewne mówisz o Fumie i o tym co mówiła na początku? To doskonale, że tak to odebrałeś, bo takie wrażenie ma ona robić :] Błędy w mappingu? Jakie, a poprawie ;p

K-Lafior, wyskakuje tobie jakiś błąd? U innych ładnie chodzi, a cięzko radzić jak nie zna się problemu :)
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Post autor: Inq »

Nie wiem dokladnie, kto jest kto.
Bardziej chodzi mi o tego lewitauacego duszka, ktory ma teksty jak Wielki Zly z niesobudzetowego filmu fantasy.
A bledy w mappingu sa w 1. epizodzie w lesie (pod koronami na gorze nie ma drzew!).
Swoja droga - brzydki tileset.
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Post autor: Sobriquet Gaido »

Może się to wyda dziwne, ale pod tymi koronami, nie miało być drzew ;p Ponadto cała ta lokacja jest najgorsza z wszystkich, ale to jest tylko test...

Cała historia rozkręca się dopiero po tej lokacji i po wydarzeniach wieńczących tą przydługawą, irytującą i nudną przeprawe i się już nie dziwie twojej opinii :] Po tym już jest dużo lepiej :)

No i polecam quest nieobowiązkowy (do "zdobycia" w Nalu)... :)
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Post autor: Inq »

Ok :wink:
Moze sie kiedys zmobilizuje i zagram dalej.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Gaido nie patrzaj na Inkwizytora, on jest wciąż zbulwersowany i żądny zemsty na wszystkich za "zaniżona ocenę" jaką otrzymał na TA za swoja grę ;(

Dialogi są i tak lepsze niż w większości produkcji, w walkach nie wystarczy napieprzać w jeden przycisk (!), mapy są całkiem w porządku, elo.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kalafior »

Yeah! Napisałeś: "K-lafior"! Wszyscy piszą albo kalafior (to jeszcze akceptuję), albo klafior, najczęściej jednak Lafior (zagraniczni) lub Lavor. Zdarza się Laior.

Nie mogę na tyle uruchomić gry, co włączyć to archiwum. Pewien błąd mi się pokazuje.
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Post autor: Sobriquet Gaido »

A używasz jakiś programów do ściągania ze stronek? Czasem się zdarza, że ich metoda ściagania powoduje błędy w plikach i są potem problemy...
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Pewnie archiwum jest niedociągnięte i tyle =)
Zassij jeszcze raz i kurde mów o co chodzi dokładnie jak masz problem xD
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kalafior »

Eh, teraz nawet strona mi się nie chce uruchomić. Od 10 minut nie ładuje się nawet. (Internet się na mnie uwziął)
ODPOWIEDZ