Qmai World [download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Post autor: Sobriquet Gaido »

Mialo byc pelno questow - jest jeden na kazda czesc :]
W QW1 jest ich naprawde nie mało. Choć tylko jeden duży. :) QW2 trochę na tym cierpi, zgadzam się, ale przypominam, że QW2 zrobiłem w jeden miesiąc :D Dobrze, to żadne wytłumaczenie...

Moge prosić by ktoś wrzucił powyższą recenzje do działu o Qmaiach?

Przy okazji wyszło na jaw, że pare osób w Qmaia trzeciego już grało :) W wersji bez zakończeń. Nie ma, że boli xD
Awatar użytkownika
Sarge
Posty: 92
Rejestracja: 29 wrz 2007, 19:23
Kontakt:

Post autor: Sarge »

Kalashnikov - bardzo dobra wypowiedź, przyjemnie się tą twoją "mini-reckę" czytało - to tak, żebyś się nie zniechęcił na przyszłość :wink: .

Fajnie, że ktoś zwrócił uwagę na te słabsze strony serii, przynajmniej wiem na co się przygotować, kiedy już zdecyduję się w te Qmaie zagrać :) . Notabene zaskoczyłeś mnie tym, że miałeś już do czynienia z (nieukończoną wersją, fakt - ale jednak) Qmai World 3, no i cieszą pozytywne wrażenia wyniesione z testów - to jak najlepiej wróży grze.
Kalashnikov pisze:Grac i opisywac ludzie. Najpierw kazdy narzeka, ze wychodzi tak malo pelnych projektow, a gdy juz pojawi sie jakis godny uwagi to cisza (Redhelorn ktory jest zapowiedzia ma 14 stron w temacie, dwa QW ktore sa juz gotowymi projektami - 3).
Również i mnie trochę taka sytuacja martwi - jak tu się dziwić twórcom gier, którzy nie tworzą swoich projektów, skoro nawet po ich ukończeniu nie znajdzie się zbyt wiele osób, by chociaż wydać stosowną opinię na ich temat :( ...
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

A nie przyszło ci do głowy, że może Redhelorn jest po prostu lepszy >XDDD <-- EMOT, KU**A.?
Ostatnio zmieniony 24 lut 2008, 23:04 przez Mertruve, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lloyd
Posty: 119
Rejestracja: 27 gru 2007, 21:59

Post autor: Lloyd »

IMHO większa liczba stron jest spowodowana głównie tym, że Redhelorn jest bardziej wylansowany a temat założony na wcześniejszym etapie prac.
Awatar użytkownika
Sarge
Posty: 92
Rejestracja: 29 wrz 2007, 19:23
Kontakt:

Post autor: Sarge »

Ludzix pisze:A nie przyszło ci do głowy, że może Redhelorn jest po prostu lepszy >XDDD?
Lepszy czy nie... To przyjdzie każdemu ocenić po premierze pełnej wersji. Poza tym jaki to ma związek z tym, że np. ten temat ma tak małą liczbę stron? Jeśli gra jest rzeczywiście słabsza według kogoś, to czy to oznacza, że nie można się na jej temat wypowiedzieć? Można, a nawet wypadałoby :) . Ale ok, nie ma sensu nad tym dłużej dyskutować...
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Ludzix pisze:A nie przyszło ci do głowy, że może Redhelorn jest po prostu lepszy >XDDD?
Ludzix, już przestań xD

Wiadomo nie od dziś, że wydać grę to zabić temat, a najpopularniejsze tematy dotyczą gier, które jeszcze sie nie pojawiły. Paradoksalnie, ale było tak zawsze. Jeden promyk nadziei - i tak imo jest już pod tym względem znacznie lepiej, pamiętam jak na Oazie niektóre projekty miały po kilka tematów (!!!), bo poprzednie "sie przedawniły" albo "pobrudzili je spamerzy". O pracach nad kilkoma wersjami dema od zera (bez grywalnej minuty któregokolwiek z nich!) nie wspominając.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Z tego co pamiętam, nowy temat był zakładany po dwudziestu stronach starego XD
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Post autor: Kalashnikov »

Ludzix pisze:A nie przyszło ci do głowy, że może Redhelorn jest po prostu lepszy >XDDD?
O kurcze rzeczywiscie xdddp ;dd ;xxodjask!!11!1!

A nie przyszlo Ci do glowy, zeby zamknac gebe jak nie masz nic sensownego do powiedzenia?
To czy lepszy, ocenimy po ukazaniu sie grywalnej wersji Redhelorna. Do tego bedziesz musial zagrac rowniez w QW zeby moc obie gry porownac.

Poza tym kwestia, ktora gra jest lepsza, nie jest tutaj kluczowa. Sek w tym, ze w ogole malo (juz nawet nie wymagam zeby byly rzeczowe) opinii (wyrobionych oczywiscie po zagraniu w tytul) na temat ukonczonych projektow.

Sarge - ja tylko robie to, co lubie (czyt. gram w gry pod RM i napisze czasem pare slow, jezeli jest o czym pisac). Nie widze powodu zeby sie do tego zniechecac :]
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Post autor: kvachu »

Kalashnikov weź wyluzuj.

Co jak co, ale się zgodzę z Kalashnikovem, bo Ludzix jak coś może być lepsze kiedy tego nie ma, od czegoś co jest? Niech pierw wyjdzie w pełnej wersji tak jak QW i wtedy wyskakuj z takimi tekstami oczywiście po uprzednim zagraniu w obie gry. Chociaż widać po niektórych, że się strasznie napalają na Redhelorna więc nawet jeśli jakimś cudem by się okazał gorszy od QW to by obstawali przy tym, że dla nich jest lepszy tylko po to by się nie spalić =P.

No cóż ja grałem w QM(1 i nie ukończyłem rzecz jasna) i jeśli miałbym porównywać do Redhelorna to tylko pod względem graficznym gdzie oczywiście QW1 ustępuje, ale no jak mówiłem już QW ma tą przewagę, że JEST.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Panowie, ale Ludzix żartował (JAK ZAWSZE!!!). Jak już coś, to opieprzajcie go za głupie, prowokujące teksty, a nie nagle kłócicie się z tym co powiedział, bo to celu większego nie ma (patrz - Oaza).

I please, na temat gry, bo sam się teraz wstydzę, że w sumie nie mam nic do dorzucenia w temacie (co ze stroną? :P).

P.S.
Jazz (24-02-2008 12:53)
Nie ma wyjscia, bede musial usuwac KAZDY twoj prowokacyjny post XD
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Post autor: Sobriquet Gaido »

co ze stroną? :P
Pojawi się wraz z QW3 :)

Konkurencja pomiędzy Qmaiem a Redhelornem, tak jak wspominaliście, jest zasadnicza. Qmai nie jest nie ukończonym projektem :) No i ma to, za co parę osób ceni tą serie bardziej ponad inne gry na RM - Ma klimat :)
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Post autor: Sobriquet Gaido »

Niech mnie Zoamelgustar ciśnie jeśli w ten weekend nie pojawi się...

co?

Kurde, amnezja. Napiszę w niedzielę.
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Post autor: FEI »

Zagrałem w qumai 1 aby być na bierząco w 3 ... troszkę to nudne i monotonne. walki co kilka sec, i bez autowalki bym sie chyba pociął. mam nadzieję, że 2 jest lepsza. Sama fabuła ujdzie, choć nie lubię specjalnie wydumanych hirtoryjek, jak poświęcenie ofary w imie ocalenia z powodu uzycia miecza XD, co za ... przemilczę tym razem. sys. walki standartowy, w dodatku mógłbyś dopracować przydział exp. bo taki wąż daje więcej jak 3 osy, a wcale nie jest trudniejszy do pokonania. Nie wiem co z tymi bossami odstawiacie, nie miałem żadnych problemów.

yo
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Re: Qmai World [download]

Post autor: Sobriquet Gaido »

Wiecie co wam powiem? Dysk mi się spalił.

Dysk mi się spalił, napęd wystrzelił, procek odmówił posłuszeństwa i nawet skaner eksplodował. Gdyby nie paranormalne zdolności mego żelkowatego gumisia, zapewne w ogóle bym tu teraz nie pisał.

Wiecie co to oznacza? Tak - Qmai World III wreszcie do wzięcia :D

Zapraszam na gaido.tsukuru.pl :)
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Qmai World [download]

Post autor: Mertruve »

A gdzie ten zapowiadany upgrade flashowej animacji ;O?
ODPOWIEDZ