[RM2k3] Saga Demonów [16+]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: Shadow EX »

Pamiętam na pewno, że mam v. bodaj 0.8 (jakoś tak się nazywała). Tą przed jak i poprawkach. Poprawki dotyczyły bodajże stylistyki - czyli głównie dialogów itp. W każdym razie pamiętam na pewno, iż Kleo się tym zajmowała ;) (koniec 18 strony - początek strony 19).
Zaraz sprawdzimy.
W każdym razie miło, iż to jednak Kleo zareagowała (gdyż bardziej to spodziewałem się "Rahima" ;p).

Edit: W porządku, czyli jednak na szczęście dzięki potwierdzeniu od Bogini Kleo utrzymuje się ta sama wersja (v. 0.8p).
Pozostaje tylko by Aki powrócił z nowymi wieściami.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: AkiNebula_e »

Zyje ale nie mam tyle czasu co kiedys. W sumie bardzo malo go mam, zmiany zyciowe, noew problemy itp. Niedlugo cos udostepnie nowego, ale nie beda to juz screeny i filmiki tylko od razu gierka
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: Shadow EX »

Zyje ale nie mam tyle czasu co kiedys. W sumie bardzo malo go mam, zmiany zyciowe, noew problemy itp. Niedlugo cos udostepnie nowego, ale nie beda to juz screeny i filmiki tylko od razu gierka
<chyba mnie już nic na tym forum nie zaskoczy - pamiętałem, że Kleo to medium z produkcji Zombika bodaj, ale tego się nie spodziewałem>

Aki grunt, że jednak żyjesz. Nie martw się, znamy ten ból. W końcu nadchodzi kiedyś ten etap w życiu... zawsze jest jeszcze emerytura...
Skoro wróciłeś, to... nie pamiętasz czy w SD można było przewinąć czas czy trzeba było czekać ileś tam czasu na nowy dzień?

Po za tym... Aki trzymaj się na nowej drodze życia.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: AkiNebula_e »

Aki grunt, że jednak żyjesz. Nie martw się, znamy ten ból. W końcu nadchodzi kiedyś ten etap w życiu... zawsze jest jeszcze emerytura...
Skoro wróciłeś, to... nie pamiętasz czy w SD można było przewinąć czas czy trzeba było czekać ileś tam czasu na nowy dzień?
Kwestia poukładania sobie pewnych spraw. Czas jest odgórnie ustawiony, nie przemija sam a jest połączony z postępem zdarzeń.
Po za tym... Aki trzymaj się na nowej drodze życia.
Może jeszcze nie ten etap, ale rzeczywiście dość duże zmiany. Z doskoku pracuje nad Hope, z chwilowych napadów weny robie sobie animacje do SD
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: Rahim »

Tak jest, ale to jest ta przed ostatnia ;d
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: Shadow EX »

Dobrze wiedzieć, że nie umarłeś Aki ;).
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: AkiNebula_e »

https://youtu.be/TCRjX23BH_s - Drobne zmiany pod zaktualizowaną mechanikę.
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: Fear »

Zawsze podobają mi się filmiki i animacje dotyczące Twojej gry, ale mam co raz większą obawę, że może dojść do sytuacji, gdzie natłok tych wszystkich skryptów, systemów, mechanik, innowacji po prostu tak mnie przytłoczy (prostego gracza), że nie będę miał z tego tyle funu, trudno powiedzieć, może będzie odwrotnie, poczekamy, zobaczymy ;)
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: AkiNebula_e »

Wydaje mi się, że będzie spoczko. Już wiele razy grywaliście w Sagę. Zarys tej gry od początku był nieco inny, tylko nie potrafiłem tego zrobić tak jak chciałem. Teraz mam umiejętności, ale brakuje czasu wolnego. Od początku zamysłem było jak najbardziej zbliżyć się do książkowych systemów RPG.

Projekt leżał sobie pół roku ze sporadycznymi doskokami. Ostatnio przy piwie stwierdziłem, że trzeba to w końcu dokończyć. Jadę mapa po mapie poprawiając skrypty, uzupełniając braki, które były w fabule i mechanice. Chcę jak najszybciej poprawić wszystko i ruszyć dalej. Właśnie wróciłem z roboty i mam nadzieje przerobić z kilka mapek dziś.

ps. To śmieszne ale ten głupi projekt to kawał mojego życia, zaczynałem jeszcze w liceum, rzucałem to wiele razy w kąt, ale zawsze wracałem. Chciałbym to w końcu ukończyć tak jak sobie to przemyślałem.

edit.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zaciąłem się w jednym miejscu w skryptologii ale to pewnie wina późnej pory.

edit2.
https://www.youtube.com/watch?v=GobfJ_hHdWA
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: Adrap »

Przyznam, że te filmiki zachęciły mnie do ponownego zagrania w demo. Wizualnie pięknie, a jeśli twoje umiejętności stale rosną to nie pozostaje nic innego jak tylko czekać.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: Rahim »

Nogi miękkie :-D Dobrze widzieć że wróciłeś do mojej ulubionej gry rm :)
Nadszedłeś z powrotem z nienacka jak X-Tech z ścianą tekstu we mnie! :-D
Aki, wydasz demo z poprawkami za jakis czas? Z chęcią jeszcze raz przejdę, w odświeżonej wersji :)
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: AkiNebula_e »

https://youtu.be/95djfRV31NM - Krótki gameplay. Miu jest już przygotowana do pracy z tym całym systemem zdolności itp. Dzisiejszy dzień poszedł na przygotowanie jej do gry.
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: Soul »

4 lata już czekam na tą giere, ale jeszcze poczekam, byle byś przed końcem świata zdążył :)
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Post autor: PInroz »

Prawdzie mówiąc po raz pierwszy zapoznaje się z tym projektem i postanowiłem coś napisać na ten temat. Moje przemyślenia, moje gdybanie i moje uwagi. Czy są one słuszne, czy nie to już musicie sami ocenić :roll:

Co ja widzę gierka z pod RPG Makera 2k3, na pierwszy rzut oka nie widziałem nic specjalnego, choć screeny trzymają swój poziom. Lecz z czasem, zapoznając się z tematem, oglądając filmiki na YouTube i grając w demko. Stwierdziłem że gra ma rzeczywiście potencjał :mrgreen: Choć ja raczej jestem fanem gier z XP, VX, VXAce niż gierek ze starszych wersji Makera które często przypominają mi te stare 8 bitowe gierki które grałem na konsoli na kasety podpiętej do telewizora BOŻE TO BYŁY CZASY. Mimo iż wspominam te czasy dobrze to jakoś tego typu gierki w RPG Makerze nie zbyt mnie przekonują. Lecz jako gracz mam obowiązek zapoznać się z tym projektem i czekać na jego pełną wersje.

Widzę że Saga Demonów doczekała się swojego kultu podobnie jak Asgun. Kto wie może SD okaże się olbrzymim hitem. Jeżeli powstanie pełna wersja tej gry.
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ