[2k3] Z archiwum Tsukuru

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Wexx
Posty: 172
Rejestracja: 15 lis 2009, 20:16
Lokalizacja: SanOK

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: Wexx »

Pewnie będzie fajna gierka! Też lubię scenówki - ahh ten swojski klimacik :-)
A jesli rzeczywiście będą też "ci mniej znani" będzie jeszcze fajniej!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Leafman pisze: Nie jestem newbie!
Jestem n00bem!
Czytam większość tematów na tym cholernym forum, ale jestem zbyt leniwy, żeby odpisać...
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: Soul »

Skoro gra ma zostać wydana w wakacje na 100% to mało czasu Ci zostało :twisted:
Mam nadzieje ,że na samym początku nie będzie za trudno, a że poziom trudności będzie się zwiększał wraz z przebiegiem gry.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: Noruj »

Bohaterowie gry: Preki, Skaciu i X-tech.
Legendarne kółko wzajemnej adoracji x ]
No i kilka wciśniętych, a tak o.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: Ska'ciu »

Noruj, a co poradzić że to kółko adoracji jest aktywne i przez to najwięcej się o nich wie? :p Poza tym się znamy więc możemy się dobrze odwzorować.
Jeśli ludzie chcecie być w grach scenowych to róbcie gry, udzielajcie się, stańcie się rozpoznawani i znani xD

Jeśli ludzie chcecie być w grach scenowych Boże, uchowaj :) -GameBoy
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: Noruj »

"Oh jacy my jesteśmy znani?" xP

Nie będę was uświadamiał, że poza gospodą mało kto słyszał o Skaciu czy Prekim, no X-techa zna akurat każdy, to fakt :P No, ale ah ta rozpoznawalność i sława. Niedługo zaczną o was na pudelku pisać xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: Ska'ciu »

No ja zrobiłem najwięcej gier na całej scenie, to chyba coś znaczy...
Przesadziłem z poprzednim postem trochę ale chciałem zwrócić uwagę na fakt że jak się nic na scenie nie robi to nie ma co dać do gry scenowej.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: Soul »

Chyba ,że Mateusz SSJ8 zrobił więcej, podzielając miasteczko na... ileś części. :shock:
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: master miller »

Ska'ciu pisze:No ja zrobiłem najwięcej gier na całej scenie, to chyba coś znaczy...
Nie zawsze ilość = jakość. A taki twórca ToE? Albo CoRP? Co oni, pies?

Poza tym niektórzy tylko robią zasoby/pomagają/tworzą strony, oni to co, pies? :P

A robienie gier SCENOWYCH w kółko o tych samych osobach to trochę mija się z celem, w końcu to gra scenowa czy o trzech scenowiczach?

No... chyba, że scena, to wy, to ja wtedy zamiatam stąd :>
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: Jazzwhisky »

Rozumiem, że projekty scenowe ZAWSZE będą budzić takie wątpliwości i dyskusje, sam bym coś dorzucił - ale proponuję dać sobie już na wstrzymanie, poczekajmy na grę (i powrót autora z wakacyjnego wypadu), inaczej skończy się na wielkim sprzątaniu. =]

edit-dół
Pedofil. Prowokator.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: Noruj »

Co się będziesz, dorzuć coś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: Dragon Kamillo »

Sam nie wiem co myśleć o tym projekcie. Z jednej strony zapowiada się fajnie, a z drugiej jakaś niewidzialna siła mnie od tego projektu odpycha. Mam takie przeczucie, że to będzie niewypał. Trochę szkoda, że nie wyrobiłeś się z projektem przed czołgiem i ogólnie wcześniej (o jakieś 1,5 roku), dlatego, że gra opowiada (jak sam napisałeś) historię z roku 2009, a mamy 2012, więc jest większe prawdopodobieństwo, że albo ktoś nie będzie pamiętał co wtedy było, albo kogoś jeszcze nie było, a co niektórzy odeszli więc graczy odpada.

Co do gier scenowych to nie chce mi się na ten temat pisać. Myślałem że co niektórzy są mądrzejsi i będą wiedzieli dlaczego np: preki zrobił grę ze sobą w głównej roli i jego przyjacielem skaciem, i x-techem. A co do osób takich jak Last i CoR_P myślę, że oni osiągnęli dużo więcej niż taki preki i skaciu, i naprawdę obojętne im to jest czy ktoś ich wsadzi do gry scenowej czy też nie. Bo oni mają to tak naprawdę głęboko w...
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: master miller »

Dragon Kamillo pisze: Co do gier scenowych to nie chce mi się na ten temat pisać. Myślałem że co niektórzy są mądrzejsi i będą wiedzieli dlaczego np: preki zrobił grę ze sobą w głównej roli i jego przyjacielem skaciem, i x-techem. A co do osób takich jak Last i CoR_P myślę, że oni osiągnęli dużo więcej niż taki preki i skaciu, i naprawdę obojętne im to jest czy ktoś ich wsadzi do gry scenowej czy też nie. Bo oni mają to tak naprawdę głęboko w...
Dałem tylko przykład :[
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: Preki »

Bohaterowie gry: Preki, Skaciu i X-tech.
Nie, nie, nie. Występujemy co prawda, ale nie jako bohaterowie, tylko jako NPCe.
A co do osób takich jak Last i CoR_P
Prawie o nich zapomniałem... dzięki za przypomnienie.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: Gokufan »

Nie no akurat taki Ska'ciu to jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci, tak mi się wydaje :-)
Wracając do tematu - pożyjemy zobaczymy, w pełną wersję "Czołgu" zagrać nie mogłem, gdyż link do Twierdzowego Makera jakiego podał Ska'ciu nie działa(ł?). Ciekawe co z tego wyjdzie, 2009 to już chyba był ten czas kiedy scena zaczęła przystopowywać...
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: [Zapowiedź] Z archiwum Tsukuru

Post autor: X-Tech »

Kolejna zapowiedź ciekawej i oryginalnej gry z autorskimi stworami/postaciami - wychodzi, że to prawdziwe fantasy ;p Bardzo podoba mi się styl grafiki - jest dla mnie kozacki. Mechanika również odpowiada moim klimatom. Humor to rzecz, której oczekuję w luźnych projektach z fantazją. Czekam, czekam. Kolejna oryginalna gra do zagrania :)
ODPOWIEDZ