Fantasy [download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1154
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Fantasy [download]

Post autor: Michu »

Fantasy - demo

Czas pracy: czerwiec 2003 - wrzesień 2003
Wydane: nie mam pojecia xD
RM: 2000
Data ukończenia prac: nigdy

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Hmmm, jedno z dwoch dem wydanych w moim zyciu. Gre robilem pod wplywem FFV, co zreszta widac podczas intra. Patrząc z perspektywy czasu, gra ciągle posiada pewne 'nowinki'. Wykonałem w Fantasy totalnie zcustomowane menu, jest msgbox i pare innych rzeczy <:. Dialogi juz w tamtych czasach nie byly najlepsze, a dzis sa po prostu zalosne. Mialem jasna wizje - stworzyc najpiekniejsza polska gre w RM (a wtedy to nie bylo takie trudne). Inspiracja byla tez dla mnie gra FF Crystal Wing, z ktorej zreszta wzialem wspomnianego msgboxa. Nie wiem w zasadzie co mam powiedziec ;). Fajnie jest po takim czasie popatrzec na swoje 'osiagniecia'. Do dzis mam na kompie Fantasy praktycznie cale przebudowane (nowe menu, system magii itd.) Mimo to narazie tam zostanie. Prace nad gra zostaly przerwane, bo po miesiacu nic nie robienia nie moglem sie polapac w menu XD. Zapraszam do wyrazania swoich opinii <:

http://tsukuru.altnet.pl/tsukuru/gry/fantasy-demo.zip
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Fantasy

Post autor: Jazzwhisky »

Michu pisze:Fantasy - demo
Dialogi juz w tamtych czasach nie byly najlepsze, a dzis sa po prostu zalosne. Mialem jasna wizje - stworzyc najpiekniejsza polska gre w RM (a wtedy to nie bylo takie trudne).
Co do dialogow - calkowieta racja :} . Co do gier - chyba masz na mysli zapowiedzi (trudno teraz zrobic najpiekniejsza zapowiedz xD), bo gry, tak szczerze przegladajac wciaz tylko nieznacznie odbiegaja poziomem od tych sprzed dwoch, trzech lat...

A poza tym, hmm, pamietam moje pierwsze wrazenia z gry - wybieranie postaci, nauka obslugi ^^ - troche takie smieszne, ale jak najbardziej pozytywnie :D. Potem tez jest niezle, tylko jakos tak krotko =P. Zreszta przejrze jeszcze raz, to moze cos dopisze. Ole!
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Ale to kiepskie jest xO A wcześniej mi się podobała... byłem młody i potrzebowałem pieniędzy.
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Post autor: BeVoo »

NO, pogralem sobie i doszedlem nawet do konca dema :P Musze przyznac ze faktycznie - ciekawy CMS, ale jednak malo praktyczny troche. Np. po co klikac na 'HP' zeby sprawdzic ile mam zycia? Zreszta i tak zeby sie do tego dostac trzeba sie naklikac... :/ Jesli chodzi o teksty: jezeli mialyby takie byc w pelnej wersji, to faktycznie, odbieraly by troche uroku i klimatu grze :roll: CCo do tutoriala: ciekawe ale tez nie pozbawione wad. Np. sensu. Po co w drugiej komnacie uczyc sie jak sie chodzi skoro i tak trzeba do niej najpierw dojsc? Ogolnie wszystko ciekawe, ale zbyt krotkie.

aha - no i te krysztaly :twisted:

mala sprawa do wytlumaczenia: klikac=wciskac enter :]
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Torque
Posty: 51
Rejestracja: 23 kwie 2006, 13:50

Post autor: Torque »

Ha! Fantasy byla dla na poczatku najwiekszym wzorem=> Kiedys ten cms wydawal mi sie poprostu kosmiczny, teraz jest poprostu fajny.
Chociaz kilka elementow bylo ktore juz dawniej wydawaly mi sie bez sensu, np. samouczek=P Troche mnie denerwowal. Albo ten lancuszek questow w pierwszym miescie, wystarczylo wykonac pierwszy, ale reszta juz szla praktycznie sama.
Ale co tam, gierka przyjemna do teraz=3
Awatar użytkownika
RPGFinal
Posty: 50
Rejestracja: 18 kwie 2007, 19:09
Lokalizacja: Katowice.

Post autor: RPGFinal »

Grafika nie jest RTP. Fajna gra :!: Czekam na pełną wersję :!:
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kalafior »

Fantasy - demo

Czas pracy: czerwiec 2003 - wrzesień 2003
Wydane: nie mam pojecia xD
RM: 2000
Data ukończenia prac: nigdy
Może to wyjaśni sprawę (...)

Jeśli nie, to:
Prace nad gra zostaly przerwane, bo po miesiacu nic nie robienia nie moglem sie polapac w menu XD. Zapraszam do wyrazania swoich opinii <:
ODPOWIEDZ