Asgun [VX]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Asgun [VX]

Post autor: Noruj »

Yoro, dzięki :3

Nie no, każda uwaga jest ok, a każda gra rozwija. Nawet tych najlepszych bardzo często się krytykuje, a co dopiero mnie. Gra wychodziła bardzo długo i sporo ludzi wyobrażało sobie ją nie wiadomo jak - mówiłem o tym ze sto razy. Poza tym - zebrałem też sporo pozytywnych opinii, także od ludzi, którzy długo w tym siedzą. Także śmiało, wylewajcie swe niezadowolenia :3
Obrazek
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Asgun [VX]

Post autor: ravenone »

Yoroiookami pisze:
Adrapnikram pisze: Myslalem ze będzie to najlepsze dzielo tego roku, a dla mnie bohater wydaje sie o wiele lepszy.
Serio? A ja do dzisiaj się głowię, czym gra zasłużyła na 4+ w Gońcu. :shock:
A ja się nie dziwię:) Adrikamparamparam (człowieku, weź se krótszy nick) odbiera widocznie Bohatera podobnie jak ja.
Po zakończeniu mogłem powiedzieć WOW!
Przy Asgun tego nie było, ale za to inne aspekty mi się w grze Noruja podobały. Szerzej opisałem w recenzji na Gońcu.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Asgun [VX]

Post autor: Adrap »

Moj nick ma okreslone pochodzenie (w sensie budowa tego nicka). Jak ktos musi skracac to sugeruje adrap. Chociaż twoja forma calkiem spoko :D
Ogolnie to gra jest bardzo dobra tylko mi nie podchodzi. Ale jesli mialbym porownywac z oza to wdl mnie wyglada to o wiele lepiej. Szczegolnie podobalo mi sie jak walczylo sie o niepodleglosc miasta. Po tym gra mnie nudzila w okresie od tego powstania do ataku astatow. Szkoda ze nie rozwinela się fabuła podróży w czasie bo wszystko zdawalo mi się takie pourywane i naciągane. No ale nie da się ukryć że jest to jedno z najlepszych rpg z rpg kamera. Może nawet kwalifiluję się do TOP 10 :P
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Asgun [VX]

Post autor: Noruj »

rpg kamera i Astaci(Estasi), Adrap widzę, że mocno starasz się dostać do cytatów XD

Recenzja - widzę, że w końcu dopiąłeś swego Ravenone i dałem mi te obiecywane przez lata 1+ xD
SPOILER:
Spoiler:
Obrazek
Awatar użytkownika
Vodun
Posty: 73
Rejestracja: 19 kwie 2010, 22:08

Re: Asgun [VX]

Post autor: Vodun »

Noruj,
Spoiler:
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Asgun [VX]

Post autor: Noruj »

Spoiler:

Adrap:
Naprawdę? Nazwa gry sprzed 3 lat i post świadczą o czymś? No ja sądziłem, że raczej pierwszeństwo ma tu gra :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Asgun [VX]

Post autor: Adrap »

To nie ja chcę dostać się do cytatów tylko mój słownik. Znam bardziej wyszukane sposoby jak pojazdy po nowych twórcach lub rasistowskie żarciki.
A tak na poważnie to początkowa nazwa tematu wojna bogów i jeden z twoich postów sugeruję że bogowie są raczej ważni w tej grze.
No ale chciałem dodać że ogólnie jeden z żołnierzy to burgun bo miał podobne imię a ci ten w szatach w scenie pod wieżą w stolicy miał na imię estat i myślałem że to bog ale jak się ich namnożyło to się kapnąłem o co kaman.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Asgun [VX]

Post autor: PInroz »

Gram w Asgun i powiem co teraz myślę ( gry nie przeszedłem ale pierwsze minuty grania można spokojnie skomentować :mrgreen: )

Gra wygląda na solidną. Spodobała mi się karcianka ( uwielbiam karcianki )

W trakcie fabuły rozwaliła mnie pewna sytuacja :
Spoiler:
Ogółem gra się na razie spoko zobaczymy potem.
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Asgun [VX]

Post autor: McLaren »

9godzin i 16minut przeszedłem grę 75%. Gra przyjemna ciekawa:) Pomimo tego ,że fabuła jest prostolinijna jest super:)
Są błędy graficzne w niektórych miejscach wszedłem na mur lub na drzewa.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Asgun [VX]

Post autor: Noruj »

Pykło 200 pobrań gry, ekstra! :)
Dzięki za granie i zaangażowanie, czy to w postaci komentarzy, czy w postaci recenzji.
Wrzucam wersję 1.1b, są tu drobne zmiany i poprawki.
Jeśli kto ma ochotę, to może ściągać (wystarczy przerzucić save'a)

1.1b
- "Skupienie" zawsze trafia.
- Statystyki zdolności, jak i statystyki potworów zostały odrobinę wzmocnione.
- 0% szans na błąd z zablokowanymi drzwiami przy teście Shivy.
- 0% szans na pojawienie się błędu ze Stymfalią.

http://www.mediafire.com/download/awn1i ... un1_1b.exe

Pozdro!
McLaren, ponad 9h! Rekord mamy.

PS: Uzależnienie makerowe znów chwyciło :(
Obecnie tworzę już kolejną grę, również w świecie Asgun. Będzie to jednak gra zupełnie, zupełnie inna. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Asgun [VX]

Post autor: Amelanduil »

Nie. Walić tę grę. Wkurzyłem się, Noruj >_<
Spoiler:
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Asgun [VX]

Post autor: Noruj »

Ta walka jest dosłownie "nie do wygrania", trzeba ją przegrać - Stymfalia jest nie do zabicia xD
Anyway, w najnowszej wersji jest ciut inaczej - szybciej się kończy sama z siebie.

EDIT niżej:
Amel grał na wersji 1.0 jakby co :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Asgun [VX]

Post autor: Amelanduil »

No dobra, przekonałem się jednak i podłożyłem Stymfalii żeby skończyć Dupospluwę.
Przyjemna gra. Skończyłem z 78% w lekko ponad 5h. Nie pamiętam, żeby coś konkretnego sprawiało mi wyzwanie ani żebym utknął w jakimś miejscu na dłużej. Logika wywoływała u mnie momentami mieszane uczucia ("skrzynia pełna zwojów! wezmę jeden").

Ładnie zawiązane uniwersum, z tymi powracającymi postaciami i wątkami z OzA. Błędy ortograficzne i troszkę poważniejszych bugów jeszcze zostało, ale Noruj ciągle naprawia :P
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Asgun [VX]

Post autor: McLaren »

Ja najpierw w grze koksuje postać:) Na samym początku a potem luźno sobie gram to jest moja strategia:)
Bardzo mi się podobały mini gry ściganie diabła itp. :D Chodź na początku mnie wkurzało...
Spoiler:
Oczywiście bardzo dobrze:) Gra na 5:)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Asgun [VX]

Post autor: Noruj »

W ogóle o tym nie informowałem, ale jakby ktoś chciał obejrzeć grę - to u Demona jest pełny let's play (17 odcinków)
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... LSh0SVMYZ3
Obrazek
ODPOWIEDZ