Under [2k3]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
ReetzO
Posty: 40
Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:55

Re: Under [2k3]

Post autor: ReetzO »

Niby tak, aczkolwiek pomysł z kamerami był oryginalny i ja przychylniejszym okiem bym na niego patrzył. Wydaje mi się, że trochę się poddaliście. Bo stwierdzenie, że nie chcemy walczyć o pomysł, który był wasz (i był dobry), a łatwo to udowodnić - nie ma sensu ;O
No ale Ok, tak czy siak zapowiada się ciekawie, więc nie poddajcie się. Tylko nie uznajcie Demo za:
"Coś już wystawiliśmy to możemy sobie zrobić przerwę".
Powodzenia!
Awatar użytkownika
Rekkimaru

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 1)
Posty: 99
Rejestracja: 07 sie 2013, 21:16
Lokalizacja: Netherrealm
Kontakt:

Re: Under [2k3]

Post autor: Rekkimaru »

Demo ma pokazać tylko jak to wygląda w ruchu i jak się sam klimat prezentuje. Nie jest wydawane po to byście się odczepili :lol:
Nad pełną grą ciągle pracuję, więc żadnych przerw nie ma ;)

Poza tym nie ma się co spinać o pomysły. Nie robimy tu żadnego epokowego dzieła, które zawojuje świat gier :-D (Nawet ten spod RM) To tylko skromny projekt, skromnej grupy, robiony dla funu.

Porcja paru screenów tutaj. Ci co nie chcą sobie spoilować i tak nie zespoilerują sobie niczego nimi, więc można patrzeć bez obaw. Mam tendencję do nie pokazywania dialogów na screenach :shock:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Under [2k3]

Post autor: Soul »

Teraz tym co mi się najbardziej nie podoba w projekcie jest charset bohaterki. Jakoś odróżnia się od tła i wygląda gorzej (zwłaszcza od tyłu). Tilesety i reszta grafik jest na prawdę ładna.
Awatar użytkownika
Rekkimaru

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 1)
Posty: 99
Rejestracja: 07 sie 2013, 21:16
Lokalizacja: Netherrealm
Kontakt:

Re: Under [2k3]

Post autor: Rekkimaru »

Dzieki, popracuje nad tym ;)
ReetzO
Posty: 40
Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:55

Re: Under [2k3]

Post autor: ReetzO »

A właśnie, zapomniałem o tym ostatnio napisać. Czemu ona się nazywa Xendra?
To raczej imię dla postaci z fantasy, a tu mamy bardziej czasy współczesne.
Awatar użytkownika
Rekkimaru

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 1)
Posty: 99
Rejestracja: 07 sie 2013, 21:16
Lokalizacja: Netherrealm
Kontakt:

Re: Under [2k3]

Post autor: Rekkimaru »

Tak sie zastanawiam nad pomyslem, ktory mi dluzszy czas chodzi po glowie, lecz nie wiem czy to dobre wyjscie, wiec pytanie skieruje do obserwujacych ten temat. Czy chcecie bym wydal gre w calosci, czy moze bym pokazywal ja kolejnymi rozdzialami?
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Under [2k3]

Post autor: Kryzz333 »

Jeśli gra będzie bardzo długa a masz jeszcze dużo pracy + zamierzasz wprowadzać zmiany w mechanice wraz z postępem gry to czemu nie?

Ale jeśli nie masz szczególnego ku temu powodu, to raczej nie.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Under [2k3]

Post autor: Kleo »

No właśnie - to zależy. Jeśli do ukończenia gry jest blisko, to pomysł jest bez sensu. Ale jeśli to jeszcze kawał drogi, a w dodatku gra jest/będzie podzielona na rozdziały, które stanowią w miarę ogarniętą całość i każdy wystarczy chociaż na godzinkę grania (no i w kolejnych da się ciągnąć dalej na sejwie z poprzedniego, bo w końcu mają być wybory wpływające na fabułę), to tak. Czyli w sumie - Twoja decyzja. ;)

Korzystając z okazji, zapytam jeszcze: demo Jaro to kiedyś będzie? A jeśli tak, to kiedy?
ReetzO
Posty: 40
Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:55

Re: Under [2k3]

Post autor: ReetzO »

Wydaj w całości ;)
Ja ciągle jestem zdania, że wydawanie bety, alphy, omegi i innych demo-ścierw jest bezsensowne i zniechęca autora do tworzenia dalej, bo niby już wykonał swoją pracę, mają co żreć pieski z forum ;O Oczywiście nie sugeruję, że ty tak myślisz, ale gdzieś głęboko na pewno takie myśli masz. Nie chciałbym aby wyszły na wierzch :)
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Under [2k3]

Post autor: GameBoy »

Zdecydowanie daj od razu całość.
Awatar użytkownika
Rekkimaru

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 1)
Posty: 99
Rejestracja: 07 sie 2013, 21:16
Lokalizacja: Netherrealm
Kontakt:

Re: Under [2k3]

Post autor: Rekkimaru »

Gra bedzie dosc dluga, z pewnoscia dluzsza od innych powstajacych pod makerem, horrorow. Jedynie faktycznie z zapamietaniem wyborow moze byc problem. Kleo, demo "Jaro" zostanie wydane niedlugo po demie "Under". A "Under" w przyszla niedziele. Zostalo pare utworow do dokonczenia. ReetzO, takie myslenie jest mi obce :D Nie wiem, czy taka tradycja jest tu praktykowana, ale ja z grupa, mamy nieco inne podejscie ;)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Under [2k3]

Post autor: Jazzwhisky »

Ja jestem zdecydowanym fanem dem/części/rozdziałów etc. ale wiem też, że nie ma na to żadnej zasady. Projekt i swoje cele znasz najlepiej sam, więc decyzja tez powinna być w całości twoja. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
ReetzO
Posty: 40
Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:55

Re: Under [2k3]

Post autor: ReetzO »

Rzeczywiście tu taka tradycja panuje. Tu w rzeczywistości :0 Ludzie już tacy są... leniwi :) Jak napisałem wierzę, że ty taki nie jesteś, ale moje zdanie już wyraziłem :)
Awatar użytkownika
Rekkimaru

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 1)
Posty: 99
Rejestracja: 07 sie 2013, 21:16
Lokalizacja: Netherrealm
Kontakt:

Re: Under [2k3]

Post autor: Rekkimaru »

Witam szanowną Gospodę ponownie. Na dzisiejszy dzień wypada wydanie beta-dema gry "Under", tak więc krótki opis i link do ściągnięcia gry zamieszczę w pierwszym poście tego tematu.
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Under [2k3]

Post autor: Kryzz333 »

Nie zamieściłeś linka :-(
ODPOWIEDZ