Gotik [XP]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Gotik [XP]

Post autor: Kleo »

Yoroiookami pisze:Nie mogę się doczekać.
Ale trochę sobie poczekasz, bo jak ravenone napisał aż kilka postów wyżej, projekt chwilowo jest zawieszony.
ravenone pisze:
Kleo pisze:A do kompletu mam graniczące z pewnością przekonanie, że ten akurat projekt nie spędzi swego żywota w wiecznym oczekiwaniu na przeniesienie z działu zapowiedzi do działu gry. Fajnie. :)
No i zonk:P
Faktycznie, okazałam się złym prorokiem, ale ty wcale nie jesteś lepszym:
ravenone pisze:czekałem też na projekty TagTeamu, ale są one coraz mniej realne. Dlatego wolę poczekać na kolejne gry Diablo, przynajmniej wiem, że wyjdą:)
:)

Edit-dół: oj, Diabełku, nie traktuj tego osobiście. Ravenone napisał te słowa w temacie dotyczącym naszych oczekiwań na 2014 rok. A tak się złożyło, że w tym własnie roku stało się dokładnie odwrotnie - ty nic nie wydałeś, za to TagTeam jak najbardziej. :)
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: Gotik [XP]

Post autor: Diablo »

Kleo pisze:Faktycznie, okazałam się złym prorokiem, ale ty wcale nie jesteś lepszym:
ravenone pisze:czekałem też na projekty TagTeamu, ale są one coraz mniej realne. Dlatego wolę poczekać na kolejne gry Diablo, przynajmniej wiem, że wyjdą:)
:)
Ej ej. Mam problemy ale nie znaczy, że jestem bezrobotny ;) Dzięki uwagom Kryzz'a, nowa ArkanA otrzyma parę jeszcze nowszych usprawnień, ale potrzebuje czasu żeby je zrobić. Myślę, że ferie to rozsądna data premiery :-D

Swoją drogą to ja uwielbiam Gothic'a. Jestem wielkim fanem serii. Niejednokrotnie za to musiałem na scenie pokutować, ale w sumie za mój pierwszy twór zwany Arkaną dostałem całkiem fajne oceny :)

Więc mam nadzieję, że parodia, parodią, ale są ludzie, którzy Gothic'a lubią ;-)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Gotik [XP]

Post autor: Rahim »

Kleo powinna grać czarną rolę w parodii ravenone, za karę. Nie pamiętała kim był Y'Berion w G1, mimo wielu set przegranych godzin! =o
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Gotik [XP]

Post autor: ravenone »

Kryzz333 pisze: Bardziej łasy jestem raczej na klasyczne cRPG.
Kiedy wyjdzie? może jeszcze uchylisz rąbka tajemnicy o drugim projekcie? :-P
Wkrótce pierwsze info:P ale muszę zebrać nieco więcej części składowych, żebym miał co pokazać.
Ozzaku pisze:Kleo powinna grać czarną rolę w parodii ravenone, za karę. Nie pamiętała kim był Y'Berion w G1, mimo wielu set przegranych godzin! =o
No w sumie ona to taki Y'Berion:P
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Gotik [XP]

Post autor: Kleo »

Ozzaku pisze:Kleo [...] nie pamiętała kim był Y'Berion w G1, mimo wielu set przegranych godzin! =o
Nie znęcaj się, fakt, że nie zapamiętuję imion, już wystarczająco utrudnia mi życie. I wcale nie grałam w G1 kilkaset godzin, bo niby co bym tam miała robić tyle czasu? :P
ravenone pisze:No w sumie ona to taki Y'Berion:P
Nie jestem pewna, czy to miał być komplement, czy wręcz przeciwnie, ale i tak jedno mogę ci obiecać - jak zdecyduję się założyć sektę (oczywiście o nazwie Gotik), to zostaniesz moim pierwszym uczniem. <3
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Gotik [XP]

Post autor: ravenone »

Tak jak obiecałem, tak i czynię.
Po skończeniu WA: Geneza (czekam na końcowe testy), po roku czasu zdmuchnąłem kurz z Gotika.
Obecnie patrzę z czym to się w ogóle jadło. Podejrzewam, że gra zakończy się na pokazowym demie 3-4 poziomów.
Tymczasem na ponowne otwarcie daję plakacik z grywalnymi postaciami, w wersji demo będzie odblokowanych 5-6.
Z racji tego, że to rzeczy sprzed roku, niektórzy scenowicze są już lekko przeterminowani;).

Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gotik [XP]

Post autor: Noruj »

Crasher, Viuu, Rave, Kleo(?), Zombik, Ja, Rahim, DK, Greyhawk.
Wszystkich zgadłem? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Gotik [XP]

Post autor: ravenone »

Bingo:)
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Gotik [XP]

Post autor: ravenone »

Ostatni mój zryw twórczy w tym roku - demo gry Gotik.
Do przejście mamy 4 poziomy, 8 postaci do odblokowania. Czas gry zależny od poradności grającego i chęci odblokowania wszystkich dostępnych postaci - 30-60min.
http://www.mediafire.com/download/b82oc ... /Gotik.rar
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Gotik [XP]

Post autor: Adrap »

Zobaczę z miłą chęcią, mimo że za WA się jeszcze nie tknąłem. Coś czuję, że komuś w tym roku (następnym?) przybędzie ilość pucharów pod kruczym awatarem :wink:

P.S.
Jak widać ten problem dotyka nie tylko mnie.
"Plik Gotik.rar jest złośliwy i został zablokowany przez Chrome"
Oczywiście nie twierdzę że plik jest złośliwy, ale twierdzi tak mój chrome. Przeklęta opcja.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gotik [XP]

Post autor: Noruj »

U mnie to samo : /
edit:
na Operze działa!
Obrazek
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Gotik [XP]

Post autor: ravenone »

Sprawdziłem na dwóch kompach. Mam ok. A ściąganie inną przeglądarką nie zdaje egzaminu?
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Gotik [XP]

Post autor: Adrap »

Znaczy pobrać pobrałem, tylko informuję o tym zdarzeniu. Po prostu Chrome blokuję wiele plików, które są mu "nieznajome" Na innych przeglądarkach niestety nie sprawdzałem. Za to mogę powiedzieć, że skanowałem i nic nie wykryło (GData Security)

Edit:
Chyba coś popsułem, wciskając wyjście z gry, a potem esc:
Obrazek
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Gotik [XP]

Post autor: ravenone »

Czyli jednak odpaliła ci się gra:P

Tutaj drugi link dla tych, co z pierwszym będą mieli problemy:
http://www.mediafire.com/download/pix43 ... 282%29.rar

Buga zaraz sprawdzę. Ogólnie nie powinno być dostępu do tradycyjnego menu.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Gotik [XP]

Post autor: Adrap »

Dobra jeszcze bug:

Po przejściu 1 lv gra się zacięła po tym "ekipa ruszamy" (wyświetliło się menu i całość zastygła) (3 razy)
Przez ten błąd nie mogę nic zrobić, albo nie wiem jak :c

Już wiem skąd się wzięła ta pierwsza. Gdy zapiszemy grę (w połowie 1 poziomu i wczytamy) to musimy kliknąć zejście do lochów i trafiamy na pierwszą mapę gdzie znowu musimy wybrać, gdy kogoś wybierzemy to on zdycha po 1 ataku. Za każdym razem gdy wybiorę KD to umieram po 1 uderzeniu. Z Rahimem to samo. I to od wzięcia nowej gry to samo. Ale ja jestem tępy. Nie miałem miecza. Wgl. trochę dziwne te zapisy. Już lepszy by był automat na początku lv bo zapisanie w połowie i tak nic nie daje.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
ODPOWIEDZ