[VX] Serce Mroku

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: Kleo, Dragon Kamillo, GameBoy

Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Re: [VX] Serce Mroku

Postautor: Dragon Kamillo » 03 sty 2015, 00:44

No to weź może zainstaluj jeszcze raz rtp - może coś się porąbało w rejestrze. Spróbuj też wrzucić do folderu z grą używany przez nią RGSS.dll. A wyskakuje ci jakiś błąd?

Grę mam zamiar ograć, pamiętam że Stacja Kosmiczna Czapla była niezła (jedna z niewielu gdzie VX mi nie przeszkadzał), mam nadzieję że tu będzie podobnie.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 30 mar 2015, 23:23

Częściowo udało ci się uzyskać klimat podobny do Silent Hilla, ale to przez podróżowanie i rozkład lokacji i muze z sh2 na początku. Jeszcze nie zdołałem przechytrzyć psa, bo o dziwo na sklepowych półkach żarcia bohater nie widzi/nie ma. Póki co nie czuję żadnego zagrożenia i napięcia, ale jestem ciekawy w sumie co dalej. Sama lokacja robi klimat tak jak muza - szkoda , że zamiast muzy nie ma tony udźwiękowienia w tle takie rzeczy zbudowały by potężny klimat.

Powinieneś robić więcej gier. Ten motyw np: z scenką z samochodem / psem itd. takie rzeczy pokazują, że w grze coś się dzieje, że to żyje i do czegoś prowadzi - jest zrobione z pomysłem. Szkoda, że motyw podróży to bardziej szukanie przygód, ale lepsze to niż żaden horror. Jak się rozegram napiszę co dalej.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za dobrze wykonaną pracę - grę.

Czat ssie.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie.Nie jaram się RPG itp. Szkoda czasu.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
PInroz

Postautor: PInroz » 02 maja 2017, 12:31

Ostatnio gram sobie w Serce Mroku i mam pytanie do czego służy granat, który znajdujemy w skrzyni otoczoną drutem przy której musimy użyć nożyc oraz gdzie można znaleźć 3 notatkę z Dziennika Zwecka :?: Pytam się bo bardzo chcę odkryć zakończenie A+ :mrgreen:
Awatar użytkownika
PInroz

Postautor: PInroz » 03 maja 2017, 13:03

Zdobyłem 3 notatkę i wiem już do czego służy granat, brakuje mi jeszcze notatki 16, 19 i 20 :wink: A przy okazji, ogarnia może ktoś jaka jest kombinacja do tej łamigłówki :?:

Obrazek

A tu jeszcze daję tablicę z znakami zodiaku z gry, jeżeli ktoś będzie chciał mi pomóc :wink:

Obrazek

Wróć do „Gry”