Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

- Mini-gra z owcami. Pies mnie złapał i teleportowało mnie na drugą farmę zamiast na tą co powinno D:
- Czas po grze z owcami leci dalej
- Johnny The Diler siedzi jednocześnie w więzieniu i chleje wino, oraz przebywa jednocześnie w karczmie i chce wina.
To juz nie wina Kleo tylo moja. Poprawilem wczoraj te 3 rzeczy, ale widocznie musialem zle archiwum wrzuc na serwer xD
Z ta czcionka sprawdze, bo nie mam pojecia o co chodzi :o

Ciesze sie, iz gra Ci sie podobala. Milo uslyszec cos takiego od kogos z taka reputacja :)

Edit:
Dodałem plik bez ww błędów oraz mirror na wszelki wypadek :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Venesard »

CrasheR, rozwaliłeś system xD
UWAGA, SPOILER:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

Venesard, no co xD

Poprawiłem kilka bugów. Nowy link dostępny.
Ogólnie zauważyłem, iż wiele osób, które pisało na temat projektu podczas jego tworzenia teraz nie jest tak rozmowna, a sam ukończony projekt cieszy się większą popularnością na stronie nie związanej z RM'em niż na scenie :lol:
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Venesard »

Nic nic, po prostu nie sądziłem że są w grze AŻ takie wulgaryzmy, to powinno być PEGI 18 :lol:
Grę przeszedłem, podobała mi się. Jedyne problemy jakie miałem to z ucieczką z więzienia, na początku nie ogarniałem jak mają działać te zręcznościówki, potem poszło gładko. Graficznie gra spójna, podoba mi się interakcja z otoczeniem. Jakie wady? Trochę nieintuicyjne było dla mnie wchodzenie do menu, minęło dobre pół godziny gry zanim zorientowałem się że jest pod "0". No i gra jest za krótka. :evil:
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Athanor »

Powie mi ktoś jak przejść te duchy po pijanym mikołaju? Ominąłem jednego, dalej nie ma drogi, klikałem enter, WASDFGH, esc, backspace, numerki, f1-f12, printscreen, home, delete i nic się dzieję. Gra się fajnie, ale są dwie rzeczy których nie cierpię za bardzo: trzymanie w łapie dany przedmiot, oraz nic. Ale mimo to gra jest piękna niczym kwitnący lotos na spokojnym jeziorze.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Kleo »

Skakać możesz tylko z tych miejsc, gdzie na podłodze są lekko kolorowe kamyczki. Jak na nie wejdziesz, to normalnie enterem skoczysz.

Edit.
Tak się zastanawiam, czy się zorientowałeś, że tam trzeba skakać. Jeśli nie, to, hm, tam trzeba skakać. xD
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Noruj »

Ja na dziś skończyłem, muszę ochłonąć, bo etap z więzieniem doprowadził mnie do szału xP. Najpierw 20 minut pierdzielenia się ze skradaniem, które jest tak wyśrubowane, że wystarczy 0.5 sekundy spóźnienia i dupa... A szoku doznałem, jak porażka w następnym, całkiem innym etapie skutkuje powtarzaniem skradania. WHY? :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Kleo »

Noruj pisze:porażka w następnym, całkiem innym etapie skutkuje powtarzaniem skradania. WHY? :(
No, też się o to ciskałam, ale Crasher się uparł, że taka jest koncepcja reżysera. Co ma zresztą swoje uzasadnienie, w końcu znów cię łapią, więc logiczne, że wracasz wtedy z powrotem do celi.
Ale skradanka wcale nie jest trudna (w takich rzeczach jestem kiepska, a tu poszło mi w miarę gładko) - wystarczy poruszać się od kolumny do kolumny, w czasie, gdy Mikołaj łapie drzemkę na dwie sekundy, tyle czasu spokojnie wystarcza. A sekundowe po prostu trzeba cierpliwie przeczekać. Za to z łapaniem owiec gorzej mi szło, więc jestem ciekawa wrażeń z tego etapu.

Jak już zaczęłam się produkować, to dodam jeszcze, że gra bardzo mi się podobała i na pewno będę do niej z przyjemnością wracać. Zwłaszcza do scenki, gdy
Spoiler:
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Noruj »

Co ma zresztą swoje uzasadnienie, w końcu znów cię łapią, więc logiczne, że wracasz wtedy z powrotem do celi.
Tak sądziłem, brzmi dość logicznie. Niemniej jednak gra, która cała stoi absurdem i w której wiele rzeczy nie ma sensu, mogłaby spokojnie pozwolić sobie na akurat takie odstępstwo od realizmu, nie uważasz? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

W życiu nie pomyślałbym, że te skradanki będą takim problemem. Ja gdy je testowałem przechodziłem je za pierwszym razem. o.O
Ogólnie cieszy mnie to, że jednak udało mi się stworzyć jakieś wyzwanie, a sama gra tak dużej ilości osób przypadła do gustu.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Athanor »

Kleo pisze:Za to z łapaniem owiec gorzej mi szło, więc jestem ciekawa wrażeń z tego etapu.
Za to łapanie owieczek mam na szóstkę, tą z psem i skokami ukończyłem w ostatnich dziesięciu sekundach, tą z normalnymi mostami, uwaga... W OSTATNIEJ sekundzie.

Grę już też ukończyłem, ale spodziewałem się czegoś więcej, rzeczywiście, trochę przykrótka.
Oczywiście humor, nawiązania i...
Spoiler:
To tutaj plusik.

Tak jak X-Tech rozpisałby się tutaj na tysiące słów, to ja napiszę, że gra była fajna. Lel.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Noruj »

Za to z łapaniem owiec gorzej mi szło, więc jestem ciekawa wrażeń z tego etapu.
O dziwo z łapaniem owiec nie miałem żadnych problemów i udało się za 1 razem :P
Grę ukończyłem - jest spoko.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

Bardzo milo mi to czytac. :oops:

No, ale nie samymi dobrymi komentarzami czlowiek zyje. Czas zabrac sie za kolejna giereczke. ^^ Moze w tym roku w GF'ach pojawie sie w dwoch kategoriach. :P
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kostek
Posty: 21
Rejestracja: 29 kwie 2015, 17:36
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Kostek »

Mimo iż w grę nie grałem (jeszcze) to już mi się podoba :D Nie jest ona taka stereotypowa płytka jak prawie wszystkie inne tworzone gry typu: jesteś bohaterem->uratuj coś-> koniec
Witaj!
Znajomi nazywają mnie Kostek!
Kostek! "Urodziny" już 1 lipca 2015! http://poyters.pl
Zapraszam na moją stronkę: http://poyters.pl
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

Gdy juz zagrasz, to bardzo chetnie przeczytam kilka twoich slow na temat gry ^^
ObrazekObrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ