Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

Jezeli ktos nadal nie gral w marchewki, a ciekaw jest kto je ukradl zobaczyc to bedzie mogl w najblizszych dniach zapewne na kanale Demonicskyers'a (mam nadzieje, ze bledu nie popelnilem xd).
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Shadow EX »

Nie martw się - nie popełniłeś błędu ;).
Grałem w demko Marchewki, w pełniaka jeszcze nie, lecz mam nadzieję, że to nadrobię, gdyż projekcja jest tego warta.
Co do Demonicskyers'a to po za ewentualnym ukazaniem Let's Play'a pt. "Zagrajmy w Historię Zaginionej Marchewki" to autor ten jest twórcą innego Let's Play'a (chyba znanego tytułu jednej z najlepszych lub nie najlepszej gry pod RM XP polskiej produkcji), pt. "Parallel Worlds".
Wracając do Marchewek. Jak czytam wasze odczucia o skradankach, Mikołajach, owcach, psach, PUB'ach, sądach itp. to zanosi się na niezły Hordkar.
Dobra. Dość pierdzielenia. Pora brać się za to do czego nas stworzono - czyli do grywania ;).

Przy okazji - widzę, że wygląd forum się całkowicie zmienił. Wygląda jakoś tak... podstawowo (mam na myśli kolory - zwykłe forum). Poprzedni wygląd moim zdaniem miał w sobie to "cuś", lecz ten też nie jest zły. Ważne, żeby znaleźć wszystkie opcje, prawda ;)?
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Noruj »

Co do Demonicskyers'a to po za ewentualnym ukazaniem Let's Play'a pt. "Zagrajmy w Historię Zaginionej Marchewki" to autor ten jest twórcą innego Let's Play'a (chyba znanego tytułu jednej z najlepszych lub nie najlepszej gry pod RM XP polskiej produkcji), pt. "Parallel Worlds".
PW to stare dzieje. Przecież Demon nagrał już WSZYSTKIE części Wrót Arkany, Krew Zdrajcy, PW, Opowieści z Asgun, w większości Perfect World, Tale of Exile akt 1, nie wspominając o zagranicznych pokroju Ib, The With's House, The Crooked Man, Paranoiac, Ao Oni, Misao, Mad Father, w trakcie Desert Nightmare :P
Cała skarbnica RMowych gier.
Ale to tak na marginesie, bo co do Marchewek - chyba właśnie przeżywa mały szok na Veg-Manie xD
"No bomba. Historia Zaginionej Marchewki rozwinęła właśnie skrzydła i pokazała na co ją stać. W tej chwili mam ochotę kogoś udusić albo utopić w kałuży. Nie sądziłem, że moja opinia zmieni się aż tak diametralnie w przeciągu tak krótkiego czasu, ale tak się stało. Odcinek typu RAGE 100lvl już niedługo. Dziękuję Ci kochana gro."
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

Mam nadzieje, ze rage nie zamieni sie w quitrage'a xD
Milo jednak wiedziec, ze gra nie jest tak latwa jakiej sie spodziewal i pojawily sie przed nim wyzwania jakies xD
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Shadow EX »

PW to stare dzieje. Przecież Demon nagrał już WSZYSTKIE części Wrót Arkany, Krew Zdrajcy, PW, Opowieści z Asgun, w większości Perfect World, Tale of Exile akt 1, nie wspominając o zagranicznych pokroju Ib, The With's House, The Crooked Man, Paranoiac, Ao Oni, Misao, Mad Father, w trakcie Desert Nightmare :P
Cała skarbnica RMowych gier.
Może i stare dzieje. Nie jestem na bieżąco w temacie, gdyż są niestety inne rzeczy/filmy do robienia/oglądania, a po za tym chyba z pół roku nie odwiedzałem forum (no może przesadziłem, ale i tak długi czas). Lecz skoro piszesz, że Demonicskyers tyle już narobił, to dobrze wiedzieć. Przynajmniej wiem, co można w miarę ciekawego obejrzeć (polskie produkcje, bo z zagranicznych to tylko obrazy do oglądania ;p, no chyba że masz Noruj dobrego tłumacza do wynajęcia).
No, ale to po za wizją.
Teraz czas wracać do tego, co się aktualnie nadaje - czyli do CrasheR'owskich Marchewek ;).

Down:
Promocja musi być ;).
Ostatnio zmieniony 02 cze 2015, 00:10 przez Shadow EX, łącznie zmieniany 1 raz.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

Odcinki let's play'a:

HZM by Demon odcinek 1:
https://www.youtube.com/watch?v=N1sFH5W84-w

HZM by Demon odcinek 2:
https://www.youtube.com/watch?v=Ukv1nfAm5yo

Nie pomyślałbym, że ta gra może budzić takie emocje xD
ObrazekObrazek
Obrazek
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: BH Daimaouji »

CrasheR pisze:Odcinki let's play'a:

HZM by Demon odcinek 1:
https://www.youtube.com/watch?v=N1sFH5W84-w

HZM by Demon odcinek 2:
https://www.youtube.com/watch?v=Ukv1nfAm5yo
Hmm, ktoś musi dać filmik z mojej gry hehe

Dobra potem zobacze te filmiki

update

Wow crasher być takim okrutnym dla zombi :3 Obyś miał mózg zrobiony z marchewki

Update2

I skończyłem oglądać 4 część, dobra gra, ale trudna, pozdro, teraz sprawdźe co to za muzyka z DB i
The file you requested has been blocked for a violation of our Terms of Service.
I'm sorrounded (sp?) by idiots
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

Pobierz z zippyshare. Nie chce mi się wyjaśniać sprawy z mediafire, więc po prostu dodałem kolejny hosting.
ObrazekObrazek
Obrazek
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: BH Daimaouji »

CrasheR pisze:Pobierz z zippyshare. Nie chce mi się wyjaśniać sprawy z mediafire, więc po prostu dodałem kolejny hosting.
1.Zippyshare zawiesza moją przeglądarkę, ale dobra zobacze na laptopie
2.Nie możesz dać na speedyshare ziom? Wszak usuwają linki ale chociaż stary link z moją grą nadal jest

Hohohoho już obejrzałem odcinek 3 filmiku i:
Spoiler:
To od ilu ta gra jest, że jest chamstwo, używki i nagość? Od 13?
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

Goku, Vader, Mario byli widziani na haju. Gra nie ma znaczka pegi. Bez przesady to jest mini gra indie.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Preki »

W Kościaku dla jaj dałem ten oto ekran na samym początku gry:
Obrazek

Oczywiście - w pełni dla żartów. Przekleństw dużo nie było (choć język do poetyckiego nie należał), przemoc jak najbardziej, ale i tak kreskówkowa. Elementów strachu prawie w ogóle a jedyną niedozwoloną substancją było tanie wino, i to w dużych ilościach...
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: BH Daimaouji »

CrasheR pisze:Goku, Vader, Mario byli widziani na haju. Gra nie ma znaczka pegi. Bez przesady to jest mini gra indie.
1.Serio? Myślałem że to "nie był sen"
2.Mini gra? To już moje gry są mini
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 319
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Mikisi »

BH Daimaouji pisze:
CrasheR pisze:Goku, Vader, Mario byli widziani na haju. Gra nie ma znaczka pegi. Bez przesady to jest mini gra indie.
1.Serio? Myślałem że to "nie był sen"
2.Mini gra? To już moje gry są mini
Twoje wypowiedzi nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać...
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: BH Daimaouji »

Mikisi pisze:
BH Daimaouji pisze:
CrasheR pisze:Goku, Vader, Mario byli widziani na haju. Gra nie ma znaczka pegi. Bez przesady to jest mini gra indie.
1.Serio? Myślałem że to "nie był sen"
2.Mini gra? To już moje gry są mini
Twoje wypowiedzi nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać...
1.?
2.No co, jak chciałem dać swoją gre na twierdzę mówili że to minigra (nie, nie "Attack of the saiyans")

To jak masz swoje gry jeszcze to daj je, chetnie w nie zagram :)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Athanor »

Nie jesteś czasem uzależniony od wplatania DragonBalla w każdy post? ._.

@KraszuR, mam pytanie dotyczące marchewek, bo Tomek z początku chyba był chłopcem? Kiedy on nagle stał się zombie wegetarianinem?
ODPOWIEDZ