Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: BH Daimaouji »

Athanor pisze:Nie jesteś czasem uzależniony od wplatania DragonBalla w każdy post? ._.
Hmmm, no byłem fanatykiem ŻN, teraz jestem fanatykiem DB, próbuje sie opanować od pisania ciągle o DB, ale sie to nie udaje ^^' (teraz to wolę grać na mojej PS3 w Duck Tales remastered i Sonic Generations niż w Xenoverse)

Zresztą RPG Maker kojarzy mi sie TYLKO z DB (najwyżej crossovery daje z innych serii), planuje zrobić homage pokeparku, ale z moim dziewczynami z DB w roli głównej
mam pytanie dotyczące marchewek, bo Tomek z początku chyba był chłopcem? Kiedy on nagle stał się zombie wegetarianinem?
Dobre pytanie

Sorry za offtopic
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Adrap »

Co do pytania...

Narrator mówi, że Tomek jest chłopcem itd. a zaraz potem się poprawia (albo to tomek go poprawia). Taki gag.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

To mialabyc zmylka niczym rocksteady i Arkham Knight.
Narrator poprawia sie i mowi, ze bohater nienjest chlopcem Bartkiem tylko zombie Tomkiem.
ObrazekObrazek
Obrazek
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: BH Daimaouji »

CrasheR pisze:To mialabyc zmylka niczym rocksteady i Arkham Knight.
Narrator poprawia sie i mowi, ze bohater nienjest chlopcem Bartkiem tylko zombie Tomkiem.
A, to tłumaczy czemu w wersji beta, jest to człowiek (a potem Zombie), myślałem że Bartek został zaklęty w Zombie

Update

Zaraz teraz widze to
Gra zawiera wszystkie pliki potrzebne do odpalenia
(w tym RTP 2k3)
A przedtem pisałeś mi że musimy mieć zainstalowane RTP z RPG Makera 2003, więc jak jest właściwie?
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

O ile dobrze pamietam pisalem Ci o demie, a nie o full wersji.
Przeciez na poczatku gry juz od razu masz wiadomosc, ze Tomek zadnym czlowiekiem nie byl. Ba, nawet nke ma nic wspolnego z imieniem Bartek.
ObrazekObrazek
Obrazek
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: BH Daimaouji »

CrasheR pisze:Przeciez na poczatku gry juz od razu masz wiadomosc, ze Tomek zadnym czlowiekiem nie byl. Ba, nawet nke ma nic wspolnego z imieniem Bartek.
o czyli wersja beta
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

Jaka wersja beta? ;________________;
Zostało wydane tylko demo, które było połową gry. Żadnej wersji beta nie było, ani zaklinania nikogo w Zombie.
ObrazekObrazek
Obrazek
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: BH Daimaouji »

CrasheR pisze:Zostało wydane tylko demo, które było połową gry.
No oto mi chodzi
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Adrap »

Gra jest zdecydowanie za krótka. Podobno to najlepszy komplement dla gry. Jeśli chodzi o nawiązania do sceny to uśmiałem się bardziej niż w niejednej scenówce (pomijając Kable). W grze brakowało mi interakcji z otoczeniem (jeszcze większej). Kurde próbuję się do czegoś przyczepić, ale nie mam do czego. Gra jest wykonana dobrze pod każdym względem. Jedynie mogłoby być lepiej i dłużej. Po prostu. Gratuluje udanej gry.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =889864974

Wrzuciłem marchewki jako pomysł na Greenlight z ciekawości jak ludzie zareagują na ten projekt. Jeżeli chcecie pomóc mi sprawdzić, co ludzie myślą o tej grze udostępnijcie, oceńcie, albo cokolwiek :lol:
Z góry dzięki. Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Dragon Kamillo »

A przekonwertowałeś to chociaż na oficjalnego RM2k3? Będziesz miał problemy z czcionką, ale na twoje szczęście jest patch eula, więc sobie poradzimy.

Dla mnie to niepotrzebne, opis jest trochę bez sensu, np. chyba nikt nie związany z RM nie zrozumie jego drugiej części (co to jest custom menu, po co mi od razu wiedzieć że menu będę odpalał klawiszem 0 skoro nie wiem jak będę obsługiwał inne rzeczy itp.) I na koniec ile € będzie trzeba za to bulić?

Zresztą, czemu zajmujesz się takimi pierdołami zamiast robić Suchą Staruchę, ja nadal czekam i pewnie nie tylko ja.

I serio po za sreamem nie da się nigdzie indziej dotrzeć do innych po za RM, bo coś mi się wydaje że są i inne miejsca.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

Nie mam zamiaru wydawać tej gry nie steamie. Ciekaw jestem jedynie jak społeczność tej platformy zareaguje na grę. Jak na razie mam 12 unikalnych odwiedzających i aż 3 dodania do ulubionych, a opis praktycznie w całości skopiowałem z tego tematu. :lol:

Jeżeli chodzi o staruchę czy inne projekty jestem pewien w 99%, że w najbliższym czasie się nie pojawią.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Kitabake »

Gdy wciśnie się przeskakiwanie platformy, tuż przed złapaniem przez ducha, to powstaje game-breaking bug. Nie można się ruszyć - na szczęście istnieją zapisy 8)
Spoiler:
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Crashykk »

Good to know, ale raczej nie będę już robił patcha do HZM. Zapamiętam jednak na przyszłość!
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Historia Zaginionej Marchewki [2k3]

Post autor: Kitabake »

Czy w grze jest jakaś informacja jak korzystać z menu, czy tylko w temacie na forum? Ja w sumie wciskałem wszystko na klawiaturze i odkryłem menu 8)
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
ODPOWIEDZ