[2k3] Awaria na statku powietrznym Hauberfielda

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: [2k3] Awaria na statku powietrznym Hauberfielda

Post autor: Mateusz SSJ8 »

https://www.youtube.com/watch?v=xcVO57xGiV8

Jak dla mnie to jest pełnoprawna gra, dla której warto przełamać traumę spowodowaną TimeOverem w "Super Mario Bros.1" czy innej grze, w której jest limit czasowy.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: [2k3] Awaria na statku powietrznym Hauberfielda

Post autor: Crashykk »

Ten opening, ten głos i ten komentarz! Ahoy, wita was MateuszSSJ8! :shock:
Mateuszu, przypominasz mi super wspaniałego jutubera Klocuch'a12!
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: [2k3] Awaria na statku powietrznym Hauberfielda

Post autor: Ska'ciu »

Przeszedłem to za drugim razem jako szalony mechanik z wariatkowa.
Gierka bardzo sympatyczna ale jak wspominano wcześniej - wszystko za bardzo podane na tacy
oraz cóż. Za mało do roboty - przynieść parę przedmiotów i ustawić dwie maszyny.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
Scientist
Posty: 93
Rejestracja: 30 gru 2008, 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: [2k3] Awaria na statku powietrznym Hauberfielda

Post autor: Scientist »

Mam zamiar wziąć się za granie w tutejsze produkcje, więc odrabianie zaległości zacząłem od "Operacji Kanemelon" Ska'cia, o której napiszę coś dopiero, gdy uda mi się wygrać ostatnią batalię.

Już jakiś czas temu pobrałem "Hauberfielda", ale nie mogłem odnaleźć skrzynki z narzędziami. Wydawało mi się, że obszedłem każdy kwadracik mapy i nic. Dopiero zapodany filmik mi w tym pomógł. Kolejny problem miałem z wpisywaniem ciśnienia, bo próbowałem wstukiwać liczbę na narysowanych klawiszach, etc., zamiast operować klawiszami góra-dół, w czym także pomógł mi film. Ale takie kłopoty mogły być spowodowane po prostu moim brakiem doświadczenia w makerowych produkcjach.

Już na samym początku, gdy usłyszałem muzyczny background, poczułem klimat - mistrzostwo. Cała oprawa graficzna jest zrobiona w jednym stylu, więc grało mi się naprawdę przyjemnie. IMO, bordery statku mogły być chociaż trochę zaokrąglone i chmury trochę lepszych kształtów. Jeśli cała grafika została wykonana przez Ciebie, to wielki szacun, bo potrzebna ilość sprajtów może zniechęcać przy ich tworzeniu.

No dobra, na koniec o długości rozgrywki. Nie mam za bardzo porównania, bo "Operacja Kanemelon" też należy do krótkich gier, ale uważam, że gra takiego typu jak "Hauberfield" mogłaby być epizodyczna, np. 10 części tworzących jednolitą całość, o.
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: [2k3] Awaria na statku powietrznym Hauberfielda

Post autor: Zombik »

Od dawna mam w głowie dłuższą część historii wykonaną w klimacie statku Hauberfielda.
Być może tak jak mówisz zrobię z tego dłuższą historię, a gra tutaj zaprezentowana będzie jedynie wstępem do całości produkcji. Na razie jednak robię coś innego.
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: [2k3] Awaria na statku powietrznym Hauberfielda

Post autor: tiberium »

Link nie żyje.
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
ODPOWIEDZ