[XP] Pogromca Pustki FULL [UWGA! Gra jest trudna]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: Amelanduil »

Z tym crowdfundingiem to jest jakiś nieśmieszny żart, prawda? Brak mi słów na to co tu widzę... czy może nie brakowałoby mi, ale cenię sobie brak banów na swoich kontach forumowych :I

To rozumiem, że do tej pory waszmość na pirackiej wersji tworzy? Inaczej by nie była licencja potrzebna...
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: HGS »

Już nie :-D . Zakupiono nam licencję teraz zbieramy kwotę 400 złotych na greenlight na steam
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: McLaren »

HaxoTV powodzenia;)
Mam jednak coś do napisania:) Mianowicie teleport jest idealnie okrągły... a w tym żucie graficznym raczej nie powinien tak wyglądać ,bardziej jajowato nie sądzisz?
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: Rahim »

Szczerze? Wiem że Amelanduil jest specyficznym człowiekiem, ale jeśli chodzi o mapping, i rady odnośnie prowadzenia map, powinieneś się do niego zgłosić =) Ta muzyka z Wiedźmina w filmiku ♥
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: HGS »

McLaren pisze:HaxoTV powodzenia;)
Mam jednak coś do napisania:) Mianowicie teleport jest idealnie okrągły... a w tym żucie graficznym raczej nie powinien tak wyglądać ,bardziej jajowato nie sądzisz?

Teleport na mapie akurat miał tak wyglądać xD. To, że nie jest okrągły, nie znaczy, że jest źle zrobiony :).Taki był zamysł :).
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: McLaren »

Miał tak wyglądać ale z mojego punktu widzenia jest zrobiony źle ,zamysł jako taki był ale wykonanie marne brak przestrzeni wszystko jest z pochyłej perspektywy a tu teleport z góry zrobiony na jednym screenie masz jakiś okrągły piedestał z filarami on jest dobrze zrobiony mógłby posłużyć jako teleport:) Widzę ,że poszedłeś za moją radą i zrobiłeś twarz bohatera z lewej strony ekranu wygląda nieźle:) teleport też będzie mógł wyglądać twoja decyzja jeszcze coś chodzi o chary konia niedźwiedzia itp. jakoś mi nie pasują do gry odbiegają od charów ludzi są powiedzmy lepsze jakościowo musiałbyś je trochę rozpixelować będą wtedy pasować:) Na razie to tyle:) Rób jak uważasz :)
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: HGS »

Chętnie bym skorzystał z autorskich grafik potworów, ale nie mam az tak wielkich zdolności w pixel art ;)
Co do teleportu to ten którym zapodałeś jako przykład był w starej wersji i to był teleport z Titan Quest. W tej grze to nie jest teleport ze schodami a jedynie kafelki. Kwestie graficzna była już obmawiana nie raz i chciałbym ten temat zakończyć, są ważniejsze aspekty niż grafika, nie ona ma być tu dominująca prawda?

Co do charów potworów to poszukuję osoby, która podjęłaby się przygotowania grafik tychże stworzeń na nowo
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: McLaren »

Wiesz jak zacząłeś już robić grę z nową grafiką fajnie by było gdyby wszystko za sobą pasowało:)
Dominująca nie... bardziej nie odstraszająca ;)
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: HGS »

Chcę zachować trochę inny klimat niż większość Makerówek. Po za tym nikt z osób,które lajkują stronę Pogromca Pustki nie narzekał na tak mało istotny element jakim jest jakiś teleport w grze. Są o wiele ważniejsze rzeczy, jak np dość często omawiany system walki

I dalszą część czatu nt. wybranych elementów grafiki proponuję prowadzić przez PM. :)
https://en.wikipedia.org/wiki/Parallel_ ... arison.png
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: HGS »

A tu ciekawostka :)
Obrazek
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: Rahim »

To mi się podoba! Znałem kiedyś Rahima, który wrzucał wiele dem, i zapowiedzi, oraz kupę swoich stron o grze nim jeszcze powstała! xDDD
Cóż, może to moja opinia, i nie mam na celu cię tu obrażać, ale projekt wydaje mi się nudny, i jakoś do mnie nie przemawia, o ile z początku budził zainteresowanie, o tyle teraz już go brak :c
Awatar użytkownika
Vodun
Posty: 73
Rejestracja: 19 kwie 2010, 22:08

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: Vodun »

Dawno tu nie zaglądałem, dzięki za przypomnienie Ozzaku.

Co mnie najbardziej rozbawiło kiedy odpaliłem demo to cytat przy wyborze pokaż/pomiń intro.
To II wojna świata i Churchill, skoro robisz grę w czasach "starożytnego Rzymu" to czy nie lepszy byłby jakiś cytat choćby z komentarza do wojny galijskie? Poza tym obejrzyj sobie grę Nethergate http://www.spiderwebsoftware.com/nether ... index.html, tam mamy do wyboru dwie nacje: celtów i rzymian. I jest w tym trochę informacji historycznych.

Oprócz tego, zalatuje tu wiedźminem :P
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: HGS »

Witam :)
Mam pytanie, a w sumie prośbę. Czy ktoś podjąłby się wykonania grafik:
- Satyra
- Minotaura
- Kruka (chodzi o ptaka)
- Utopca ???

W klimacie gry rzecz jasna :)
Oczywiście imię i nazwisko w napisach :)

P.S. Zalatuje, oj zalatuje, ale wciąż dynamika walki do poprawy :3
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: Klonoa »

Zebralem w sobie sile aby przejrzec caly watek i upewnic sie, czy nic co chcialem poruszyc nie zostalo poruszone wczesniej.. co mnie odrobine dziwi-- chociaz moglo zostac to obgadane na innym forum lub na fanpage, ktorego nie sprawdzalem.

Przechodzac do tego co chcialem... zgodnie z tym co piszesz gra ma byc dostepna na systemy Android i chcialbys by "Pogromca Pustki" znalazl sie rowniez w sklepie internetowym Steam. Jezeli kilka osob cofnie sie kilka stron wstecz zauwazymy screenshot prezentujacy odpowiedz tworcow gry Wiedzmin3, ze tak dlugo jak projekt nie ma na celu zarabiania pieniedzy to nie maja nic przeciwko uzywania ich utworow muzycznych.
Watpie, cholernie watpie bys chcial zeby ta gra znalazla sie w bibliotece gier Steam za darmo po tym jakbys ty lub cala twoja ekipa zakupila wczesniej licencje Steam Greenlight.
Idac dalej tym tropem odradzam umieszczania gier zbudowanych w polskim jezyku na angielski sklep internetowy tak dlugo dopoty dopoki wszystko nie zostalo by przepisane na poprawna angielszczyzne gdzie taka sama mam opinie dla budowania tej gry pod Android'a.

Jezeli chodzi o sam projekt gry to nie mam sie na co wypowiedziec, poniewaz moi poprzednicy wyczerpali zasob tematow.
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: [XP] Pogromca Pustki

Post autor: HGS »

No dobra, a teraz poproszę o opinię i najlepiej jakieś podpowiedzi jak jeszcze można usprawnić ten system walki, który został mocno poprawiony.
Bardziej zaciekawionych jak wygląda gra obecnie po wielu poprawkach i aktualizacjch zapraszam do obejrzenia materiału Streamera Gnomka, który podjął się wyzwania zagrania w Pogromcę na Live na JaRock.pl

POWTÓRKA Z LIVE NA JAROCK
http://www.twitch.tv/gnomekpl/v/26979586

NOWY SYSTEM ABS
https://www.dropbox.com/s/50dtm1sjkjzg5 ... 4.mp4?dl=0
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Zablokowany