[XP] Bohater

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

lorak

Golden Forki Special - Premiery (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon V (miejsce 3)
Posty: 241
Rejestracja: 18 lip 2011, 15:11

Re: [XP] Bohater

Post autor: lorak »

Fabularnie jest w moim odczuciu bardzo dobrze, podoba mi się to ugryzienie RPGowej sztampy w odmienny sposób.
Zagadki w porządku, prościutkie ale pasowały do tej gry i nie przedłużały akcji. Szczególnie spodobał mi się ten pomysł z szukaniem imion i całą fabularną otoczką wokół tego.

Uwagi techniczne: muzyka była zbyt cicha, musiałem ustawić słuchawki prawie na max głośność, poza tym niezbyt dobrze zgrywała się z innymi dźwiękami (ryk trolla chciał rozwalić mi bębenki w uszach). Co jakiś czas pojawiały się błędy związane z blokowaniem. Nie grałem w najnowszą wersję, więc nie wiem, w jakim stopniu poprawiła się płynność. Jest spoko, powodzenia w przyszłych projektach.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: [XP] Bohater

Post autor: ravenone »

Zaciąłem się przy zagadce ze światłami i rysunkami w lesie.
Spoiler:
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: [XP] Bohater

Post autor: Amelanduil »

ravenone pisze:Zaciąłem się przy zagadce ze światłami i rysunkami w lesie.
Spoiler:
Spoiler:
ObrazekGlico☆Magic?
Etmes
Posty: 12
Rejestracja: 03 lip 2015, 12:40

Re: [XP] Bohater

Post autor: Etmes »

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, co robić, to w pierwszym poście dodałem solucję. Zależało mi głównie na opowiedzeniu historii, więc jeśli ktoś się zaciął, to może zobaczyć, co i jak, żeby skończyć grę.
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: [XP] Bohater

Post autor: tiberium »

Etmes pisze:Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, co robić, to w pierwszym poście dodałem solucję.
Solucja nie uwzględnia przypadku co zrobić, gdy link do gry nie działa :]
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Etmes
Posty: 12
Rejestracja: 03 lip 2015, 12:40

Re: [XP] Bohater

Post autor: Etmes »

tiberium pisze:Solucja nie uwzględnia przypadku co zrobić, gdy link do gry nie działa :]
Naprawione :D
ODPOWIEDZ