Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: Kryzz333 »

Kilofy sprzedaje w mieście Hjalmar, siwowłosy mężczyzna po prawej stronie sklepu z bronią, na placu targowym, obok katedry.

Co do alchemiczki i serca gryfa:
Spoiler:
Co do szlachcica:
Spoiler:
EDIT: - Dół:
Dzięki, zagapiłem się, na szczęście to nic ważnego.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2018, 21:50 przez Kryzz333, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: goblin!!! »

Meh, trochę błędów wykryłem xd
Spoiler:
Na razie tyle, później błędy będę już na pw pisał jak coś xd.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: Kryzz333 »

Ok, dzięki. Niestety błędy w blokowaniu to częsta bolączka (przynajmniej moja).
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: goblin!!! »

Przybyłem,
zobaczyłem,
zwyciężyłem,
w czasie... ~22 godzin... okej...

Pełna wymowa:
Spoiler:
Końcowa ocena...
eeee... ciężko mi coś powiedzieć... niech będzie... <emocje, werble> ... 8++/10. Grę polecam każdemu kto szuka wyzwania lub lubi kombinować jak wyzwania uniknąć.
Pozdrawiam, Goblin. Jeszcze jedno - jak ci ludzie zdominowali świat, jak zwykły wilk może zabić dwie postacie z pełnym uzbrojeniem, mieczami (kiepskimi, ale jednak) itp. ? :lol:
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: Kryzz333 »

Jeszcze jedno - jak ci ludzie zdominowali świat, jak zwykły wilk może zabić dwie postacie z pełnym uzbrojeniem, mieczami (kiepskimi, ale jednak) itp. ? :lol:
Czekają aż grupa sprytnych podróżników wybije wszystko w okolicy i tam zakładają osiedla :-) .

Gratuluję, goblin, szczerze mówiąc nigdy nie próbowałem przejść mojej własnej gry w "gameyowy" sposób, może w sumie spróbuję. Te 22 godziny są imponujące, zestawy obozowe też (nie użyłeś żadnego w czasie gry? :lol: ).

Fajnie, że ci się podobały postaci, pierwszy raz chyba słyszę komplement o postaciach, chyba się rozwijam :lol:
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: goblin!!! »

Kryzz333 pisze:
Jeszcze jedno - jak ci ludzie zdominowali świat, jak zwykły wilk może zabić dwie postacie z pełnym uzbrojeniem, mieczami (kiepskimi, ale jednak) itp. ? :lol:
Czekają aż grupa sprytnych podróżników wybije wszystko w okolicy i tam zakładają osiedla :-) .
Szczerze, to prawdopodobne, żeby tak to działało :-D.
Kryzz333 pisze: Gratuluję, goblin, szczerze mówiąc nigdy nie próbowałem przejść mojej własnej gry w "gameyowy" sposób, może w sumie spróbuję. Te 22 godziny są imponujące, zestawy obozowe też (nie użyłeś żadnego w czasie gry? :lol: ).
Chyba jakieś 10 użyłem.
Zazwyczaj korzystałem z darmowego odpoczynku, jaki daje od czasu do czasu gra.
Janusz, poziom hard :lol: .
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: X-Tech »

Pobrałem po raz drugi. Nadal nie jestem w stanie odpalić gry. Klikam game.exe i dosłownie zero reakcji. *Windows 10
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: Kryzz333 »

Nie mam pojęcia, co może być nie tak. Sam mam Windows 7, ale gry na XP powinny działać bez problemu na Windows 10. Możliwe, że gra nie chce się uruchomić przez niektóre skrypty które mogą już nie działać na nowszym systemie, ale nie potrafię tego zdiagnozować ani naprawić.

EDIT:
A i przy okazji, powoli zbieram się do spreparowania kolejnego patcha. Przede wszystkim naprawię to co goblin!!! przesłał i może jeszcze dam parę dodatkowych usprawnień.
Denhoff
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2017, 06:36

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: Denhoff »

U mnie działa na Windows 10.
Rayzak
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2017, 19:24

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: Rayzak »

Link do najnowszej łatki nie działa ;)
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: Kryzz333 »

Dzięki, już naprawione: http://www.mediafire.com/file/uu2a52o9h ... OzE_EC.rar

A tak w ogóle, to pracuję właśnie nad kolejnym patchem, który poprawi błędy znalezione od ostatniego patcha, lekko poprawi drobne elementy rozgrywki i dodatkowo złagodzi poziom trudności na najniższym ustawieniu (choć dla części zmian trzeba będzie grać od nowa).

Wyjdzie za parę dni.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: X-Tech »

bedzie wersja pod win 10?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: Jazzwhisky »

Już było, tu w temacie i nawet na Twierdzy (https://tsukuru.pl/forum/?co=krypta&typ=artykuly&id=10), aktualna wersja działa na Win10, prawdopodobnie masz jakiś problem systemowy.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: Kryzz333 »

http://www.mediafire.com/file/a3owyv0i9 ... E%20EC.rar

Nowy patch jest już gotowy. Standardowo również wersja full pojawi się za chwilę w pierwszym poście. Podziękowania goblinowi za znalezienie bugów.

Zmiany:
- poziom trudności Normalny stał się łagodniejszy (jak pisałem, niektóre zmiany pojawiają się dopiero po zaczynaniu od nowa)
- dodatkowo na każdym poziomie trudności kluczowi bossowie w grze są odrobinę łatwiejsi
- w grze można znaleźć parę dodatkowych mikstur szybkości
- poprawione bugi i parę różnych detali
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]

Post autor: Diablo »

"W końcu przejdę Edorię!" - powiedział kiedyś ktoś. Hem... to chyba czas przekonać się ostatecznie, na ile jest to możliwe :v Gra byłaby idealna, gdyby miała wersję na smartfony. Ze względu na to, jak "często" pojawiam się ostatnio na komputerze, na pewno poprawiłoby wymiar możliwości pogrania :v
ODPOWIEDZ