Smash the Bird! [MV]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Smash the Bird! [MV]

Post autor: Dragon Kamillo »

Sam dół nie, daj tak np 5 linie od spodu (choć najlepiej graficznie wyglądało by na 3).

No i zgadzam się gra jest trochę nudna. Pamiętam jedną minigierkę w szajbie x-techa, która też polegała na tym samym, była trudna, ale też ciekawa. Tu trudno niby jest, ale nie za ciekawe. No i mam wrażenie że 2k3 jednak wyświetla to wszystko szybciej i dynamiczniej, fajnie jak byś to też uzyskał u siebie - ale w nowych makerach chyba się nie da.
Rahael

Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 1)
Posty: 112
Rejestracja: 28 sty 2010, 16:26
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Smash the Bird! [MV]

Post autor: Rahael »

Mały update:
v0.2.2

-> Dodana metalowa skrzynia - po złapaniu efekt jest losowy. Póki co są dwa takie efekty:
- Szalona grawitacja - trzeba unikać przeszkód zarówno spadających jak i unoszących się
- podwojone zdobywanie złota - każda ominięta przeszkoda daje *2 złota
-> Pozycja bohatera została zmieniona (na najbardziej optymalną według testów ;))
-> kilka pomniejszych hotfixów
-> Gra dodana do Kongregate (http://www.kongregate.com/games/ratisoft/smash-the-bird)

edit-dół
Taki psikus :P
Ostatnio zmieniony 30 paź 2015, 21:07 przez Rahael, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smash the Bird! [MV]

Post autor: Powczan »

Zagrałem i zmylony tytułem złapałem pierwszy kamień. Czemu gra nazywa się "smash the bird" skoro ewidentnie trzeba tego smasha uniknąć? xP
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Smash the Bird! [MV]

Post autor: Adrap »

To ja mam sugestię. Możę niech te srebrne skrzynki mnożą 2 razy już wartość podwojoną, chodzi o to że gdy już mamy Gold x2 i zbierzemy skrzynkę to da nam x4, to wprowadziłoby więcej emocji i wtedy sięgałoby się po wszystkie srebrne skrzynki.
I pytanie też mam. Te napisy np. przy wyświetlaniu Gold +1 w lewym dolnym rogu, to robiłeś programem czy skryptami/pluginami. Czy ta opcja jest wbudowana i jak się z jej korzysta.
Btw. 291 Kamieni i 500 zł w tym :3
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Rahael

Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 1)
Posty: 112
Rejestracja: 28 sty 2010, 16:26
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Smash the Bird! [MV]

Post autor: Rahael »

Bonusy od stalowych skrzyń trwają przez...20 punktów :P To znaczy efekt schodzi po zdobyciu 20 punktów, chyba że w tym czasie złapiemy kolejny, wtedy przedłużamy efekt. Na późniejszym etapie (300+) to nie trwa na tyle długo aby można było "polować" na te skrzynie. Poza tym efektów od tych skrzyń będzie więcej (na pewno w stosunku pół na pół efekty negatywne i pozytywne), a co za tym idzie prawdopodobieństwo na wystąpienie określonego będzie maleć. Każda ominięta przeszkoda to 10% szans na wypadnięcie stalowej skrzyni.
Napisy zostały uzyskane poprzez plugin (Notification plugin)
Obrazek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Smash the Bird! [MV]

Post autor: Rave »

Mógłbyś udostępnić plik apk, bo mi się google play strasznie wolno ładuje.
Rahael

Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 1)
Posty: 112
Rejestracja: 28 sty 2010, 16:26
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Smash the Bird! [MV]

Post autor: Rahael »

Niestety plik .apk jest mocno "outdated". Zalecam grę w przeglądarce. Póki nie wyjdą plug-iny pozwalające na sensowne wykorzystanie takich gier na platformach mobilnych pobieranie nie ma sensu, bo tak na prawdę w miarę płynnie chodzi tylko na mocniejszych urządzeniach z Androidem.

Ale spokojnie na laurach nie osiadłem, monitoruje wszystkie plug-iny na oficjalnym forum RM-a i dłubie przy nowej grze typu kliker w rozdzielczości 1280 x 720 która dostępna będzie przez przeglądarkę już wkrótce (myślę, że zacząć testować będzie można już do końca przyszłego tygodnia).
Obrazek
ODPOWIEDZ