Legenda legendarnej pięści by Mikan [2k3][Download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Legenda legendarnej pięści by Mikan [2k3][Download]

Post autor: Jazzwhisky »

Jeśli dobrze zrozumiałem, to ten tryb (nie testowałem go, chyba nie wypada) pozwala chyba na dowolną (czy tam 99) ilość zapisów, życie jest zawsze jedno.

Konsekwencja w nadawaniu imion bije w tej grze chyba wszystko, nic tak nie motywuje do dalszego mordobicia jak odkrywanie, jakie jeszcze numery czekają na drodze do Mao Pi Wa. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Legenda legendarnej pięści by Mikan [2k3][Download]

Post autor: Kleo »

Jazzwhisky pisze:Jeśli dobrze zrozumiałem, to ten tryb (nie testowałem go, chyba nie wypada) pozwala chyba na dowolną (czy tam 99) ilość zapisów, życie jest zawsze jedno.
Ja tego typu oporów raczej nie miewam, więc po spróbowaniu trybu z ograniczoną liczbą zapisów natychmiast przerzuciłam się na ten z nieograniczoną. I mogę potwierdzić - właśnie tak to działa.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Legenda legendarnej pięści by Mikan [2k3][Download]

Post autor: Preki »

Jazzwhisky pisze:Konsekwencja w nadawaniu imion bije w tej grze chyba wszystko, nic tak nie motywuje do dalszego mordobicia jak odkrywanie, jakie jeszcze numery czekają na drodze do Mao Pi Wa. :)
Jedna z rzeczy która mnie urzekła w tej małej gierce. Od samego początku rozśmiesza, bowiem kto kiedykolwiek widział mistrza Kung Fu Lee Nina? Który wcale nie jest Leninem :-P choć bardzo podobnie do niego wygląda... Każda kolejna postać spotykana w grze to zabawna gra słów lub nawiązanie do pewnych osób, lub gier - w dwóch momentach gry pojawiają się motywy, które najpewniej nabijają się z pewnego niesławnego shoot-em-upa na SNESa, ale jakiego - to zostawiam wam. Prawdę mówiąc, w zaledwie kilkunastu minutach gry skondensowano humor na miarę obydwu części Operacji. Absurd goni absurd - hamburger w koszu na śmieci? Norma w grach arcade, ale potem można skopać Bogu ducha winnego przechodnia, by móc zjeść jego psa i odzyskać zdrowie. Cóż, w końcu Chiny :-D

Od strony technicznej, nigdy nie zdarzyło mi się, by ekran się zaciął. Natomiast jeśli chodzi o wychodzenie poza ekran, trudno takie coś zrobić, tym bardziej mniej zaawansowanemu twórcy. Z drugiej strony jednak, w tym małym niedociągnięciu jest mała zaleta, gdyż wrogowie nie są w stanie przycisnąć bohaterki do krańca ekranu, więc to nie bug, tylko funkcja :D
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: Legenda legendarnej pięści by Mikan [2k3][Download]

Post autor: Deathwing »

Całkiem przyjemna gierka. Nie jestem fanem zręcznościówek, więc przechodziłem ją w noobowym trybie i doszedłem prawie do końca, ale na tym raczej poprzestanę. Nie mam tyle cierpliwości, żeby przebijać się przez ten matriksowy hol w wieżowcu, bo strażnicy są już dla mnie za twardzi. W międzyczasie złapałem buga, o którym napisał Ska'ciu (i to właśnie w 4 etapie), ale cofnięcie się do początku planszy rozwiązało problem. Ogólnie to cofanie po każdej walce jest mocno wkurzające i jestem ciekaw czy da się to rozwiązać w bardziej sensowny sposób. Poza tym wrażenia raczej pozytywne. Na pewno największą zaletą jest tutaj czerstwy humor - zjadanie psów i rozwalanie z kopa czołgu zdobyło moje serce :)
turn up the silence
Awatar użytkownika
Mikan

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 8
Rejestracja: 15 gru 2015, 20:36

Re: Legenda legendarnej pięści by Mikan [2k3][Download]

Post autor: Mikan »

Zachecam tez do wysylania mi PW z informacjami co dokladnie sie podobalo a co nie ;) unikniemy tak postowania spoilerow a ja bede dokladnie wiedziala czego sie trzymac a czego unikac w (ewentualnych) przyszlych produkcjach.
Jestem znana również jako "Siostra Ska'cia" ale nie radzę mnie tak nazywać :p
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Legenda legendarnej pięści by Mikan [2k3][Download]

Post autor: Yoroiookami »

Pograłem i pokonałem pierwszego bossa. Nie wiem, czy kiedykolwiek dojdę dalej, bo gra jest wymagająca.
Świetnie się ubawiłem. Od razu przypomniały mi się gry typu Kunio-kun i Little Fighter 2. System walki bywa drętwy, ale tak to już jest z ABS'ami. Za to podoba mi się zastosowanie różnych ataków. Humorystycznie gra jest dla mnie mistrzowska, bo naprawdę się miejscami uśmiałem. Choćby gdy Mikan pożarła znajdującego się w śmietniku kotka. Albo gdy jego mamusia, a raczej zmutowany człowiek-kot zemścił się na mnie. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem w tym roku i gorąco wszystkim polecam. A ty, siostro Ska'cia, powinnaś w przyszłości zrobić jeszcze jakieś projekciki, bo ten ci się udał. :I
Ska'ciu powinien być dumny. Kup siostrze batonika.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Legenda legendarnej pięści by Mikan [2k3][Download]

Post autor: Adrap »

Gra przypomina mi double dragon. Bardzo pozytywnie. Gra się przednio, ale przydałoby się jakieś kombosy po kilku uderzeniach zwykłych. Najlepiej coś co odsadza wrogów ;)
Żarty subtelne, ale absolutnie nie w moim klimacie.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
ODPOWIEDZ