[VX] Kruk

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Kruk [VX]

Post autor: Rahim »

Nie ma za co, w sumie tutaj niewiele mojej zasługi, ukłony w stronę Kleopatry,
to dzięki niej mamy okazję dzisiaj przeczytać recenzję, ni to moja, ni Reptile zasługa.
Cieszę się nie mniej jednak iż recenzja ujżała światła dziennego i to właśnie w dzień rocznicy,
przypominając nam o dobrym projekcie ;]
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Kruk [VX]

Post autor: McLaren »

Grając w tą grę przypomina mi się jak grałem w Wiedzmina... Nie tylko przez muzykę mam takie wrażenia ale i przez samą rozgrywkę, zdarzenia ,postacie itp.
Sama (gildia) Kruk przypomina mi Wiedzminów... Rozumiem ,że jesteś fanem tej gry czy też książki...
Wiedz ,że pomimo podobieństw zrobiłeś naprawdę świetną grę i jestem pod wielkim wrażeniem :)
Skrypty ,walka,rozdawanie punktów doświadczenia,skakanie i wiele innych. Pasują do gry idealnie:)
Grafika bardzo przyjemna i maping na najwyższym poziomie:)
Awatar użytkownika
Gorn5
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2013, 12:49
Lokalizacja: Toruń

Re: Kruk [VX]

Post autor: Gorn5 »

Mam pytanko mam misję u wiedźmy!
wziąłem te "Narzędzia Złodziejskie" i wyskakuje mi,że Misja na ciebie czeka czy coś!
Co mam zrobić?
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Kruk [VX]

Post autor: Kleo »

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Kruk [VX]

Post autor: PInroz »

Przeszedłem całego Kruka i mówiąc szczeże ta gra zrobiła na mnie duże wrażenie. :-D :-D :-D I zastanawia mnie czy powstanie Kruk 2, mineło troche czasu i zastanawia mnie fakt czy gra wogóle powstanie.

Po za tym mam pewien problem w Kruku... podczas grania w któreś lokacji, nie pamiętam w której znalazłem kilof( grałem w Kruka na początku roku więc zapomniałem w jakiej to było lokacji i czy dobrze zapamiętałem że to był kilof) . Mam małe pytanko: Co z nim trzeba zrobić?
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Kruk [VX]

Post autor: Kryzz333 »

Kruk II pewnie nie powstanie. Był Zakon Rubinowego Smoka, była zapowiedź Kruka II, ale po rozróbie w temacie został on zamknięty. INRE nie wbija na forum już od miesięcy. Napisałem w sumie do niego niedawno pw o Kruku II, licząc, że jak wejdzie to zobaczy to. Ale szczerze wątpię, że INRE po takim czasie będzie chciał wracać do Kruka, czy nawet makera.

Na pytanie z kilofem nie odpowiem, nie pamiętam. Może to był jeden z sikretów?
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Kruk [VX]

Post autor: Kleo »

Też niezbyt pamiętam, bo w Kruka grałam, uuu, dawno temu, ale coś mi się zdaje (bez żadnych gwarancji, że to prawda ;)), że kilofem
Spoiler:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Kruk [VX]

Post autor: PInroz »

Co!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Żeby zaprzepaścić tak doskonały projekt. Kruk to jedna z niewielu gier która zrobiła na mnie niemal wielkie wrażenie. Szkoda że nie powstanie druga część. Ja przez miesiące czekam z niecierpliwością na drugą część Kruka a tu okazuje się że niepowstanie. Ta wiadomość trochę mnie rozczarowała, ale cóż żyje się dalej. :cry:

A pro po tego kilofa dzięki Kleo za podpowiedź. Chyba będę musiał ponownie zagrać w Kruka by to sprawdzić.

Wielkie dzięki :-D
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: Kruk [VX]

Post autor: INRE »

Wersja 1.2 Kruka

- Xpadder - instrukcja konfiguracji pada, plus porady do sterowania padem w grze;
- Podmiana niektórych grafik;
- Rozjaśniona jaskinia (była za słaba widoczność);
- Poprawione błędy blokowania tile;
- Poprawione literówki;
- Poruszanie w 8 kierunkach.

LINKI
KRUK V1.2
VX_RTP
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VX] Kruk

Post autor: PInroz »

Słuchajcie mam pytanie :roll:

Z nudów przeglądałem sobie solucje do Kruka, która została dodana w wersji 1.2. Na samym końcu jest wzmianka o sekretach, w grze. Tam pisze że jest możliwość zdobyci 4 trofeów, a jak wiadomo jedno otrzymuje się je po odkryciu sekretu. I mam właśnie pytanie jaki jest ostatni sekret :?: :shock:

Bo jak do tąd odkryłem tylko trzy :oops:
Spoiler:
Całe życie żyłem w niepewności, więc pytam ja was jaki jest czwarty sekret :?: :cry:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VX] Kruk

Post autor: Yoroiookami »

Ostatni sekret to chyba było to przejście do innego wymiaru i walka z wielkim potworem tuż przed ostatnim bossem. (W tym samym budynku)
Nie polecam jeżeli nie masz dużo potionków HP.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VX] Kruk

Post autor: PInroz »

Yoroiookami pisze:chyba było to przejście do innego wymiaru i walka z wielkim potworem
Hmmm... było w ogóle coś takiego? A mógłbyś mi to dokładniej opisać :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: [VX] Kruk

Post autor: INRE »

Hmmm... było w ogóle coś takiego?
Było, było.
Spoiler:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VX] Kruk

Post autor: PInroz »

INRE pisze:Było, było.
Dobrze wiedzieć. Mam jeszcze jedno pytanie... ile jest zaklęć w grze. Tak się głupio pytam bo wolałbym wiedzieć. Mam trzy zaklęcia i się zastanawiam czy na np. na 10 poziomie coś jeszcze jest :?: :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: [VX] Kruk

Post autor: INRE »

np. na 10 poziomie coś jeszcze jest :?: :roll:
Nic nie ma więcej. :-P
ODPOWIEDZ