[VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Yoroiookami »

Za ten obrazek Revlisa siedzącego w foteliku, pijącego piccolo zasługujesz na jakąś nagrodę. :lol:
Nie no, wracam do mojego pomysłu, żebyś rysował takie komiksy dla Gońca. :>
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: PInroz »

Yoroiookami pisze:Nie no, wracam do mojego pomysłu, żebyś rysował takie komiksy dla Gońca. :>
W sumie fajny pomysł, obok TOP najlepszych gier co miesiąc powinien pojawić się komiks Revlisa :wink: Chociaż wątpię czy ravenone zgodziłby się na modyfikowanie strony :cry:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Revlis »

Aby udowodnić że nie zbijam bąków tak jak zwykle (mimo iż leży to w mojej naturze), wrzucam trzy z
ostatnio stworzonych wersji Alter. I tu małe utrudnienie - nie są podpisane. Ktoś kto widział oryginały powinien
rozpoznać do kogo należą przynajmniej po kolorystyce (a inni niech się głowią :wink: ). I wesołego jajka.
Spoiler:
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Revlis »

2/4
Spoiler:
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Yoroiookami »

Nie mam pojęcia co to, ale twórz, twórz. :III
Niektórzy czekają. :<
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Adrap »

Ściągam i pogram, skoro tak wszyscy zachwalają.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Revlis »

Na razie dostępne są cztery krainy (czyli połowa planowanego contentu). Jeśli ktoś czeka na kolejne aktualizacje, to następna kraina
powinna być gotowa na początku przyszłego (no, któregoś na pewno...) miesiąca (obecnie nie mam czasu na korzystanie z internetu, a co
dopiero na zabawę w makerze...) A zamieszczony wcześniej obrazek przedstawia kolejnego Ultrabossa*, czyli przeciwnika posiadającego
kilka (tutaj siedem) form z którym walka zajmować będzie co najmniej kilkadziesiąt minut. Wiem że nie wszyscy lubią tego typu
masochistyczne wyzwania, dlatego będzie istnieć rzecz jasna możliwość ich pominięcia. W zamian za masochistyczną minigierkę :twisted:

*Właśnie się zorientowałem, że umieszczony kilka postów wyżej battler Nexisa ma na swojej tarczy (drzwiach) jego wizerunek.
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Revlis »

Dawno nie było żadnych aktualności, więc stwierdziłem że podzielę się garścią zmian
jakie zostały wprowadzone od ostatniego razu. Uwaga na spoilery.
Spoiler:
PS. Usun... Ekhm, zgubiłem gdzieś swój testowy save ze starszej wersji. Jeśli ktoś do tej pory zachował swój, byłbym wdzięczny za podesłanie.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2017, 22:33 przez Revlis, łącznie zmieniany 1 raz.
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Usunięty

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Usunięty »

Czasami brakuje mi tutaj dawania łapki w górę, więc po prostu napiszę: dobra robota, czekam na więcej. :-)
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Prometherion »

Także dorzucam swoje trzy grosze, czekam, tyle tylko, że na skończoną i całościowo dopracowaną, dopieszczoną wersją full. :) Cholernie podoba mi sie styl battlerów, wielka odskocznia od standardowych potworków z neta. Wkład własny zawsze na plus
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Revlis »

Za siedmioma lasami, za siedmioma górami, była sobie kraina odwiedzana czasami.
Z klarownych recenzji głównie była znana, do czasu gdy się stała rzecz niespodziewana.
Wyświetlenia na stronie zaczęły się kurczyć, a szef tej placówki coś pod nosem burczeć.
Goniec RM bo tak się to miejsce zwało, o mały włos w ruinach się ostało.
Właściciel nie dał mu jednak tak po prostu skonać, więc powstał i krzyknął...
Nie dam się pokonać! Po czym złapał za młotek by zmian wielkich dokonać.
Po dniach kilku tam gdzie biuro stało, coś z wielkim wysiłkiem i trudem powstało.
Goniec by nabrać w skrzydła nowego wiatru, zaprasza was więc, do teatru...

Nowa kraina - Goniec RM - przewidywany czas gry [50-60 minut]:
Ostrzegam - zaszło wiele zmian w bazie danych, więc istnieje duża szansa, że
stare zapisy nie będą działać. Jeśli jednak znajdzie się jakiś krejzol chcący to
sprawdzić, pierwszą rzeczą jaką musi zrobić jest otworzenie HeroIconu i
wybranie nowego poziomu trudności (inaczej gra nie będzie działać poprawnie).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Można pobrać tutaj lub na pierwszej stronie:
http://www.mediafire.com/file/dddnngq5c ... 6.2%5D.exe
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Usunięty

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Usunięty »

Revlisku czy mogę użyć tego cudnego symbolizującego mnie battlera jako avatar na yt? To byłby dla mnie zaszczyt :lol:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: PInroz »

Te battlery są tak genialne że aż można zrobić z tego scenowego Tekkena z użytkownikami Gospody i Ultimy lejącymi się po mordach :shock: To by było coś :lol: 8)
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Revlis »

Nowa wersja gry, w której jest tylko jedna zmiana. Zauważyłem, że tak jak się obawiałem, kilka osób
grających na starych zapisach napotkała problemy, dlatego dodałem coś co powinno im nieco pomóc.
Po wybraniu opcji nowa gra, mamy wybór, czy chcemy grać w normalną wersję, czy tylko pobawić
się (bo inaczej nazwać tego nie mogę) w najnowszej krainie. Rzecz jasna wtedy pozostała część
świata gry jest odcięta, a gracz otrzymuje coś na kształt God Mode (bogaty zestaw umiejętności, pod
dostatkiem złota i tym podobnych by kupił sobie najlepsze wyposażenie). Jeśli ma takie życzenie,
zawsze może rzecz jasna zmienić poziom trudności na najwyższy... Tryb dodany dla beki, ale
wydaje mi się że większość i tak zagląda tu tylko z tego powodu...
http://www.mediafire.com/file/v06sxroo6 ... 6.4%5D.exe
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Kleo »

Revlis pisze:istnieje duża szansa, że stare zapisy nie będą działać. Jeśli jednak znajdzie się jakiś krejzol chcący to sprawdzić
Mhm, znalazł się. Jam to, nie chwaląc się, uczyniła, i to w zasadzie bez szczególnych problemów (gra wysypała mi się tylko raz, co właściwie jest niewartym wzmianki drobiazgiem).
Jak dla mnie, kolejna część Amella trzyma dotychczasowy poziom i choć odnoszę wrażenie, że tym razem więcej jest cutscenek niż grania, to i tak czuję się usatysfakcjonowana. Najlepiej bawiłam się przy odgrywaniu sztuk teatralnych, choć wyniki miałam nędzne, a do kompletu udało mi się zarobić game over za spoilerową recydywę. :)
Fajne też były starcia z bossami (choć cholernie dłuuuugie - ja z pewnością dzięki nim grubo przekroczyłam przewidywany czas gry), do gustu przypadł mi zwłaszcza literacki pojedynek z naczelnym Gońca Gonica. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to muzyka w tych walkach - nie wiem, skąd dobierasz tak rekordowo denerwujące dźwięki, ale wszystkie wyciszałam, żeby nie oszaleć.
ODPOWIEDZ