[VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 304
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Deathwing »

Świetnie to wszystko wygląda. Może co najwyżej trochę martwić, że na bieżąco wykorzystujesz najnowsze scenowe motywy, a takie odwołania szybko się dezaktualizują, no i są mocno hermetyczne. Już pewnie w momencie wydania (czyli gdzieś pod koniec tego tysiąclecia) połowa scenowych żarcików nie będzie dla wielu osób zrozumiała.
Widząc, że tak gruntownie przerabiasz całość, odpuściłem sobie już ogranie ostatniej części. Chyba po prostu poczekam na efekt końcowy i przejdę wszystko od nowa, bo po screenach widzę, że będzie warto :d
A co do zmian w poprzednich krainach, najlepiej poczytaj stare posty, bo trochę uwag się pojawiało. Jak dla mnie do poprawy byłby na pewno ten nie do końca smaczny humor z krainy, w której dołącza Pers.
turn up the silence
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Revlis »

Po miesiącach ciężkiej pracy (nie związanej z makerem) wreszcie mogę wrócić do tworzenia AM. Żeby nie był
to pusty post, poniżej umieszczam kilka ochłapów (odświeżone battlery), które udało mi się zrobić po nocach.
Także jeśli niedługo prace ruszą pełną parą, może grę uda się ukończyć wcześniej niż planowałem. W 2029...
Spoiler:
Pozdrawiam :-D
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Dr.Man
Posty: 140
Rejestracja: 10 lip 2013, 12:13

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Dr.Man »

Widać bardzo duży postęp jaki poczyniłeś w rysunkach, naprawdę są coraz lepsze, masz swój własny oryginalny styl. Życzę ukończenia gry bo czekam już na pełniaka.
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: X-Tech »

Kiedy kolejny update ? Ta perełka wymaga finalizacji w trybie natychmiastowym :D
ODPOWIEDZ