[VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Revlis »

Jednym z celów, które chcę zrealizować, jest stworzenie co najmniej jednego battlera dla każdego forumowicza,
którego prędzej czy później spotkamy na swojej drodze. Planuję więc około kilkudziesięciu walk, z czego
chciałbym by przynajmniej większość była unikatowa. Jeśli osoby grające w demo natrafiły na jakiegoś
przeciwnika który wydał im się zbyt monotonny, chętnie postaram się jakoś urozmaicić wskazaną walkę.
Miło widziane są także propozycje i pomysły na wyjątkowe starcia, które mogłyby pojawić się w przyszłości.
Spoiler:
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Yoroiookami »

Wyglądają badassaście. Jedyne do czego się mogę przyczepić, to że robi się powoli moda na płomienie wspomagające przeciwników. :L
Na pewno zaspamuję ci skrzynkę głupimi pomysłami. Nie martw się. :lol:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Prometherion »

ja bym jeszcze dodał jakieś wypasiona tła walk, bo to czarne tło jest dla mnie całkowicie nudne.
Usunięty

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Usunięty »

Każde tło walki inne pod każdego użytkownika? Brzmi jak coś wykonalnego i czasochłonnego.
Revlis, miłej zabawy :-D
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Yoroiookami »

Dobry pomysł, chociaż wystarczyłoby zrobić jedno tło zależnie od krainy i tyle. Tak przynajmniej mi się wydaje. :I
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Kitabake »

O Widzę siebie :D. Nie podejrzewałem, że zostanę umieszczony w grze/narysowany do momentu, w którym przeczytałem o umieszczaniu każdego forumowicza ;p. Nie wiem o co chodzi z tymi płomieniami ale to nie jest czasem cecha strażników twierdzy (w sensie fabularnym)? Kiedyś byłem na Rycerzem ale krótko i mało owocnie ;p, wypisano mnie bo nie byłem aktywny - możesz to podpiąć pod fabułę, zawsze mniej płytka postać będzie ;p

Nie zapomnij peleryny dla Kitabake - ona jest istotna ^^. Możesz wykorzystać pomysł manipulacji czasem przy tworzeniu Kitabake, w sumie mam na tym punkcie bzika. Kitabake to taki bandyta/zabójca + podróżnik w czasie + Chakra (i to nie motywowana na Naruto, chociaż Anime jest GIT). Trochę w sumie wynika to z fascynacji Chrono Trigger-em i Chief Bandit-em z Maple Story. No ale to tylko takie pomysły. Właściwie w tej chwili projektuje skille dla Kitabake w projekcie grupowym, który robimy ze znajomymi. A tak w ogóle to podoba mi się ten jednolity styl battlers-ów. Ładnie to wygląda ;)

A w AM ostatnio grałem trochę i muszę podekspić, żeby pokonać Rekkimaru. 8)

EDIT w celu uniknięcia DOUBLE POSTA:

Ja inspiruje się tym: http://phuketcleanse.com/wp-content/upl ... leanse.jpg. Mógłbyś dodać takie 7 chakr, i każda by go buffowała w jakiś sposób. Zielona mogła by rzucać regen, niebieska zdejmować kondycje itd. Albo jedna chakra, która zmienia się w inną co kilka kolejek. VX-y i MV maja fajne możliwości, jeżeli chodzi o walki <3
EnterVPL pisze:Szymkimowi się trafił najlepszy battler w grze. :lol:
Goblin jest za*******, w szczególności to co sprzedaje XD. Jak to zobaczyłem to padłem! :lol:
EnterVPL pisze: Walić gameplaye! Walić Let's playe! Stream i long play będzie :!: :!: :!: (a teraz niech każdy narzeka na długość filmów xD)
No tylko nadal pełniaka potrzebuję :>
No ale jako odcinkowa seria, do której wracasz to też fajny pomysł. Można to traktować jako serial tak jak wcześniej wspominali inni. :wink:
Yoroiookami pisze:Dobry pomysł, chociaż wystarczyłoby zrobić jedno tło zależnie od krainy i tyle. Tak przynajmniej mi się wydaje. :I
Często walki są w pomieszczeniach, więc albo wychodzimy na zewnątrz albo trzeba narysować też wnętrza ;p. Właściwie wszystkie walki, które pamiętam są w pomieszczeniach :D
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Revlis »

Kitabake pisze: Nie zapomnij peleryny dla Kitabake - ona jest istotna ^^. Możesz wykorzystać pomysł manipulacji czasem przy tworzeniu Kitabake, w sumie mam na tym punkcie bzika. Kitabake to taki bandyta/zabójca + podróżnik w czasie + Chakra (i to nie motywowana na Naruto, chociaż Anime jest GIT). Trochę w sumie wynika to z fascynacji Chrono Trigger-em i Chief Bandit-em z Maple Story. No ale to tylko takie pomysły. Właściwie w tej chwili projektuje skille dla Kitabake w projekcie grupowym, który robimy ze znajomymi. A tak w ogóle to podoba mi się ten jednolity styl battlers-ów. Ładnie to wygląda ;)
A wolisz mieć transformację, czy alternatywną formę (spotykaną losowo wariację)?
Oczywiście w maratonie gracz mógłby wybrać, z którą chce się zmierzyć.

Co do ogni - z założenia powinno być ich dziesięć (w grze istnieje organizacja składająca się z dziesięciu członków),
ale niektórzy przeciwnicy po prostu mają miniony/summony wyglądające bardzo podobnie (Ogniki, Gwiezdny Pył, itp.)
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Kitabake »

Revlis pisze: A wolisz mieć transformację, czy alternatywną formę (spotykaną losowo wariację)?
Oczywiście w maratonie gracz mógłby wybrać, z którą chce się zmierzyć.
Transformacja to raczej nie w stylu Kitabake. A alternatywna postać to na jakiej zasadzie ;p ? Dla mnie transformacja i alternatywna forma brzmi bardzo podobnie. Można pomyśleć by o np. transformacji w niedźwiedzia albo dzika, ale alternatywna postać to nie wiem czym to miało by być. W sensie, że walczy w innym stylu? Inaczej wygląda, czy też może spotykasz wersję z teraźniejszości i przyszłości.. the plot thickens :lol:
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Revlis »

Transformacje w zwierzę w całej grze ma tylko jedna postać (nie, jeszcze nie ma jej w grze). Chodzi mi o typowy
power up typu Super Sayanin. Wersja alternatywna to inne ukazanie tej samej postaci (wariacja). Wyglądałaby
inaczej, walczyłaby inaczej, posiadałaby inne umiejętności (związane z tym co wymieniłeś), ale wciąż posiadałaby
te same statystyki co swój podstawowy odpowiednik. Rozpoczynając walkę z twoją postacią istniałaby powiedzmy
50% szansa na walkę z alternatywną formą. I tak, chodzi mi o wersje z teraźniejszości i przyszłości (jasnowidz?).
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Kitabake »

Mnie się podoba. Ta alternatywna wersja :D

Twoja gra zainspirowała mnie do podłączenia pada do PS4 tak na marginesie. Przyjazny wstęp do gry i ciekawe 2 główne postacie. Mam nadzieje, że i one rozwiną się, bo na prawdę jestem ciekaw dalszego rozwoju galaretki i kotka :D No i oczywiście wszystko z co ma związek z Mateuszem - jestem fanem interpretacji jego zjawiska w grach z pod znaku RM (Nie lubię bezsensowego naśmiewania się, żeby było jasne). Nie zapomnij o krainie "Twierdza Nowoczesna" i forów "Nowoczesnych" i oczywiście "Miasteczku Nowoczesnym". To wszystko jest nieodzowną częścią tego community. Piszą o tym nawet w gazetach.
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Revlis »

Twierdza nazywać się będzie po prostu Twierdza RM, natomiast Miasteczko Nowoczesne będzie wchodzić w skład
czegoś, co nazwałem Doliną Zwierciadeł (miejsce, gdzie można będzie spotkać postaci z innych projektów/gier).


A z wersją Alter chodziło mi o coś takiego:
Spoiler:
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Yoroiookami »

Revlis pisze:Twierdza nazywać się będzie po prostu Twierdza RM, natomiast Miasteczko Nowoczesne będzie wchodzić w skład
czegoś, co nazwałem Doliną Zwierciadeł (miejsce, gdzie można będzie spotkać postaci z innych projektów/gier).


A z wersją Alter chodziło mi o coś takiego:
Spoiler:
Jedna z postaci powinna mieć podobne ogniki, tylko że zamiast tych kółeczek to emotki. :lol:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Revlis »

Yoroiookami pisze: Jedna z postaci powinna mieć podobne ogniki, tylko że zamiast tych kółeczek to emotki. :lol:
Chyba wszyscy dobrze wiemy, która...
Oczywiście mając zapas insuliny, nie trzeba
się będzie o niego martwić...
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Kitabake »

Revlis pisze: A z wersją Alter chodziło mi o coś takiego:
Spoiler:
NERDGASM :-P
Obydwie wersje są zajedwabiste. :shock:
Ten pomysł z emotkami, choć śmieszny to i całkiem niezły. :wink:
Kto jest tym emotko-mantą? :twisted: Ja? :roll: Chyba nie... musi być ktoś lepszy ode mnie w te klocki :evil:
Jak nie boicie się obgadywać ludzi, to napiszcie mi na priv kto jest emotkomantą :-)
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Sefiro

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo); Konrad Championship I (miejsce 2)
Posty: 93
Rejestracja: 20 wrz 2014, 14:22
Kontakt:

Re: [VxAce] Amello Morello & Mr. Slime

Post autor: Sefiro »

Jestem w starej Ultimie i też mam problem z oddaniem kartek Matuszowi. Mam ich 7 sztuk, a Mateusz dalej swoje...
Z tym że ja zaczynałem grę od nowa w wersji 0.1.1 a zapis gry przeniosłem do 1.1.6 jeszcze przed zdobyciem pierwszej gwiazdki.
Coś dobrego dostaje się za tego questa? Jak nie to go pominę czy co... bo już mi się niechce zaczynać gry trzeci raz od nowa xD
ODPOWIEDZ