[RMXP] The Sundered Eternity

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Grentos

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 3)
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2014, 20:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Grentos »

PInroz pisze:Ładnie skomponowany utwór :wink: Widzę że proszenie kogoś o to by skomponował utwór do twojej gry się bardzo opłaca :roll: Też będę musiał o tym pomyśleć kiedy dojdę do tego momentu tworzenia co ty :mrgreen: Mam tylko pytanie, czy oni komponują czysto hobbistycznie, czy biorą za to jakąś opłatę :?: :roll:
Ja hobbystycznie. Zaś co do Muzammila to bladego pojęcia nie mam :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: PInroz »

Grentos pisze:Ja hobbystycznie.
Dobrze wiedzieć :wink:

A tak się pytam, bo kiedy dojdę do tego momentu, kiedy będzie trzeba wybierać muzykę do mojej gry, to lepiej zwrócić się do osób które na co dzień się tym zajmują i nie biorą żadnych opłat za swoje utwory, nawet jeżeli gra osiągnie sukces np. na steamie (czyli zarabianie na grze) :roll: Chociaż nie planuję zarabiać na swojej grze, to jednak wolę to wiedzieć, na przyszłość :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Jak zwykle pierwszy do komentowania jest PInroz :-D I bardzo dobrze. Cieszę się, że ci się podoba. Pamiętam, że pisałeś do mnie z propozycją stworzenia kanału na yt. No i proszę, jest :-P Na razie jest tylko ten film z OST ale zobaczymy co z tego wyniknie w przyszłości. Może jakieś Q&A albo stream bądź po prostu aktualności przy produkcji.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2017, 08:54 przez Rykes, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: PInroz »

Reigh pisze:Pamiętam, że pisałeś do mnie z propozycją stworzenia kanału na yt. No i proszę, jest :-P
Może jakiś gameplay, prezentujący mechanikę, rozgrywkę, niewielki kawałek świata, może nawet dubbing :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

PInroz pisze:Może jakiś gameplay, prezentujący mechanikę, rozgrywkę, niewielki kawałek świata, może nawet dubbing :wink:
Pomyślę o tym. Dubbing można by rozwiązać w ten sam sposób co soundtrack tylko z przejściami pomiędzy obrazkami postaci.
Zastanowię się z Venomem i coś dla was przygotujemy podczas przerwy nad pracami.

Do naszego grona dołączył także Mechanical Might, który także wesprze nasz projekt całkowicie za darmo w kwestii udźwiękowienia. Niedługo poinformujemy was o postępach przy projekcie. Pewnie byłoby świetnie gdyby już w demie pojawił się autorski soundtrack naszych współpracowników.
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

W wolnym czasie pracowałem nad mapą Athanory. Jak się okazało się nie zmieściła się ona na jednej mapie bo jest bardzo rozległa. Postanowiłem ją zatem podzielić na część zachodnią i wschodnią. Jako, że na pierwszej części będzie działa się akcja gry to pozwoliłem sobie pokazać wam jak się ona prezentuje. Stwierdziłem, że obiecane odwiedzenie wszystkich miejsc jest niemożliwe lecz większość z nich gracz zwiedzi. Pamiętajcie, że mamy zamiar stworzyć uniwersum i nie zostawimy was z jedną częścią. Wszystko także zależy od waszych opinii. Zostawiam was sam na sam z mapą :-) Szczególne podziękowania dla Gotryma, dzięki któremu odkryłem Inkarnate - stronę, która służy do tworzenia map. Dzięki :wink: Dajcie znać, czy jesteście ciekawi także drugiego kontynentu :-D Pozdrawiam.
Obrazek
P.S. Nie zwracajcie uwagi na gdzie, nie gdzie brak polskich znaków. Czcionki dostępne w Inkarnate nie zawsze je wspomagają i psują one wygląd tekstu.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2017, 12:23 przez Rykes, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: PInroz »

Mapa robi wrażenie :wink: Z pewnością, osoby które lubią eksplorację będą zachwyceni :mrgreen: Już się nie mogę doczekać :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Athanor »

Nazwa mapy świata mi się z czymś kojarzy, ale nie jestem w stanie powiedzieć z czym... ObrazekObrazek

Ale mapa sama w sobie jak najbardziej wygląda cudnie. Chętnie bym zamieszkał w Vergen, o ile w smoczych wzgórach nie grasują smoki.

//Edit, ile czasu robiłeś tę mapę? Trudno było to wszystko ubrać w całość?
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2017, 21:58 przez Athanor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Kryzz333 »

Fajna mapa :V

Vergen i smocze wzgórza kojarzą mi się trochę z wieśkiem, ale to nie ważne :lol:

Ogólnie mapa aż podkręca wyobraźnię. Będę musiał przykładać się do kartografii w moich następnych grach :-D Poza tym podoba mi się względna sensowność świata i rozkładu zabudowy, chociaż nie wiem czy to celowo (w wielu grach miasta są ustawione kompletnie nielogicznie :-D ).
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

PInroz pisze:Mapa robi wrażenie :wink: Z pewnością, osoby które lubią eksplorację będą zachwyceni :mrgreen: Już się nie mogę doczekać :wink:
Dzięki, starałem się :-) Wiem jak zaostrzyć wasz apetyt :-P
Athanor pisze:Nazwa mapy świata mi się z czymś kojarzy, ale nie jestem w stanie powiedzieć z czym...

Ale mapa sama w sobie jak najbardziej wygląda cudnie. Chętnie bym zamieszkał w Vergen, o ile w smoczych wzgórach nie grasują smoki.

//Edit, ile czasu robiłeś tę mapę? Trudno było to wszystko ubrać w całość?
Mam nadzieję, że nie będę musiał kolejny raz zmieniać nazwy krainy :-D Co do Vergen i Smoczych Wzgórz to śmiało możesz tam zamieszkać jeśli lubisz złodziei, morderców i kopalnie a smoków nie widziano tam od dwustu lat od czasu Wojny Smoków. Co do czasu spędzonego na tą mapą to było tak, na wakacjach przy słabym necie trochę się z nią męczyłem ale gdy wróciłem do domu dokończyłem ją sprawnie i szybko a ostatnio naniosłem jeszcze drobne poprawki i puściłem ją w świat.
Kryzz333 pisze:Fajna mapa :V

Vergen i smocze wzgórza kojarzą mi się trochę z wieśkiem, ale to nie ważne :lol:

Ogólnie mapa aż podkręca wyobraźnię. Będę musiał przykładać się do kartografii w moich następnych grach :-D Poza tym podoba mi się względna sensowność świata i rozkładu zabudowy, chociaż nie wiem czy to celowo (w wielu grach miasta są ustawione kompletnie nielogicznie :-D ).
A na deser Kryzz. Z tego co wiem to w Wiedźminie był Vergenberg i Smocze Góry :wink: Bardzo się cieszę, że i tobie się podoba. Stawiałem miasta tak jak to sobie poukładałem w głowie. Dla jednych może być to logiczne dla innych nie.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: PInroz »

Hej Reigh jak tam pracę nad The Sundered Eternity :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Hej.
Oto lista tego, czego udało się nam dokonać od ostatniej dyskusji.
Demo:
  • dodano dwa autorskie utwory do gry
  • dodano ok. 95% voice acting
  • przeprowadzono rekonstrukcję ważniejszych map
  • dodano kilka nowych modeli postaci (charsety)
Pełna wersja:
  • dodano kilka nowych zadań a także rozbudowano istniejące wątki
  • zakończono prace nad Dzielnicą Biedoty Thorden
  • rozpoczęto prace nad Dzielnicą Handlową
  • przeprowadzono segregację zadań z etapu drugiego (obozu rebeliantów) i naniesiono pewne poprawki i zmiany
Postaramy się w najbliższym czasie podesłać wam film z prezentacją dubbingu w demie tak jak obiecałem. Po tym powinny się ukazać informacje o testach pierwszej grywalnej wersji.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Yoroiookami »

Boję się o ten dubbing. :L
Przy niskim budżecie zwykle wychodzi zabawnie, ale może w tym wypadku będzie lepiej.
Tak czy inaczej powodzenia. :>
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: PInroz »

Hej Reigh jak tam pracę nad The Sundered Eternity :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Usunięty »

Yoroiookami pisze:Boję się o ten dubbing. :L
O dubbing bym się nie bał. Reigh zadbał o to.
Zablokowany