[VX] Kejbyl V

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)

Re: [VX] Kejbyl V

Postautor: Diablo » 24 gru 2017, 18:25

Yoroi, jesteś mistrzem! Demo genialne! No i randka z Kleo... ciekawi mnie czy ona o tym wie? :-P

Minigierka z gotowaniem świetna, chociaż na poczatku nie łapałem o co chodzi, to potem ogarnąłem. Do skutku będę się bił o good end :v

Powodzonka ;3
Awatar użytkownika
CrashuR

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1)
Kontakt:

Postautor: CrashuR » 24 gru 2017, 19:32

Ciekawe, bardzo ciekawe. Widać, że jesteś w formie i jeżeli gra utrzymana będzie w takim stylu to jak najbardziej zagram. Zdobyłem True End, ale spróbuję też resztę.

Jedyne co mnie przestraszyło to te "DOKI DOKI" rytmy w title. D;
Ponieważ, gdyż, bo tak. ~ CrashuR
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Noruj » 24 gru 2017, 20:16

Nie nazwałbym tego demem, to raczej mini-gierka przygotowana tylko na gfy, tak?:P Mam wrażenie, że ten fragment nawet nie pojawi się w finalnej grze. W każdym razie, ładne to - fajnie, że rozmowy różnią się nieco w zależności od stroju, a sama mini-gierka w gotowanie wyszła naprawdę fajnie (nawet poczułem się zainspirowany). Trochę za mało, żeby uznać to za grę, ale sympatyczny dodatek.

PS: mam wrażenie, że twoje scenówki to takie cmentarzysko Ultimy, te wszystkie Avary, Sunshiny, Lartariny - już są z nami tylko w twoich grach :P

edit:
Gra coś ze świętami ma wspólnego?XD
Nie wiem czym się różni demo od tego co zrobiłem

Nie wiem, dema raczej pokazują większy fragment rozgrywki, jeden queścior może i się łapię do tej definicji, ale dla mnie to za mało, sorry xP

PS: zaglądam na Ultimę, co ty, siedzisz mi za ramieniem i patrzysz co robię?XD
Ostatnio zmieniony 24 gru 2017, 21:11 przez Noruj, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Marazm.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 2)

Postautor: Yoroiookami » 24 gru 2017, 21:02

Noruj pisze:Nie nazwałbym tego demem, to raczej mini-gierka przygotowana tylko na gfy, tak?:P Mam wrażenie, że ten fragment nawet nie pojawi się w finalnej grze. W każdym razie, ładne to - fajnie, że rozmowy różnią się nieco w zależności od stroju, a sama mini-gierka w gotowanie wyszła naprawdę fajnie (nawet poczułem się zainspirowany). Trochę za mało, żeby uznać to za grę, ale sympatyczny dodatek.

PS: mam wrażenie, że twoje scenówki to takie cmentarzysko Ultimy, te wszystkie Avary, Sunshiny, Lartariny - już są z nami tylko w twoich grach :P

Noruj, ty Grinczu! Nie wiem czym się różni demo od tego co zrobiłem, ale jak wspomniałem przy wpisie na GFy, jest to jedno z zadań pobocznych w grze. :L
Fakt, że krótkie. Jak to zadanie poboczne. Jeżeli spojrzysz na nie pod względem długości to zawsze się zawiedziesz. Przynajmniej w Kabelku. Bo ilość opcji przedkładam nad samą długość. :III
Avar, Sunshine'ów i Lartarinek i tak byś nie zobaczył, bo nie zaglądasz na Ultimę. :lol: A mimo wszystko miło się wrzuca do gry te postaci. Trochę jak takie układanie kwiatków na cmentarzu. No i może kiedyś wrócą i zagrają. :>
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 25 gru 2017, 15:07

Chyba nie muszę mówić, jakie zakończenie uzyskałem i za którym razem? >:v

Spoiler-edit, bardzo krótkie, ale lubię dema tego typu, zasadniczo tak (w sensie wycinka gry, np. gdzieś ze środka) wyglądały często wersje demonstracyjne komercyjnych przygodówek kiedyś. :)

Ogólnie, tak jak w zapowiedziach, od tytułu bije przede wszystkim fajny design, humor i dopracowanie. Dokładnie to, czego mi trzeba, super.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special (zwycięstwo)

Postautor: Kleo » 25 gru 2017, 17:23

A idź pan z tym gotowaniem, tak jak w życiu, wciąż coś przypalam albo nie dogotowuję i przez to nie mogę sama sobie zapewnić należytych warunków na randce. No i wciąż mam bad end(y)... :(
Więcej napiszę, jak uda mi się więcej osiągnąć... Czyli najpewniej nigdy...
Ach, i chcę więcej Kabelka, pączusiu. :D

Jazzwhisky pisze:Chyba nie muszę mówić, jakie zakończenie uzyskałem i za którym razem? >:v
Taa, myślałby kto... :*

Wróć do „Gry”