23 sekundy [XP]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: 23 sekundy [XP]

Post autor: Yoroiookami »

Udało mi się dostać to A, więc bardzo się cieszę. :>
Motyw ze zwierzątkami i innym światem bardzo skojarzył mi się z Bohaterem. Mam nadzieję, że kiedyś też uda mi się zrobić coś tak kreatywnego. Wielkie brawa.

Przy okazji, rozmowa z wężem ma kilka literówek.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: 23 sekundy [XP]

Post autor: Jazzwhisky »

Yeah, zagrałem od nowa i przeszedłem przed chwilą na raz!

Świetna, mała pozycja dla dzieciaków, co prawda nie trwa to 23 sekundy, tylko bardziej 20-30 minut (pun intended!), trochę dwa pierwsze etapy odstają, niektóre opisy są nadal nieco niejednoznaczne (w tym np. światło albo możliwości powtórzenia treningu z Tygrysem, kliknąłem coś odruchowo i poszłoooo), ale poza tym jest bardzo fajnie, szczególnie ten klimat. Tylko tak sobie myślę, że jeśli ktoś się sfrustrował elementami zręcznościowymi czy tym światłem to musiał mieć zgrzyt, zaskoczył mnie też finał, aż boję się myśleć co siedzi w zakończeniach B i C, no i na ile jest to osobista produkcja. :)

Ogólnie dziękuję i zdecydowanie polecam, jak Wiesław Wszywka.
Grentos pisze:drogi kolego
No jednak nie, nigdy, nigdzie, blisko. xd
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: 23 sekundy [XP]

Post autor: Amelanduil »

Grentos pisze:Gra opowiada świetną, dobrze poprowadzoną historię co podkreślałam i podkreślał będę.
Polemizowałbym. W gruncie rzeczy to taki Bohater w wersji lite. Nie ma w tym aż tak odczuwalnej... nie wiem czy intertekstualność to dobre słowo... inaczej, kiedy znasz kontekst sytuacji, wszystkie te niezrozumiałe dialogi w Bohaterze mają sens, gdy podchodzisz do nich drugi raz. Tutaj... no, niekoniecznie.
Nie wiem, czy zaczynanie od wstępu w Sekundach to dobry pomysł, bo to dodaje nam kontekst. Kontekst, który w innym przypadku byłby brakującym elementem układanki.
Ale patenty na zagadki ciekawe. Nietoperz był fajny, tylko ciężko się rozróżniało górę z dołem.

No, a po drodze zdążyłem popsuć ostatnią zagadkę xD ale to na bieżąco zdawałem Adrapowi raport, bo akurat z nim gadałem wtedy.
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: 23 sekundy [XP]

Post autor: PInroz »

Gra ta wygląda naprawdę ciekawie :wink: Jestem tylko ciekaw kiedy nasz Adrap w końcu powie coś ciekawego na temat Bukaniera i Podziemi :?:

W tą grę chętnie zagram, lecz na razie nie mogę :cry: Jednak jak pobiorę i zagram to nie długo opiszę swoje wrażenia z tej gry :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 23 sekundy [XP]

Post autor: Kitabake »

Yoroiookami pisze: Przy okazji, rozmowa z wężem ma kilka literówek.
Niech literówki zamieni na "sss" i będzie git :D
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: 23 sekundy [XP]

Post autor: Adrap »

Kitabake pisze: Niech literówki zamieni na "sss" i będzie git :D
A to literówką nie było "sss"? :shock:
PInroz pisze:kiedy nasz Adrap w końcu powie coś ciekawego na temat Bukaniera i Podziemi :?:
Niedługo
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 23 sekundy [XP]

Post autor: Kitabake »

Ha! Miałem a za pierwszym razem 8)
Chyba jest jakiś margines błędu, bo nie dałem rady przy nietoperze. :oops:
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: 23 sekundy [XP]

Post autor: Adrap »

Kitabake pisze:Ha! Miałem a za pierwszym razem 8)
Chyba jest jakiś margines błędu, bo nie dałem rady przy nietoperze. :oops:
Gratuluję :D
Tak, jest margines błędu
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
ODPOWIEDZ