Podziemia: Człowiek [XP]

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
McLaren

Re: Podziemia: Człowiek [XP]

Postautor: McLaren » 13 mar 2019, 16:34

Gra nie chce mi się uruchomić... Wyskakuje błąd program game.exe przestał działać, system windows wykrył problem i wyłączył program...
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 16 mar 2019, 16:26

Mam to samo. Gra w ogóle się nie odpala. Błędu żadnego jednak nie ma.
Awatar użytkownika
McLaren

Postautor: McLaren » 19 mar 2019, 05:34

@X-Tech właśnie przez przypadek odpaliłem tą grę bez błędów! Hehe... Wszedłem na Ultimę i szukałem skryptów do RPG Makera XP i zaciekawił mnie jeden, mianowicie dziennik zdarzenia ''Thieffer's QuestLog'' pobrałem go by wypróbować jak działa :) Otóż nie udało mi się włączyć, przyczyną było brak RGSów no więc wgrałem wszystkie cztery, które miałem w innej grze. Odpalam ale brak grafiki oraz muzyki w dalszym ciągu uniemożliwił mi podejrzenie skryptu w grze. Nie wiem czemu ale od pewnego czasu nie mogę odpalać gier z rpg makera xp nie mając w nich wszystkich podstawowych grafik i muzyki. Przypomniałem sobie, że właściwie ta gra, którą nie możemy uruchomić, ma wszystkie niezbędne grafiki i zasoby, więc skopiowałem z Podziemia: Człowiek XP zasoby i wgrałem do 'Thieffer's QuestLog'. Uruchomiła się gra, ku mojemu zdziwieniu... nie prezentacja skryptu jakim miał być dziennik zadań ;) Może To wam pomoże w włączeniu tej gry ;) U mnie zadziałało;)

http://forum.ultimateam.pl/Thread-XP-Th ... -Quest-log

Wróć do „Gry”