Fallout 3 2D [RM 2003]

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Kontakt:

Fallout 3 2D [RM 2003]

Postautor: HGS » 09 gru 2017, 16:58

Tytuł: Fallout 3 2D
Wersja: Bardzo, bardzo stara xD Nie pamiętam nawet cyferek.
Język: PL
Typ: Akcja? RPG? Ciężko określić...
Data tworzenia: 7 lat temu? :P
Data wydania DEMO: Hmm 6 lat temu, ale tutaj pierwszy raz

DEMO Do uruchomienia wymagany jest RPG Maker 2003
https://drive.google.com/open?id=1wRz5jyrIOoIp-3WUKQVhz6bUYyGhUVMc

SCREENY:
Spoiler:

Kilka słów od autora :)
Moja przygoda z makerem zaczęła się dość dawno. Jakieś 7 lat temu :) . Do tworzenia zainspirował mnie mój dobry kumpel. Wygrzebałem ten tytuł z odmętów mojego dysku byście mogli sobie zobaczyć jakie były początki mojego tworzenia :) Ta gra nie porywa. Bardziej jest to taka ciekawostka niż gra, ale jeśli ktoś jest ciekawy mojej pierwszej twórczości... :)

Nawet na Gońcu wspominałem o tej grze podczas wywiadu z Pinrozem :)

Fallout 3 2D jest fanowską gierką, która pomogła mi rozwinąć dalej skrzydła. Po tym projekcie przerzuciłem się na RPG Maker XP. Piękne wspomnienia :) Brakuje w tym roku DEM do GF, więc uznałem, że czymś zapełnię lukę :) Szkoda tylko, że nie wiadomo czy ktoś coś jeszcze tworzy na GF'y :roll: :roll: :roll:
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz

Re: Fallout 3 2D [RM 2003]

Postautor: PInroz » 09 gru 2017, 17:54

HGS, w tegorocznych GFach z kategorii DEMA z pewnością coś wygra, bo aż 4 gry wystawia :shock: A co do projektu chętnie zagram bo od czasu wywiadu jestem bardzo ciekaw tej gry :wink:
Obrazek

:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)

Postautor: Amelanduil » 09 gru 2017, 18:06

PInroz pisze:HGS, w tegorocznych GFach z kategorii DEMA z pewnością coś wygra, bo aż 4 gry wystawia :shock: A co do projektu chętnie zagram bo od czasu wywiadu jestem bardzo ciekaw tej gry :wink:
Dema nie mają 2-go i 3-go miejsca :P a nie, tfu, nie wiem czemu myślałem że w demach jest tak samo jak w zapowiedziach :v
EN LIVSTID I KRIG
Obrazek
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Kontakt:

Postautor: HGS » 09 gru 2017, 18:31

Tę grę wystawiłem, by dema wystartowały. Warte uwagi jest PII, Eden, a nawet Alien. To bardziej ciekawostka :)
Ale może ktoś się uśmiechnie jak zobaczy prostote tej gry :)
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
anrgames
Kontakt:

Postautor: anrgames » 09 gru 2017, 18:42

Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 10 gru 2017, 11:53

Przyznaję, że rozmiar dema spowodował, że miałem ochotę zamknąć okno przeglądarki, no ale ostatecznie nawet pograłem, no i jeśli ktoś się waha, no to jest tam chyba wszystko, czego można było się spodziewać. :D
Tytuł to naprawdę masakryczne intro, językowa demolka, prosty gameplay (to zaleta!) i kilka lokacji do zwiedzenia. Ogólnie trochę nie wiem co napisać więcej, wiedząc, że oczywiście nie będzie to już rozwijane, ale widać, że produkcja była na potrzeby wewnętrzne/znajomych, więc podejście z przymrużeniem oka jest jak najbardziej wskazane. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
HGS

Kontakt:

Postautor: HGS » 10 gru 2017, 13:34

Uznałem, że warto pokazać jak kiedyś robiłem gry :)
Kiedyś może zrobię remake tej gry, ale to by wymagało zrobić ją na nowo :)
Obrazek

Wróć do „Gry”