[VXAce] Utopia VII Pixel Perfekt+

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Vodun

[VXAce] Utopia VII Pixel Perfekt+

Postautor: Vodun » 24 gru 2017, 23:17

Utopia VII Pixel Perfekt+

Utopia miała być grą na Indie Game Maker Contest 2017, niestety zawaliłem i grę oddałem z krytycznym błędem. Postanowiłem błąd usunąć, dodać rzeczy jakie chciałem dodać i zrobić premierę w samą porę na GF 2017 i oczywiście robię to na ostatnią chwilę bez dodania wszystkiego co chciałem. Typowe.

Stworzona w rpgmaker VXace, gra jest po angielsku, przetłumaczenie jej zajęłoby dłużej niż czas jaki miałem na jej stworzenie.

Autorzy: Vodun i Vaskamos.

Fabuła:(tekst skopiowany z gry)

Spoiler:

Zasoby:
Graficzne - głównie RTP w zabójczym zielonym odcieniu, plus Rpgmaker Futuristic Tiles Resource Pack, Rpgmaker Sci Fi Battleback i Hero&Daughter Artwork
Skrypty - Choice Setup Position Author: Soulpour77, More Choices_by Fomar0153, Yanfly Engine Ace - Ace Message System
Muzyka - BlackheartPower_SND, JSM Futuristic Music Pack, The Adventurer's Journey

Screeny:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Czas gry:
Około 45 minut

Download:
http://www.mediafire.com/file/uzgo66cjydl75d9/Utopia_VII_-_Pixel_Perfekt_%2B.rar

Gra dużo waży bo oczywiście robię na ostatnią chwilę i nie pousuwałem zasobów które są niepotrzebne. Tak to jest jak robisz na ostatnią chwilę.

Powodzenia w graniu, teoretycznie nie powinna mieć teraz krytycznego błęda ale błądzić jest rzeczą ludzką.
Awatar użytkownika
Vodun

Re: [VXAce] Utopia VII Pixel Perfekt+

Postautor: Vodun » 13 sty 2018, 22:41

Zrobiłem mały updejt gry, link do ściągnięcia nowej wersji został uaktualniony. Poprawiłem dwa spore błędy oraz dodałem Jukebox w jednej lokacji, plus drobne poprawki w tekście i eventach.

Zapraszam do grania :)

Wróć do „Gry”