O KU☆WA!! [2k3][download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

O KU☆WA!! [2k3][download]

Post autor: Ska'ciu »

O, KU☆WA!!

Jeden jedyny klasyk z automatów arcade!
Zjadaj swoje witaminki (potrzebujesz ich) ale uważaj przy tym na duchy. Biegnij przez labirynt, szybciej, szybciej i... OOO, K*RWA!

O, Kur*a! Zabawa z dawnych lat połączona z najnowszymi osiągnięciami w temacie RPG Makera 2003: MUZYKĄ oraz MOWĄ rozszerzającymi jego możliwości do granic możliwości. Gra sterowana klawiaturą bądź gamepadem! Miłej zabawy i nie przeklinaj tak ciągle!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

>LINK!!!<
http://www.mediafire.com/file/xivd5e9cw ... O_k****.7z
>LINK!!!<

Marka Wesołymiękki powraca w wielkim stylu!
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: O KU☆WA!! [2k3][download]

Post autor: X-Tech »

Istna klasyka w wydaniu NOWOCZESNYM
Awatar użytkownika
Krisuroku

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 3)
Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2010, 15:19

Re: O KU☆WA!! [2k3][download]

Post autor: Krisuroku »

Trochę skisłem na wstępie XD
Zaraz przetestuję :P
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: O KU☆WA!! [2k3][download]

Post autor: X-Tech »

Gra wymiata. Niesamowity klimat klasyki z nesa w rpgmakerze. Dubbing pogłębił wspaniałość rozgrywki. Wciąga jak oryginał i ma praktycznie 100% identyczny klimat. BARDZO dobry klon ! Jeśli ktoś zna oryginał nie otrzyma tu niestety nic extra w samej rozgrywce, ale za to menu główne i dubbing robią robotę xd
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: O KU☆WA!! [2k3][download]

Post autor: BH Daimaouji »

Kawał na 1 kwietnia?

Jak nie to dobra robota :)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: O KU☆WA!! [2k3][download]

Post autor: Preki »

Tak, kawał na 1 kwietnia, jak można zauważyć ;-) Ale coś nam nie wyszedł. Nocny BUS i KoSmos 2017 okazały się być lepszymi wkrętami, jak ta oto wersja Pacmana.

Geneza tej "gry" jest bardzo podobna do innych naszych pomysłów. Otóż pewnego dnia pokazałem Ska'ciowi stream Joela z grupy Vinesauce w którym to grał w podróbki gier na MSX-a. Jedną z nich była Oh Shit!, czyli właśnie przeklinający Pacman. Wtedy kiedyś przy piwie wpadliśmy na pomysł - a jakby tak zrobić polską wersję? Tylko żeby wypuścić ją na 1 kwietnia, jako primaaprilisowy żart, w przeciwieństwie do innych dzieł "marki" WesołyMiękki. Spodziewaliśmy się nieco innych reakcji, przede wszystkim oburzenia samym tytułem jak i dubbingiem w grze (właściwie jednym głosem). Wciąż, lepszy Pacman niż ten na Atari 2600 :P Choć pierwotnie miały być bonusowe itemki co 2 poziom jak w oryginale, przy czym ostatni bonus to byłby... dynamit, po zjedzeniu którego Pacman by wykrzyczał tytuł gry i wybuchł :-P (nawiązanie do innej gry) ale zabrakło czasu.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: O KU☆WA!! [2k3][download]

Post autor: X-Tech »

Ja skojarzyłem nawiązanie do OH SHIT natychmiast. Nie widzę nic kontrowersyjnego w polskim odpowiedniku tejże gry - wyrażającym poniekąd stan frustracji spowodowanym dopadnięciem przez duszka xd
ODPOWIEDZ