Kościak and friends!

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Re: Kościak and friends!

Post autor: Sobriquet Gaido »

FEI pisze:większość komedii śmieszy tylko pewną grupę, mała tylko cząstka potrafi bawić większość.
Znaczy inaczej - Większość komedii śmieszy w inny sposób. Co innego humor w Monthy Pythone, co innego Luis Define. A śmieszy tych którzy kawał rozumieją i mają tyle poczucia humoru by się z niego śmiać - tyle. Przypomnijcie sobie prima aprillisowy news Jazza...
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Kościak and friends!

Post autor: Preki »

Chcecie to macie - postaram się posłać Kościaka na... Golden Forki!!

Gaido, nie przypominaj mi tego newsa, it sucked :-P

Dodano:
Nowa grafika tytułowa.
Obrazek
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Papik007
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2009, 15:37

Re: Kościak and friends!

Post autor: Papik007 »

a gdzie to sciagnac -.-?
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kościak and friends!

Post autor: X-Tech »

Coś za wolno ci idzie ten Kościak. Kopę lat temu słyszałem o tej grze, a teraz dopiero z titlem podziałałeś ?
Akwarelek

Golden Forki 2008 - Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja III (zwycięstwo); TA Code-Off Edycja IV (zwycięstwo)
Posty: 439
Rejestracja: 06 gru 2007, 20:45
Lokalizacja: Opolskie

Re: Kościak and friends!

Post autor: Akwarelek »

Papik, gdybyś czytał posty dokładnie wiedziałbyś, że gra jeszcze nie wyszła.
X-Tech, zobacz sobie, kiedy post z titlem został zamieszczony :lol:
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Kościak and friends!

Post autor: Inq »

Fabuła jaką zaprezentował wydaje mi się denna. Pomysł z alkoholem - jak już wspomniano - wałkowany był setki razy i wg. trzyma poziom początku gimnazjum. Jeśli już koniecznie idziesz w te stronę, zmień to tanie wino na jakiś inny trunek, bo tak jeszcze bardziej się pogrążasz.
Chcesz to ci coś na privie zaproponuje.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kościak and friends!

Post autor: X-Tech »

Najbardziej :shock: :
Inq pisze:trzyma poziom początku gimnazjum.
oraz
Inq pisze:Jeśli już koniecznie idziesz w te stronę, zmień to tanie wino na jakiś inny trunek, bo tak jeszcze bardziej się pogrążasz.
Jak z jakiejś opery mydlanej.

...Tylko nie proponuj mu na privie, żeby tej gry nie robił...Jak lubi takie klimaty to niech tworzy może są osoby, które będą miały radochę w z pogrania w ten tytuł patrz POSTY WYŻEJ.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Kościak and friends!

Post autor: Preki »

Inq, coś innego jak tanie wino nie będzie miało sensu*. Byku jest aluzją do takiego typowego "kozaka" który jest ma "muły", chla ile wlezie, i myśli, że dlatego jest lepszy od innych. Naprawdę nie cierpię tego typu osób, i dlatego postanowiłem zjechać to w grze, którą robię.

X-Techu, fakt, dawno pisałem o titlu (poprzedni był prowizorką), a o projekcie zapomniano na troszkę czasu. Całe szczęście, że "odkopałem" plan wydarzeń. Najgorzej będzie z wymyśleniem (a tym bardziej z oskrypceniem) minigierek. A no i nie zabraknie easter-egg'ów, tylko będzie trzeba dobrze poszukać :wink: .

*Równie dobrze mogliby ćpać "Cukr" Flaka
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Akwarelek

Golden Forki 2008 - Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja III (zwycięstwo); TA Code-Off Edycja IV (zwycięstwo)
Posty: 439
Rejestracja: 06 gru 2007, 20:45
Lokalizacja: Opolskie

Re: Kościak and friends!

Post autor: Akwarelek »

Charakterystyczną cechą rozwoju osobowości (wynikającą z koherentnego ogarnięcia iluzji) jest brak uprzedzeń (granic) moralnych w jakimkolwiek stopniu. Jest to podstawowa cecha pozwalająca na szeroką gamę manewrów podczas pracy terapeutycznej. Poprzez działanie konkretnych elementów EGO o podłożu religijnym, filozoficznym, moralnym i innych, ludzie kategoryzują zjawiska jako: dobre i złe. Zło pojawia się wszędzie, gdzie następuje kolizja z funkcjonującym właśnie elementem światopoglądowym. Taka postawa znacznie zawęża możliwości obiektywnego postrzegania rzeczywistości i -co bardziej istotne- subtelnych ścieżek, którymi można dotrzeć do pacjenta. Moralna wolność pozwala odwracać polaryzację zjawisk pozornie "złych" i wynosić z nich pożyteczne informacje bez subiektywnej interwencji naszych przyzwyczajeń.
Dobrym przykładem (jednym z wielu) jest ekstremalna poezja składająca się z wielu niecenzuralnych lub też obrzydliwych fraz. Większość osób czytając takie limeryki dostrzega jedynie ich wulgarną, obrazoburczą stronę zakładając z góry, że nie może być w nich innej, wartościowej treści. [...]
W pewnym momencie terapeuta może także odkryć, że pod płaszczykiem słów naginających moralne granice są ukryte zakodowane informacje dotyczące głębszych znaczeń odnoszących się do ludzkiej zbiorowości kulturowej: wyśmiewających subiektywne podejście, obnażających nasze lęki, uprzedzenia lub gloryfikujących wewnętrzną naturę człowieka.
Thank you, come again.
Awatar użytkownika
toldi
Posty: 6
Rejestracja: 06 sty 2009, 14:33

Re: Kościak and friends!

Post autor: toldi »

gry opierające się na komedii są moje ulubione . Inne też ale wole komedie xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kościak and friends!

Post autor: Kitabake »

Uwielbiam gry w takim stylu, nie chodzi mi teraz o humor, ale to połączenie RTP z ripami (jakże znanymi). Nie wiem jak wygląda humor u ciebie, ale czekam i zagram chętnie.
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Servere
Posty: 4
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:53

Re: Kościak and friends!

Post autor: Servere »

Coś w stylu komedii?No to fajnie.Czytając to mówię sobie że gra będzie dobra ale jakoś nie pasuje mi to tanie wino. :P
Lessi wróć! :lol:
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Kościak and friends!

Post autor: Preki »

Muszę was rozczarować. Przerwałem robienie tego projektu. Po prostu, rzuciłem się "z młotyką na słońcę". Gdybym ciągnął to tak dalej, to byłby z tego kolejny "Nothing". W zamian opublikuję to, co do tej pory zrobiłem. Jest to w stanie "as-is", zawiera niedoróbki różnego rodzaju itp., ale zawsze to coś.

KLYK!!1

Jeśli można, proszę zamieścić na TA jako "nieukończone wydanie pełnej wersji gry".

Jazz, miałeś rację, mogłem przeznaczyć ten czas na coś bardziej ambitnego. :-P
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kościak and friends!

Post autor: X-Tech »

Muzyka w tej grze jest rozbrajająca i momentami genialnie dobrana. Humor i klimacik mnie przygniatają. Jak miło po za tym powalczyć na systemie walki z rm2000 (który ja najbardziej lubię) Widać, że Preki musiał się napracować. Walki są dobrze zrobione. Czuć pracę włożoną w tworzenie gry w każdym momencie - głównie jeśli chodzi o humor i związane z nim efekty specjalne ! Na humor składają się sytuacje, ale i nazwy przedmiotów. Jeśli chodzi o prowadzenie fabuły to jest bardzo miło - mamy tu zróżnicowane postaci, przygodę związaną z różnymi lokacjami. Gra się zaczyna od intra w stylu starych swojskich gier zrobionych w rpgmakerze 2000 co wychodzi jej na wielki plus. Gra mnie absolutnie wciągnęła, bo ma niesamowity klimacik. Pogram dłużej i jeszcze więcej napiszę o tym tytule ! :D Ogólnie - czyżby genialna gra humorystyczna w rpgmakerze ? Pomysły są fakt proste, czasem dziwne, ale w tym tkwi urok, że Preki wyciska z nich siódme poty. Wracam do grania !
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Kościak and friends!

Post autor: Rave »

Link siadł.
ODPOWIEDZ