Manga Carta [download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1151
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: Michu »

Dzieki wszystkim za pomysly, za jakis czas zaczniemy zbierac to wszystko do kupy, bo wiele z nich jest naprawde swietnych!

Kalashnikov - jezeli ktos wyciagnie je z gry (a tam z tego co pamietam mordy drą), to z przyjemnością zamieszcze.

BeVoo - w drugiej czesci mam plan zrobic animowane ataki, tzn. kazda postac przy ataku bedzie miala swoja wlasna animacje, ktora bedzie sie pojawiala po sciemnienu ekranu ~~
Obrazek
Awatar użytkownika
Yaslon
Posty: 121
Rejestracja: 11 kwie 2007, 15:21

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: Yaslon »

Do tych tam wcześniej:
Już zielona drużyna jest kozacka kiedy przeciwnik nic nie ma, bo od razu po wystawieniu nie można atakować, a nic co wystawi tury nie przetrwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: Mertruve »

Miało być "twoja tura" jako bonus :(
ShaQ
Posty: 77
Rejestracja: 18 kwie 2006, 10:55

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: ShaQ »

heh, kolejne hentaje jako jajko-niespodzianka po odblokowaniu wszystkich ficzerow :p?
tsukuru.pl
okrutny spam w sygnaturze.
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: FEI »

nagrałem się w MC i przyznać muszę że ... świetna. ale... brakuje wyzwań, jakichś ciekawych urozmaiceń. wiadomo są te karty do kolekcjonowania, ale to mało. aby gra starczyła na dłużej, trzeba czegoś więcej. mistrzowie do pokonania, pojedynki do wygrania, nagrody do zdobycia... było by znacznie ciekawiej. może poruszanie się po mapie i wybieranie miejsca starcia i wyzwania, jakaś stawka czy cuś...

gra starczyła mi ogółem na kilka dni, ale brak większych urozmaiceń mnie w końcu zniechęcił. choć MC samo w sobie to genialna robota, a karcianka w toe jest prostsza, ale ostatecznie bonusy w postaci kasy znacznie dłużej mnie przy niej utrzymały.
ewribadi dałn!
Dave
Posty: 60
Rejestracja: 11 maja 2007, 16:28

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: Dave »

W sumie FEI dobrze mówi - boss'owie dobra sprawa. Pierwszy miałby dajmy na to 1000 hp - my też, drugi 200 - my 1000 itp. Nagrodą za walkę byłaby np. karta specjalna z wizerunkiem tego boss'a :)
Możnaby zrobić coś na wzór trybu kariery z Guitar Hero III. Tyle, że zamiast piosenek byłyby pojedynki :P
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: Sobriquet Gaido »

Można by zwiększać nasz poziom "doświadczenia". Punkty życia ustawiać moglibyśmy sobie tylko w jakimś trybie "free play", a ogólnie dzięki expowi rósł by nam poziom życia (ewentualnie dostęp co do lepszych kart) i tym sposobem na początku gry mielibyśmy 200 życia i tak by sobie z poziomemm rosło i rosło... I odrazu było by widać kto ile grał i kto wymiata xD
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: BeVoo »

Chcecie wyzwania? To powtorzcie to:
Obrazek

Troche wyjasnien:
- HP poczatkowe 1000:1000
- Ja wykonuje ruch środkową Aralką o sile 80...
- ... i uderzam w srodkowego SonGoku ktory ma 60 obrony.
- Komputer otrzymuje 20 pkt obrazen, przez co ponosi sromotna kleske, a ja w glorii chwaly napawam sie swoim imponujacym zwyciestwem!
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: Foxer »

Lepiej powtórzcie to: dwa żółte, jeden czerwony, max wspomagaczy ;) (bez ułatwień)
ShaQ
Posty: 77
Rejestracja: 18 kwie 2006, 10:55

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: ShaQ »

wiesz, jak sie gra 9999 HP vs 9999 HP to nietrudno o 3x żółtą i wspomagacze :D :p
tsukuru.pl
okrutny spam w sygnaturze.
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: Foxer »

Nie, zazwyczaj gram 1000v1000 albo 2000v2000 :>
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: FEI »

O: wow bevoo ładnie to rozegrałeś... zobaczę czy dam radę dorównać...

foxer no screen no bonus XD
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: Flaque »

Gra lodzio miodzio, mimo że mangą interesuję się tyle co baletem.
Bot zawsze mnie bije, nawet jak się staram :(
Gra za bardzo opiera się na szczęściu, prawie nigdy nie widziałem karty transformacji w mojej ręce ;(
Obrazek
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: BeVoo »

Co to by byla za gra, gdyby nie polegala na szczesciu?! W koncu to sa karty. Przeciez o to w niej chodzi, o element losowy, a ze komputer ma zaprogramowane 'wieksze szczescie' to tylko podnosi poziom trudnosci, ktory wcale nie jest az taki wygorowany. Na 25 zwyciestw z 4 razy przegralem, z czego raz przez przypadek, bo zrobilem niechcaco wymiane karty nie tej co trzeba i szlag trafil moj plan. Jak dla mnie jest ok.
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1151
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: [pełna wersja] Manga Carta

Post autor: Michu »

Btw, przepraszam was za opoznienia z bonusem dla wszystkich, ktorzy uzyskali 21 PZ. Po prostu ostatnio nie mialem w ogole czasu (szukam stancji w Poznaniu na studia itd. itp.). Nie bede dawal jakis kolejnych terminow, ale postaram sie wsadzic do projektu ten bonus jak najszybciej ~~.
Obrazek
ODPOWIEDZ