TA Sprite Contest - kiedy? (spis chętnych)

Piąta edycja konkursu.

Moderator: Deathwing

Awatar użytkownika
raiden

TA Sprite Contest (miejsce 2)
Posty: 46
Rejestracja: 14 sty 2007, 12:32

Post autor: raiden »

Zgłaszać się kto chętny bo do Marca coraz bliżej a jeszcze nie ma zawodników :)

Ja chętny jestem :)

PS: Osobiście uważam że więcej niz 10 - 15 osob nie powinno brac udzialu. Wiecej chetnych i tak nie znajdziemy a syf by tylko byl.
Awatar użytkownika
raiden

TA Sprite Contest (miejsce 2)
Posty: 46
Rejestracja: 14 sty 2007, 12:32

Post autor: raiden »

No to lista :)

1.Raiden
2.Stanior
3.Kikut
4.ShaQ
5.Ludzix
6.Dizus
7.Gimroth
8.Super Vegeta
9.
10.

Kto jeszcze?
Ostatnio zmieniony 18 lut 2007, 19:10 przez raiden, łącznie zmieniany 1 raz.
dizus
Posty: 85
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:01
Lokalizacja: Żory

Post autor: dizus »

lol, chyba niezbyt dokladnie przejrzales pierwsza strone ~~
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Ludzix, jako pelnoprawny czlonek TA, nie moze brac udzialu w konkursie, wiec go wykreslcie ~~
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Z calym szacunkiem, raiden, fajnie ze sie interesujesz, ale o ile nie przeoczylem czegos niezwykle istotnego, chyba w ogole nie byles organizatorem TASC, co wiecej nawet nie ustalales czegokolwiek z kimkolwiek...
Mi, jako wspolodpowiedzialnemu za organizacje byloby niezwykle niezrecznie wstawiac samemu jakakolwiek (symulujaca?) oficjalna liste bez uzgodnien z reszta skladu (zreszta caly temat jest wlasnie taka lista, wiec wtf?), sadze wiec, ze powinienes troszeczke sie powstrzymac... Zreszta temat byl juz rozdrapywany, dla powtorki nie widze sensu, zamiast tutaj gadac staralbym sie reklamowac TASC i dac raczej szanse wpisac sie tym, ktorzy tego nie zrobili...

-edit-
Michu pisze:Ludzix, jako pelnoprawny czlonek TA, nie moze brac udzialu w konkursie, wiec go wykreslcie ~~
Wlasnie, wiekszosc zgloszonych uczestnikow jest w mniejszym czy wiekszym stopniu zwiazana z TA, trzebaby wiec pomyslec nad zasadami konkursu itp. itd. (dwie kategorie - konkursowa i "open"??? XD) ale sadze, ze wykorzystamy do tego chat i gg w ciagu kilku najblizszych dni... Do 1 czy 15 marca jeszcze sporo czasu.... elo?
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
raiden

TA Sprite Contest (miejsce 2)
Posty: 46
Rejestracja: 14 sty 2007, 12:32

Post autor: raiden »

Przepraszam że zabrałem się za to ale myśle że nic złego nie zrobiłem zważając ze spisalem tylko liste. Nikt i tak się tym nie interesował. A co do ludzixa. Skąd mialem wiedziec ze ludzie z TA sie nie licza? Na poprzedniej stronie ludzixowi nikt nic nie mowil :p. Jeszcze raz przepraszam choc tak naprawde zebranie listy chetnych nie uwazam za zbyt duze wykroczenie.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Tu nie chodzi o aktualny spis (to tylko takie zbedne +1), a poprzednia liste 'od zera' i jej ciag dalszy... Anyway spoko spoko, po prostu postaraj sie akcje typu 'wikipedia' czy 'robiem liste' konsultowac z kimkolwiek. :]
Tez to robie, bo czasem trudno dostrzec wady wlasnych pomyslow... That's all.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany