TASC1: Ogłoszenie Wyników

Piąta edycja konkursu.

Moderator: Deathwing

Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

TASC1: Ogłoszenie Wyników

Post autor: Jazzwhisky »

No i po zawodach ;)

Oficjalne wyniki (jak zwykle z małym poslizgiem):

miejsce 1 - (7 głosów) Alucard by Cantide
Obrazek

miejsce 2 (ex aequo) - (4 głosy) Genis Sage 2 by Raiden, Heihachi Mishima 1 by Kikut
Obrazek
Obrazek

miejsce 3 - (3 głosy) Genis Sage 1 by Grimroth
Obrazek

pozostałe prace:

Prince Kiefer 1, Heihachi Mishima 2, Heihachi Mishima 4 - (1 głos)
Heihachi Mishima 3 - (0 głosów)

Zapraszam do komentowania, ocen itp. itd. Autorów prosimy do ew. przyznawania sie do swoich prac ;)

Kilka zdań mojego komentarza... :)
Ogólnie TASC zakończył się imho takim umiarkowanym sukcesem. Jak widać, wybiły się 4 prace, a zwłaszcza Alucard by Cantide, który pewnie uzyskałby jeszcze więcej głosów, gdyby kryterium oceny nie były wyłącznie wasze pokręcone ;D gusta. Zresztą patrząc na prace sam miałbym trudny wybór. Anyway, gratulacje dla odważnych!

P.S. Symboliczne nagrody: jak pewnie zauważyliście ani TA ani RMA nie stawiały nigdy na bombowe kolorki i inne rzucające na kolana widowiskowe patenty. Skromnie i rzeczowo staramy zajmować się tym, co wg nas najważniejsze ;)

Stąd wszyscy uczestnicy zostają wynagrodzeni jedynie odpowiednimi rangami oraz możliwością skorzystania (a jednak!) z mailowego aliasu/forwardera @tsukuru.pl. Naszemu zwycięzcy z przyjemnością nadamy możliwość moderowania naszego podforum Galeria. Kiedyś ruch się podniesie, to tylko kwestia czasu ;)

Chyba tyle. Najwyżej będę się dopisywał.
Ostatnio zmieniony 26 mar 2007, 18:58 przez Jazzwhisky, łącznie zmieniany 1 raz.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
dizus
Posty: 85
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:01
Lokalizacja: Żory

Post autor: dizus »

albo masz blad, albo zapomniales o moim Heihachim Mishimie 2 =D
sry, poprawione

od samego poczatku bylo wiadomo kto wygra, Alucard jest naprawde swietny i sam zaglosowalbym na niego, gdyby nie swiadomosc, ze i tak wygra >oo

imho, jak na umierajace (>XD) community, to calkiem niezle. kiedy nastepna edycja?
Awatar użytkownika
raiden

TA Sprite Contest (miejsce 2)
Posty: 46
Rejestracja: 14 sty 2007, 12:32

Post autor: raiden »

Imho walka troszke nie rowna przeciw Alucardowi :) Ale i tak zabawa przednia :) DZięki za wszystkie głosy oddane na mnie :) Pozdrawiam...

PS: Wszystkie prace trzymały poziom. Widać że uczestnicy się postaarali :) Szkoda tylko ze ten Alucard taki troszkę za dobry :p
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Post autor: Kiksi »

Ja się do swojej nie przyznaje xD. Ogólnie to miło było ale się skończyło :] Dzięki za oddane głosy itd itp.
Cantide

TA Sprite Contest (miejsce 1)
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2007, 14:02

Post autor: Cantide »

przyznaje się do popełnienia Alucarda.
Organizacja,rywalicacja,poziom , itp były w pytke (w pozytywnym tego słowa znaczeniu)
Więcej tego typu eventów.
Gratulacje wszystkim.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Forum : Galeria
Jeżeli malujesz, rysujesz, komponujesz. Podziel się tym z nami =].
Tematy (21) Posty (184) - Moderator Cantide
Szybko się uwinąłeś, Jazzy =)

Nyo, jeszcze nam Gandi (reaven XD?) wyrenderuje jakieś kewl pucharki i ogłaszamy na stronie =D
Tomash

Liga Mapperów Sezon I (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 24 kwie 2006, 16:07

Post autor: Tomash »

Jeee dostałem jeden głos! :P I gratulacje canti'emu za zwycięstwo, od razu było to widać jak się zobaczyło Alucarda :)
Awatar użytkownika
Grimroth

TA Sprite Contest 2 (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 3)
Posty: 88
Rejestracja: 08 maja 2006, 19:36
Lokalizacja: Silent Sosna Town
Kontakt:

Post autor: Grimroth »

^^ yup , więcej takich eventów. Alucard zniszczył konkurencje =D
Obrazek
Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Post autor: Qualrath »

Mojego Mishimę Trzeciego i tak zbyt łatwo było zniszczyć xD

Cantide, szczere gratulacje, miłego moderowania ;]
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
Awatar użytkownika
Hyster
Posty: 73
Rejestracja: 02 paź 2006, 13:24
Kontakt:

Post autor: Hyster »

dizus pisze: od samego poczatku bylo wiadomo kto wygra, Alucard jest naprawde swietny i sam zaglosowalbym na niego, gdyby nie swiadomosc, ze i tak wygra >oo
Eeeeee... Ehh.... To glupota takie myslenie, jakby kazdy tak myslal to ten Alucard by nie wygral, i ktos kto sie postaral i zrobil ladnie przegralby z kims kto zrobil cos na odwal...
Oczywiscie nie mowie teraz o tym konkursie, tylko ogolnie :P Bo tutaj pewnie wszyscy sie postarali ;P
"Zeby wspierac poczatkujacych"
To jest konkurs, glosuje sie na najlepszych...
Ostatnio zmieniony 29 mar 2007, 08:07 przez Hyster, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Ja bym powiedzial, ze glosuje sie na tego, na kogo sie chce zaglosowac, niekoniecznie na najlepszych (bez aluzji do tasc ~~)
Obrazek
Awatar użytkownika
Hyster
Posty: 73
Rejestracja: 02 paź 2006, 13:24
Kontakt:

Post autor: Hyster »

Mam 14 kwietnia turniej taneczny (xPPPP) Gdyby jurorzy mieli w uczestnikach kogos z rodziny, na pewno chcieliby na niego zaglosowac, ale jesli nie jest najlepszy, to nie moga, wiec jak w koncu? Mam przegrac, bo oni chca zaglosowac na rodzine, a nie na tych co dobrze tancza? :P
dizus
Posty: 85
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:01
Lokalizacja: Żory

Post autor: dizus »

problem w tym, ze jury musi (powinno =) byc obiektywne, a glosujacy na dana prace ludzie - nie muszą ~~
masz jeszcze jakis glupi przyklad? ;D
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Yikes, Hyster chyba wszyscy jarzymy o co Ci chodzi i masz trochę racji, ale gusta są gustami. W każdym jury zazwyczaj siedzą specjaliści i mają obowiązek oceniać obiektywnie i racjonalnie. A publika jest publiką i jej wyroki są niezbadane...
To też ma swój urok!

Ah, plizz, porzuć myslenie "gdyby każdy...", to mi Misia i juz nie mówię co przypomina. Nie ma "każdy", jest różnorodnie! ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Hyster
Posty: 73
Rejestracja: 02 paź 2006, 13:24
Kontakt:

Post autor: Hyster »

A czy w tym wypadku jury nie jest publika glosujaca?? ;f Wiec publika (czyt. jury) powinna byc obiektywna, a wiec glosowac na ich zdaniem najlepszego, a nie na tego bo tak.
Tak, tak "na ich zdanie najlepszego", ale niektorzy tu sie sami przyznaja ze ich zdaniem najlepszy jest tamten, ale zaglosuja na tego, bo ten i tak wygra....
Ah, plizz, porzuć myslenie "gdyby każdy...", to mi Misia i juz nie mówię co przypomina. Nie ma "każdy", jest różnorodnie! ;)
Gdyby kazdy tak myslal, to by nie bylo juz Ziemi :P
Edit:
No np. idzie sobie jakis koles ktory nie mysli "gdyby kazdy", wyrzuca sobie papierek bo batoniku na ziemie, mysli sobie "A, nic sie nie stanie jak jedna osoba wyrzuci tu papierek". Idzie sobie drugi koles, ma w reku papierek po batoniku, chce go wyrzucic na ziemie, ale mysli "Gdyby kazdy tak robil, tutaj byloby smietnisko, ide segregowac smieci" i, jak wskazuje postep zdarzen, wrzuca papierek do odpowiedniego kosza. Gdyby kazdy bylby tym pierwszym, czyli nie myslacym"gdyby kazdy", to mielibysmy smietnisko. Gdyby kazdy myslal "gdyby kazdy" to nie trzebaby bylo robic jakiegos Dnia Sprzatania, ktory i tak nic nie daje, bo przeciez to tylko jeden dzien.
Inna sprawa, ze ktos mysli "gdyby kazdy", ale wyrzuca papierek na zlosc :P
/Edit

A sie tutaj z wami kloce ;P Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem :P
Zablokowany